• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Plus Inf Tps Auto 12.2.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler ustalar, elinize sağlık..

Yorum yap

kılavyene saglık hocammm
      AZAN KAVİMLERİN BAŞLARINA ALLAH TÜRKLERİ MUSALAT EDER

Yorum yap

sağolun tşkler..

Yorum yap

hocam elinize saglık ama teletext calışmıyor + kanal listeside gitti

Yorum yap

mrb mach 1 hocam 2000inf lere teleksi ekleseniz sadece hotbirt ve tütrksat ı çözse yeter
            diğerlerine gerek yok önerimi dikkate alırsanız sevinirim isteyen o yazılımı yüklerdi ben 614k kullanıyordum teleks te vardı yine o durum gibi saygılar

Yorum yap

teşekküler

Yorum yap

ye-8000 x cam lar ext mi yomu bi yazılım

Yorum yap

dostlar bu büyük hizmet için emeği geçenlere çok tşkler ederim saolun iyiki varsınız..

benim bi sorunum var yardım edecek arkadaşıma şimdiden tşkler yazılımı attım fakat diseg lnb vesaire uydu ayarları gitti bana bu ayarları yaza bilirmisiniz sinyal yok kanal bulamıyorum

Yorum yap

Menü+Çanak Ayarı+Buradan uyduların ismine basarak uydunuzu bulun sonra aşağıda DiseqC yazan yerden seçtiğiniz uydunun hangi DiseqC te ise A-B-C-D seçerek aşağı inerek kaydedin...Sonra Exit tuşu ile menüye dönerek otomatik aramaya gelin..Burada kaydettiğiniz uydunun adı görünür...Kanal Tarama tipin tümü seçerek taramayı başlata gelere OK leyiniz bitince exit yaparak kanallarınıza ulaşabilirsiniz...

Yorum yap

Son 2000 Plus Yaziliminda Neden Teleteks ÖzellİĞİ Yok

TeŞekkÜr Ederİm.

Yorum yap

Arkadaşım teletex hafıza sorunu için kaldırılmıştır.Ya kanalları seyretmekten vazgeçeceksiniz ya da teletex ten...Yapacak bir şey yok....

Yorum yap

Yazilim Yapanlara TeŞekkÜr Ederİm.ama Ya Kanal Yada Teleteks Dİye BİrŞey Olamaz.

Buna Mutlaka Bİr ÇÖzÜm Getİrİlmesİ Gerekmektedİr.bİrden Fazla Recevİer Imiz OlmadiĞina GÖre Ya Teleteks Yada Kanallar Mi? Bu Şarti Kesİnlİkle Kabul Edemİyorum.

Yorum yap

m9114 Nickli Üyeden Alıntı
                            Buna Mutlaka Bİr ÇÖzÜm Getİrİlmesİ Gerekmektedİr.bİrden Fazla Recevİer Imiz OlmadiĞina GÖre Ya Teleteks Yada Kanallar Mi? Bu Şarti Kesİnlİkle Kabul Edemİyorum.
                            Teletext özelliği bundan önceki yazılımlarda bir daha konulmamak üzere çıkarıldı. Eğer teletext kullanmak istiyorsanız eski yazılım kullanacaksınız.

Yorum yap

Arkadaşım cihazın hafıza sorunu var yapacak bir şey olmadığını söylediler üstadlar...

Yorum yap

kanallar siliniyor ve akabinde silindi. şunun bilgisi en başta verilseydi keşke.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X