• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 9.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tüm sayfaları okudum. yeni yazılımı atmayacağım. ancak çalışmalarından dolayı tüm ustalara teşekkür ederim. next ailesini daima ileriye götürmek için uğraşıyorlar.
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• tasarım ve doktor üstadım biz öldük mü next 2000 CI Plus kullananlara yokmu yazılım, sabırsızlıkla bekliyoruz yeni yazılımları saygılarımla

Yorum yap

• Akrep1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ustalar bende yükledim yeni yazılımı art ve showtimler in auto olması için ne yapmam lazım emusunu açtım kanalların üzerinde de bekledim ama auto yapmıyor yardımlarınızı bekliyorum...
        arkadaşım art ve showtim kanalları dün sistemi değiştirdi galiba auto çalışmıyor

ysnaygn Nickli Üyeden Alıntı
        tskler emegınıze fakat bı sorun oldu next 2000 cıs super cıhaza yazılımıa ttım tum kanallar gıtıı yenıden hotbırd turksat ayarlamam gerekıyomus gereklı uydu ayarları dısec polarıte ayarları ne sekılde olmalı kı tarama yaptıgımda tum kanalları gore bıleyım
        uydu ayarında dayzek konumu türksat A hotbirt B yap veya sinyal gelir buraya doğru dayzekte

arkadaşlar yazılımı boat modunda bilgisaraydan atın kanal listeleri siliniyor ayrıca kanalları yedek almayın çünkü tekrar yükleyince göstermiyor sorun oluşturuyor yazılımda premier auto sanırım tps paketi tüm cihazlarda açmıyor yazılım verildiğinde auto çalışıyordu polsat çöktü tüm cihazlarda

Yorum yap

• kucer06 Nickli Üyeden Alıntı
          Şu soruyu samimyetimle soruyorum yani herhangi bir eleştri değil yanlış anlaşılmasın.Birisi bana şu yazılımın artılarını anlatabilirmi.Cihaz yine kilitleniyor yazılım atarken ayrı bir sorun en basitinden tps digitv art show time hiç bir şey yok polsat manuel olarak girersen açılıyor.yani artısını anlamadaım yazılımın.
          arkadaşım su konuyu başdan sona okurmusun.sonra artısı neymiş die sorma lütfen çok basit okuyun.ilk sayfadan son sayfaya okuyun bişey kaybetmezsiniz

Yorum yap

• fıransız kanalları hotbird uydusunda güncellemeyi kesti bilginize..........
            Next&Nextstar
            EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

• yani kısacası hiçbir auto çalışmıyor!!! bir sürü uydu ve kanallar silindi benim
              satılık eski kasetler alıyorum ilgilisi varsa benle temesa geçsin.

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• oooo yeni yazılım çıkmış foruma girmeyeli...
                  ellerine sağlık @Tasarım abim @doktor ustada ve emeği geçen herkesede çok teşekkürler...

Yorum yap

• hocam 18.4 2008 tps oto yazılımını yüklersek calışırmı

Yorum yap

• 9.06.2008 yazılımı yükledim.kanallar gitti.Ye 2000 cx s plus dönerli çanak anten,Yazılımı olan kanallar varmıdır acaba yardımlarınıza emeğinize sonsuz sayğılar

Yorum yap

• arkadaslar yazılımı attım.softcami attım.daha önce çözdügü kanalların hiç biri çalışmıyor.bu yazılımdan mı yoksa bendenmi anlayamadım

Yorum yap

• Eyw Tşkler

KoLay GeLsin...

Yorum yap

• 2000 cıs sp cihazım.herkesi okudum gayet memnun.yardı edebilirseniz sevinirim

Yorum yap

• metta43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaslar yazılımı attım.softcami attım.daha önce çözdügü kanalların hiç biri çalışmıyor.bu yazılımdan mı yoksa bendenmi anlayamadım
                              Menü
                              Girişler
                              Kırmızı Tuş 1234 ile emunuzu aktif yapın açılır kanallar.

Yorum yap

• sayıntasarım 1234 ü yaptım.olmadı.güncellemeleri actım olmadı.ayrıca ilgine tşkler.cevabını bekliyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X