• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Thor Uydusu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

spor 1 2 3 türkiyeden 90 lık çanakla izleye bilirsiniz deniyor ama arkadaşlar hayır diyor izlenemezmiş bölgeye göre değişiyormuş

Yorum yap

dostum ben izmirde thoru 120 lik ofsetle tümünü alıyorum
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

istanbul 90'lık çanak 300 kanal

Yorum yap

selam herkese.çanak antenimi thor uydusuna çevirdim.yaklaşık 250 kanal buldum.ama kanallar hep şifreli.benim cihazım next9000 xcam ultra.bu yayınları cihazımla nasıl izleyebilirim.

Yorum yap

dostum keyler güncelleştikce burada veriliyor takip etmen gerek
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

ustam en son softcami attım yinede açmadı.

Yorum yap

dostum şuan izleyemezsin keyler aktif değil forumu takip et

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  dostum ben izmirde thoru 120 lik ofsetle tümünü alıyorum
                  mrb ben izmirden 90 lık çanak ile 300 kanal alıyorum 120 lik ofset ile çok rahat bir şekilde alırsın önce sürus uydusunu ayarla sürüs 5 thor 1 w sürus 11766 yatay 27500 güçlü sinyal önce bunu bul thor 11823 yatay 28000 burdan ara sirusu bulduktan sonra çanağın arkasına geç bir santim kadar sola çevir biraz aşağı yukarı oynat bulursun gerçi su anda keyler aktif değil fakat popüler bir uydu kolay gelsin bulamasan özel esaj atabilirsin selamlar son mesajına baktım keyler aktif değil diyorsun heralde buldun

Yorum yap

arkadaşlar konuyu şöyle bi toparlasak diyorum hani nerden başladık nerelere gitti ama hala sağlıklı bi iblgi gelmedi kime nasıl inanayım çünkü ya bi usta el atsın yada çoğunluk aynı görüşte olsun ki bende ona göre hareket edeyim diyorum

Yorum yap

lutfen yardim 1 derece thor

ben nornevte oturuyorum 1 derece thor uydu her turlu sinyali aliyorum ustelik bende olan cihazlar next pvr ultra kayit edici next 8000xcam plus next wave 1000ft ve 8000ci var bunlarin hepsini denedim ama(digitv sinyalini alamadim sorun sinyal degil mesala 12607 v-h denedigim zaman sinyali vermiyor lyngsat,ta sinyal yerine baktim benim antenim daha fazla buyuk yani sorun onda,da degil galiba teknik sorun acaba ne yapmaliyim simdiden tsk,ler insallah konuyu yanlis yerde acmadim:toplu:

Yorum yap

digitv tamam da conax lar çözülüyormu

Yorum yap

Hayır çözülmüyor.

Yorum yap

zehir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            ben nornevte oturuyorum 1 derece thor uydu her turlu sinyali aliyorum ustelik bende olan cihazlar next pvr ultra kayit edici next 8000xcam plus next wave 1000ft ve 8000ci var bunlarin hepsini denedim ama(digitv sinyalini alamadim sorun sinyal degil mesala 12607 v-h denedigim zaman sinyali vermiyor lyngsat,ta sinyal yerine baktim benim antenim daha fazla buyuk yani sorun onda,da degil galiba teknik sorun acaba ne yapmaliyim simdiden tsk,ler insallah konuyu yanlis yerde acmadim:toplu:
                            Sorunuza diğer bölümde cevap verildi.

Yorum yap

tsk.ler

Yorum yap

usta sanırım pek tatmin edici bi cevap yok öyle görünüyor tüm arkadaşlar konuyla ilgilendikleri için teşekkür ediyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X