• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Türksat uydularında kanal ve frekans sorunları ve çözümleri...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Evet bugünde sorunlu atv
    Ayrıca Azerbaycan ictimai televizyonunun sinyalide zayıf gelmektedir.

Yorum yap

• Türksat uydusu yetkililerinden açıklama gelmiş. LNB ayarı saat 12.00 olarak değil, saat 1.00 gibi yapılacakmış. Başka bir deyişle, LNB ye kablo bağlanan kısım saat 7.00 biçiminde duracakmış.

Ben pek inanamadım ama, madem "Yetkili"ler açıklıyor, problem yaşayanlar denesinler.

Yorum yap

• aynı antenten iki cihaza biri direk diğeri swiçle kablo iniyor direk inende çoğu kanalı bulamıyo ama diğerinde sorun yok hepsini buluyor ans harıç lnb ayarına gerek yok demekki sorun nerde olabilir

Yorum yap

• 12733 3333 dikey

bir de 12733 V 3333 deneyin

Yorum yap

• atv doğu sorunlu bende de bakayım çatıda lnb konumun 12:00 den 13:00 konumuna getireyim düzelecek mi?

Yorum yap

• lubi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              atv doğu sorunlu bende de bakayım çatıda lnb konumun 12:00 den 13:00 konumuna getireyim düzelecek mi?
              yok kardeşim düzelmedi aynı problem deva ediyo cırt cırt dunkes:

Yorum yap

• Diseqc ayarlarını kontrol etmelisin. Her iki çanağa da aynı değeri vermemelisin.
                Uçmak önemli değil, önemli olan konabilmek...

Yorum yap

• dostlar bu frekansı manuel taratın umarım bulursunuz12607 h 2,950
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• arkadaşlar benim sorunun yeni uydudan önce bazı kanallar atv kanal1 vs gibi kanallar gidiyordu merkezi sistem var binada yeni uyduya geçildikten sonra bütün kanallar geldi fakat dün akşam kanal d ve star ın bulunduğu frekanstaki kanallar gitmiş sebebi nedir bulamadım manuelde ekledim olmadı yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• aynı sorun bendede var atv ve kanal a ,ans sinyaller zayıf göstermiyor

Yorum yap

• benim tahminim bu sorunlar bir müddet daha devam eder her kanalı tek tek düzenli hale getirmek oldukça zaman alır bence ortalama 1 ay kadar bir sürede ancak düzen alır buda iyimser bir tahmin
                        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Türksat uydusu yetkililerinden açıklama gelmiş. LNB ayarı saat 12.00 olarak değil, saat 1.00 gibi yapılacakmış. Başka bir deyişle, LNB ye kablo bağlanan kısım saat 7.00 biçiminde duracakmış.

Ben pek inanamadım ama, madem "Yetkili"ler açıklıyor, problem yaşayanlar denesinler.
                          yarın bunuda denerim.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210
                          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• Bende de atv türkiye ve habertürk paketi (kanal 1, habertürk) yok. Başka bir cihazı ayarladım aynı bağlantıdan o cihazda bu kanallar çıktı. Problem ne olabilir acaba.

Yorum yap

• HHAAKKAANN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bende de atv türkiye ve habertürk paketi (kanal 1, habertürk) yok. Başka bir cihazı ayarladım aynı bağlantıdan o cihazda bu kanallar çıktı. Problem ne olabilir acaba.
                              2. cihazım next 2000 cı plus .diğerinde sorun yok ama bunda atv ve ntv grubu yok.tüm tpleri sildim yeniden kaydettim vs vs.her şey denendi.. sonuç yok.

Yorum yap

• aorhan69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Bende ATV Doğu frekansının sinyal seviyesi düşük, sizlerde de aynı sorun var mı?
                                Sözde düzenleyerek daha kaliteli hizmet vereceklerdi, ATV önce gayet iyi çekiyordu, bugün hava biraz kapalı kırılmalı geliyor. İyi iş yaptılar.........
                                atv yurmurcak falan bende de çıkmıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X