• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

renk ayarı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• renk ayarı

arkadaşlar selam herhangi bir uygulamanın içinde iken kumandadan ileri geri yaparken geçiş rengi gözükmüyor bunu nasıl görünebilinir yapabiliriz.saygılar

Nasıl yani baba?

Sevgiler...

Yorum yap

saygi56 Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşlar selam herhangi bir uygulamanın içinde iken kumandadan ileri geri yaparken geçiş rengi gözükmüyor bunu nasıl görünebilinir yapabiliriz.saygılar
      Bir foto ekleyebilirsen çözüme daha çabuk ulaşabiliriz ama en son çare imajı sıfırlamak

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

önce ilginiz için teşekkürler.mesela coreelec yeni arayüz çok güzel oldu siyah zemin üzerinde kırmızı görünüm çok iyi oldu rahatlıkla nereye gittiğimizi görebiliyoruz.ama bu androidde çok soluk.mesela es dosya uygulamasında nerede olduğumu zaman zaman göremiyorum.bazı uygulamalarda hiç görünmüyor nerede olduğunu araki bulasın.saygılar(yaş oldu 63 kabahat bizim gözlerdede olabilir gözlük kullandığım halde)

Yorum yap

WetekPlay2 nin Android tarafını pek kullanmıyorum çünki 8 gb lik hafıza yetersiz geliyor bende cihazda coreelec imaj kullanıyorum imaj 32 gblik msd karta kurulu ve çok rahat çalışıyor değişik arayüzleri denedim hatta kendime göre düzenledim ama bazı arayüzlerde eksiklik olduğu için her seferinde kendi orjinal ara yüzüne döndüm bildiğim kadarıyla android kısmında gelişmiş seçenekler ayarlarında renk ayarları olması lazım oradan yapabilirsin

Saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X