• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra 23.5 e Nat Geo Wild HD Türkçe Yayında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Astra 3B @ 23.5° East

12207 v 27500 deki National Geographic HD ve NatGeo Wild HD (NURTS)paketi türkçe dil seçeneği geldi

Yorum yap

mach1 hocam eurobird 9 daki nat geo wıld hd yayının sonlandığını neden açıklamıyor server da kapandımı bir türlü bilgi alamıyorum
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        mach1 hocam eurobird 9 daki nat geo wıld hd yayının sonlandığını neden açıklamıyor server da kapandımı bir türlü bilgi alamıyorum
        şuan en kaliteli serveri kullanıyorum ve motorlu dayzekte tüm uydular açık fakat 9 daki geo wıld kapalı 23 te heriki belgesel açık....

Yorum yap

Yani evet bugünden beridir açık kapanmadı ama daha öncesinden beridir kapalıydı

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yani evet bugünden beridir açık kapanmadı ama daha öncesinden beridir kapalıydı
            daha önçe izliyordum ama yaklaşık 1 aydan beri kapalı....

Yorum yap

Evet yine kapalı anlam veremiyorum gece belli saatlerde açılıyor acaba fta yayın mı yapıyor bir anlam veremedim

Yorum yap

Acaba şu anda 23,5 takiler açık değil mi server da.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X