• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Hdtv 31.12.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar 31.12 yazılımını atarken cihaz kilitlendi arkadan açtım kapadım şimdi ekranda BOOt yazısı görünüp kayboluyor cihaz açılmıyor lütfen yardım

Yorum yap

neyse sitede boot modunda yazılım atma tarifini buldum problem çözüldü teşekkürler

Yorum yap

Yeni yazılımı akşam ilk yükleyenlerdenim emeğ geçenlere teşekkür ediyorum lakin cihazım thoru auto yapmadı yapan varmı benimki neden yapmamıştır?

Yorum yap

Selam,
          Yeni yilin tüm dostlara saglik,mutluluk ve basarilar getirmesini diliyorum.Paylasınız icin cok tesekkurler.

Yorum yap

Teşekkürler, ellerinize sağlık, İyi yıllar..

Yorum yap

mach1 hocam yazılım için çok teşekkürler. hocam

Yorum yap

Emeği geçen herkese çokçok tşk.
                Yeni yıl herkese sağlık, huzur ve bol kazanç getirsin.

Yorum yap

Çok teşekkürler...

Yorum yap

Emegi geçenlere çok teşekkürler .sağlıklı ve mutlu yıllar

Yorum yap

Mach1 üstad eline , emeğine sağlık.

Yorum yap

arkadaşlar yazılımı yükleyen arkadaşlar birazda yazılımın neler getidiyinden ne artıları olduğundan bahsederse daha güzel olacak yeni yazılımın sadece thor uydusun daki kanallar açmak içinmi başka artısı yokmu saygılar...........
                        VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                        NEXT MACHINA 3D
                        DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                        TİVİBU FULL PAKET
                        120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                        VESTEL 106 CM terenova 3D
                        vestiyer 500 gb hdd
                        D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

mervan65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Ayrica hocam bu sky İtalİa paketİ neden aÇmiyor bİr gelİŞme var mi veya dÜŞÜnÜyor musunuz
                          Açtığını kim söylediki o paketi açanmı varki açılsın
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

sevgili mach1 ustam evvela yeni yılınızı kutlarım
                            yazılımı cihazımıza yukledik sorunsuz olarak digi tv autosuda sorunsuz çalışıyor yanlız
                            birşey dikkatimi çekti.herhangi bir kanalda iken cihazımızı kumandadan veya cihazın
                            önündeki power düğmesinsen kapattık cihazımızx standby yani saat konumuna geldi
                            bu durumdaki cihazımızı arka anahtardan kapayıp açtığımızda saat konumunda açılması
                            gerekirken direk kanal açık şekilde açılıyor bu durum normalmi bir evvelki yazılıma dön
                            ünce saat pozisyonunda açılıyor.

Yorum yap

selam
                              öncelikle tüm mach 1 formunda hizmet veren değerli ustalarımızın ve diğer üye arkadaşlarımın yeni yılını kutluyorum.
                              arkadaşlar bir sorum olacak 31.12.2008 tarihli yazılımda auto ile izlenebilen digi hangi uydudan yayın yapmaktadır. bilgilendirirseniz sevinirim. bi motorlu çanak kullanıcısı olarak şu anda izlenebilen hangi uydu daha verimli ?

Yorum yap

GÖÇMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                selam
                                öncelikle tüm mach 1 formunda hizmet veren değerli ustalarımızın ve diğer üye arkadaşlarımın yeni yılını kutluyorum.
                                arkadaşlar bir sorum olacak 31.12.2008 tarihli yazılımda auto ile izlenebilen digi hangi uydudan yayın yapmaktadır. bilgilendirirseniz sevinirim. bi motorlu çanak kullanıcısı olarak şu anda izlenebilen hangi uydu daha verimli ?
                                arkadaşım DİGİ paketi 1derecede THOR uydusundan yayın yapmaktadır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X