• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Emu Files

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• herkese merhaba,
    en yeni benim herhalde aranızda
    o yüzden tekrar merhaba;
    tek sorum şu olacak izninizle tabiki;
    yeni yazılım yok ise her gün neden yeni key'ler veriliyor
    benim cihazım next 7500ci ve 7500xp mayıs yazılımı yok eski mart yazılımı da işe yaramıyor sanırım key'ler örnek veriyorum 10 Mayıs'a ait ama ne işe yarayacak ki beni aydınlatmanızı rica ediyorum eurovision da ayrıca ilk 3'e gireriz

Yorum yap

• Bir mesaj yukard niye verildiği yazmış Digital+ paketi astra ve hispesat keyi eklendiği için..
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Absat_11.5.2007

Yorum yap

• Tvcabo 00 key
          Eklenen Dosyalar
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• TV Cabo 00 Key

Yorum yap

• tv Cabo 00 Eklendi..

Yorum yap

• arkadaslar cabo ve d+ keyleri girerken 4901 ?? XX XX XX XX XX XX XX XX 4101 ?? XX XX XX XX XX XX XX XX soru işaretli yerlere hangi noları giriyoruz söyleyebılırmısınız acaba

Yorum yap

• ekurel kardeş bi bilginiz varsa aydınlatabilirmisiniz acaba şimdiden tşkler

Yorum yap

• thor73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaslar cabo ve d+ keyleri girerken 4901 ?? XX XX XX XX XX XX XX XX 4101 ?? XX XX XX XX XX XX XX XX soru işaretli yerlere hangi noları giriyoruz söyleyebılırmısınız acaba
                    cihazım next 2000 cl plus

Yorum yap

• yok mu bi bilen

Yorum yap

• N 4101 08 3C2938995E44595424FA4DA09E02C597 ; Digital+
                        N 4101 09 3C2938995E44595424FA4DA09E02C597 ; Digital+
                        N 4901 08 42A40A16919EE79BBC3A9C96A0E4AFA5 ; TvCabo
                        N 4901 09 42A40A16919EE79BBC3A9C96A0E4AFA5 ; TvCabo

Yorum yap

• tesekkurler

Yorum yap

• emeğinize sağlık.tşk.

Yorum yap

• ekurel usta 7500 flaşı uçtu bir tane 2000cıs sp aldım bu makinenin acemisiyim 2000xsp verdiğin softcam bizi makineye atabilirmiyiz

Yorum yap

• TPS nasıl AU?

Next 7500 cix cihazım var. Hergün vermiş olduğunuz yeni keyleri giriyorum.
                                TPSler birkaç saniye için açılıp tekrar kapanıyor. Cihazı resetlemeyi ve
                                eskiden olduğu gibi France 4 frekansında iken 8888 girmeyi de denedim fakat
                                bir faydası olmadı. Acaba benim bilmediğim yeni bir yöntem mi var?
                                Aydınlatırsanız çok sevinirim.
                                Selamlar, saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X