• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next X Plus Serisi 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar yazılımlarda emegi gecenlere sonsuz teşekürler ellerinize emeklerinize sağlık sizin yazılım verme gibi bir mecburiyetiniz olduğunu sanmıyorum ama yinede ilginizi ve alakanızı eksik etmediğiniz için yeniden teşekürler ve emeklerinize sağlık

Yorum yap

RED13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu ne hız, teşekkürler hocam ellerine sağlık...Teleteks yoktu önceki yazılımda, bu yazılımda var mı acaba ? Resetlemeden yükleyebilirmiyiz, kanallar gidiyor mu bilgi veren arkadaşlar olursa sevinirim.Bütün arkadaşlara iyi günler dilerim.
      Teletex ne zaman gitti ki? Yüklemede kanallar gitmiyor. Kolay gelsin.

Yorum yap

ali-0101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar bu yazıyı lütfen iyi okuyun. Bir daha da nankörlük yapmayın. Emeği geçenlere teşekkürler.
        Bu ne demek böyle nankörlük yapmayın önüne gelen hakaret mesajları yazıyor.ne hakla hangi yetkiyle birileri bir hizmet veriyorsa bedelini alıyor bu devirde hiç kimse teşekkür karşılığı hizmet vermiyor her yapılan işin bedeli vardır.bu gün hangi cihaz satan işyerine gitseniz emu yla açılan kanalları sıralıyor ve destek tam diyor buda müşteri için yeterli emu desteği olmayan cihazı kim alır soruyorum.burada next çalışanları mesaj yazarken iki defa düşünmek zorunda çünki bu forumda hem next bayii hem de son kullanıcı bulunmaktadır bu nedenle ben böyle mesajlara üzüldüğümü belirtmek isterim saygılar.

Yorum yap

Yazılımlar için teşekkürler

Yorum yap

yazılımlar için teşekürler arkadaşlar

Yorum yap

hayırlı olsun emeği geçenlere teşekkürler.
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

emeğine sağlık usta

Yorum yap

onur20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bu ne demek böyle nankörlük yapmayın önüne gelen hakaret mesajları yazıyor.ne hakla hangi yetkiyle birileri bir hizmet veriyorsa bedelini alıyor bu devirde hiç kimse teşekkür karşılığı hizmet vermiyor her yapılan işin bedeli vardır.bu gün hangi cihaz satan işyerine gitseniz emu yla açılan kanalları sıralıyor ve destek tam diyor buda müşteri için yeterli emu desteği olmayan cihazı kim alır soruyorum.burada next çalışanları mesaj yazarken iki defa düşünmek zorunda çünki bu forumda hem next bayii hem de son kullanıcı bulunmaktadır bu nedenle ben böyle mesajlara üzüldüğümü belirtmek isterim saygılar.
                  Daha bir süre öncesine kadar yazılım ve emu desteği açısından cihazımız en kıskanılan markalar arasında değil miydi? Cihaz 3 yılını doldurdu. Teknoloji ve şartlar elbette gelişiyor, değişiyor. Bir bilgisayarı donanımınıda değişiklik yapmadan 3 yıl kullanabiliyormusun. Yeterli değil harddiski değiştir, ramini deiğiştir, ekran kartını değiştir, tv kartını değiştir vs. Emu desteği garantisi veren bir marka veya cihaz biliyorsan söyle de gidip alalım. Saygılar.

Yorum yap

Arkadaşlar gereksiz polemik ve kalp kırmalarla bir yere varamayacağımızı sizler benden çok daha iyi biliyorsunuz. Sağduyuya çağırıyorum sizleri. Bunların yeri burası değil.

Yorum yap

ali-0101 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Daha bir süre öncesine kadar yazılım ve emu desteği açısından cihazımız en kıskanılan markalar arasında değil miydi? Cihaz 3 yılını doldurdu. Teknoloji ve şartlar elbette gelişiyor, değişiyor. Bir bilgisayarı donanımınıda değişiklik yapmadan 3 yıl kullanabiliyormusun. Yeterli değil harddiski değiştir, ramini deiğiştir, ekran kartını değiştir, tv kartını değiştir vs. Emu desteği garantisi veren bir marka veya cihaz biliyorsan söyle de gidip alalım. Saygılar.
                      benim yazdığım mesajdan ne demek istediğimi anlamamışsın ne yazıkki.

Yorum yap

yazılım için emeği geçenlere çeşekkürler

Yorum yap

Yazılım için Teşekkürler,

Yorum yap

emeği geçenlere çok teşekkürler...

Yorum yap

Teşekkürler..
                              Bunca zamandır verdiğiniz destek aslında işinizi ne kadar sevdiğinizin göstergesi..Eleştrileride görmememzlikten gelebilirsiniz..her 10 mesajdan 9'u takdir 1'i eleştiri..Bu sizin doğru yolda olduğunuzun kanıtıdır..
                              Saygılar

Yorum yap

Yeni yazılımda emeği geçenlere her zaman olduğu gibi tarafımdan sonsuz teşekkürler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X