• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 hd

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 hd

artık açılmıyor servise verdim dediler istanbula gitmesi lazım 15-20 günü bulur dediler işlemcide arıza var dediler garantide bitti değermi bu makina üzerine düşmeye yada ne yapmalı ankara bunu çözecek bir servis varmı

cihazın arızalanmasındaki etkiniz nedir acaba? nerelerini bu kadar kurcaladınız
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

valla biyerlerini kurcalamadım en nihayettinde de kumandasından menüleri nekar kurcalarsam kurcalayım emin ol bu hale hiç gelmez ama gel görki cihaz açılmıyor
      açılsada 20/40 dk sonra kapanıyor hd kanalllarda iken sinileyip duruyor dınnnnnnnn diye garip bir ses sonra hiç açılmadı arkadan ankatardan aç kapa açkapa yaparak açılıyordu şimdi oda yok tak fişe ekranda BOOT diye bir yazı sonra oda kay boluyor ve kapalı bir pozisyonda bekliyor anlayacan benden değil kendiliğinden cort...... şimdi neresi kurcaladığımı bırakta neyapabilirim onu söyle/B]

Yorum yap

cihaz servisteyken sakin olup beklemeni tavsiye ederim bu yazdığım tamamen iyi bir dilek üzüldüm duruma ama ypıcağım bir şey yok sabır diliyorum inşallah durumun bir an önce çözülür
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X