• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS tuner lock fail mesajı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

muratacar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu bunu bırak sen hotbird uydusundan herhangi bir kanal izleyebiliyormusun.şifresiz şifreli eğer bi tek kanal bile izleyemiyorsan dıseqc ayarını yapamamışsındır.fabrika ayarlarında emu key yazılım falan silinmez.ayarların ve altyapı değişikliğine bağlı kanallar silinir.bazen kanallar silinmez.şimdi aşağı atacağın yazılımı ve keyi yazacağım.gene olmadı dersen süper hadookenle sersemletir dörtlü shoryukenle %99,88 damage ye uğratırım seni. buyazılımın budakeyin dıseqc ayarların türksat a hotbırd b olacak.anlattığım gibi yazılımı at keyi at. kanalları tarat.hazır setting atma.emu aktif.yeşile basınca en üsteki seçeneği okeyle.dahada açmazsa pes yani.servis çağırıp bağlantıları kontrol ettir.kolaygelsın
    Dediğin herşey yapılı zaten abi Sadece tps ile açılan kanalları seyredemiyorum. Bugün aldığım yerle konuştum gerçi sen herşeyi yapmışsın dediler ama getir bi bakarız dediler.
    Peki fabrika ayarları herşeyi silmiyorsa herşeyi silmek için ne yapmak lazım?
    Bişey daha mach1 hocamla nebutv arasında bağlantı var mı? Ben beylikdüzündenim nebutvde avcılar'da oraya mı götürsem

Yorum yap

lionmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Dediğin herşey yapılı zaten abi Sadece tps ile açılan kanalları seyredemiyorum. Bugün aldığım yerle konuştum gerçi sen herşeyi yapmışsın dediler ama getir bi bakarız dediler.
      Peki fabrika ayarları herşeyi silmiyorsa herşeyi silmek için ne yapmak lazım?
      Bişey daha mach1 hocamla nebutv arasında bağlantı var mı? Ben beylikdüzündenim nebutvde avcılar'da oraya mı götürsem
      herşeyi silmekle neyi kastediyorsun.daha eski yazılımdan son yazılıma geçince kanallar ve uydu çanak ayarların silinir.bi önceki yazılımdaysan kanal sıralamaların silinmeye biliyor.silmekle bir işin yok esasında ama senin sorununu anlamış değilim.auto olmuyorsa eski yazılımdasın demektir.bunun başka açıklaması yok.mutlaka anlayan birine yüklet.15 milyon vericeksin çoğuçoğu.bu kadar uğraştığına değmez.git yüklet.iyice seyret ve sor ben neyi yapamıyorum diye.hayret ler içindeyim doğrusu.yoksa sen bizimle eğleniyonmu ? kusura bakma ama şüphelenmeye başladım.
      --------Eller bene beg diyormuş nedim,
      ben senin bene bir ola deyişini istirem.
      ---------

Yorum yap

herşeyi silmekle neyi kastediyorsun.daha eski yazılımdan son yazılıma geçince kanallar ve uydu çanak ayarların silinir.bi önceki yazılımdaysan kanal sıralamaların silinmeye biliyor.silmekle bir işin yok esasında ama senin sorununu anlamış değilim.auto olmuyorsa eski yazılımdasın demektir.bunun başka açıklaması yok.mutlaka anlayan birine yüklet.15 milyon vericeksin çoğuçoğu.bu kadar uğraştığına değmez.git yüklet.iyice seyret ve sor ben neyi yapamıyorum diye.hayret ler içindeyim doğrusu.yoksa sen bizimle eğleniyonmu ? kusura bakma ama şüphelenmeye başladım.

NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC114.12_081307_TK2C1N0_pz.bin yazılım bu değil mi en günceli?Usbye atıyorum takıyorum alıcıya.açıyorum usb seçeneğini, dosyayı tıklıyorum ,ok diyorum.güncelleme başarılı deyip açılıp kapanıyo uydu. sonuç hüsran yine

Ben şunu demek istedim pcye format atılıp windosu silersin ya onun gibi aldığım günki gibi herşey 0 olsun diyorum.İçinde hiçbir yazılım yüklü olmasın.Bu şekilde yapılamıyo mu? Çünkü ben hazır kanal listesi yüklemiştim bi ara ama kanalların yeri değişmedi ve bu sorun çıktı.Belki bundan olabilir diye düşündüm.

Yorum yap

NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC114.12_081307_TK2C1N0_pz.bin yazılım bu değil mi en günceli?Usbye atıyorum takıyorum alıcıya.açıyorum usb seçeneğini, dosyayı tıklıyorum ,ok diyorum.güncelleme başarılı deyip açılıp kapanıyo uydu. sonuç hüsran yine

Ben şunu demek istedim pcye format atılıp windosu silersin ya onun gibi aldığım günki gibi herşey 0 olsun diyorum.İçinde hiçbir yazılım yüklü olmasın.Bu şekilde yapılamıyo mu? Çünkü ben hazır kanal listesi yüklemiştim bi ara ama kanalların yeri değişmedi ve bu sorun çıktı.Belki bundan olabilir diye düşündüm.
          o şekilde silinme söz konusu değil.enson attığın yazılım neyse o gözükür.keşke udb atmasaydın.attığın liste stb ile tam uyum sağlamıyor ama nasılsa yüklemişsin.uyumsuz udb de uyarı vermesi gerekirdi.neyse comport ayarlarında hısıc falan açık olmasın.comporta gelip en üstte yok yazması lazım.onu kontrol edip bidaha dene.kanallar fabrika ayarlarında silinmiyorsa uyduları resetle.mutlaka kanalları yeniden taratman gerekli çünki.uyduları resetledinmi kanallar otomatikman silinecektir.kolaygelsin
          ---------

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=32463&page=2 bu linkteki günlük tps softcamı ile denesem olur mu?

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...t=32463&page=2 bu linkteki günlük tps softcamı ile denesem olur mu?
              olmaz kardeşim orası 9000 ultralar için.alttaki link senin cihaza uygun onu at. http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27991 hergün alttaki linkten keylerini indirebilirsin.tasarım,uzman,mach hocanın verdiği keylerden birini atabilirsin.2000 süper yazanlar tabiiki.orda diğer serilerinde keyleri var.dikkat et. http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=113
              ---------

Yorum yap

olmaz kardeşim orası 9000 ultralar için.alttaki link senin cihaza uygun onu at. http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27991 hergün alttaki linkten keylerini indirebilirsin.tasarım,uzman,mach hocanın verdiği keylerden birini atabilirsin.2000 süper yazanlar tabiiki.orda diğer serilerinde keyleri var.dikkat et. http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=113
                Tps kanların açılması emu ile ilgili softcam ile değil diye duymuştum ama olsun bunu bi atayım belki açılır
                Bide ben multi kanallarını normal aramadan bulamıyorum blind search yapınca çıkıyolar.Herkeste böyle mi acaba?

Yorum yap

Tps kanların açılması emu ile ilgili softcam ile değil diye duymuştum ama olsun bunu bi atayım belki açılır
                  Bide ben multi kanallarını normal aramadan bulamıyorum blind search yapınca çıkıyolar.Herkeste böyle mi acaba?
                  ya kardeşim sen bu işi yapamayacaksın herhalde aldığın yere götür senin yanında yapsınlar sende öğrenmiş olursun.ben ankaradayım sen nerdesin ankaradaysan ben gelip ayarlıyım.4 gündür yapamadınsa fazla kurcalama sonunda aleti yakacaksın sonra .
                  İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                  VU+ SOLO 2
                  Popcorn Hour A-210
                  TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                  UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                  DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                  NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                  DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                  NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    ya kardeşim sen bu işi yapamayacaksın herhalde aldığın yere götür senin yanında yapsınlar sende öğrenmiş olursun.ben ankaradayım sen nerdesin ankaradaysan ben gelip ayarlıyım.4 gündür yapamadınsa fazla kurcalama sonunda aleti yakacaksın sonra .
                    ben istanbuldayım.dediğin doğru artık ellemicem.hafta içi aldığım yere götürecem.

Yorum yap

lock file

Merhaba,arkadaslar benim cihazım next 2000 ye s plus dün gece bende tps auto yapmak istedim tuner lock file gibi bir mesaj aldim tam okuyamadim ama oyle bir şeydi.Neyse bende ushuaia kanalı üzerinde bir kez daha denemek istedim bu kez de tps güncelleniyor Lütfen bekleyiniz yazısı dondu hiç bir tuş işlev değildi bende cihazın fişini çektim 30 saniye bekledim tekrar taktim normale döndü tps auto oldu Bilgilerinize..
                      [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

dostum bi sinyal durumunu denetle genelde hep ondan yapar bende de sık sık oluyor çünkü....
                        yani softcam veya yazılımla alakalı değil bundan emin ol

Yorum yap

lionmert kardeş makinan neoldu halloldumu.merak ediyoruz bilgi verirsen seviniriz.
                          ---------

Yorum yap

Yok yarın götüreceğim aldığım yere. Bu arada sinyal seviyesi 70lerde olan kanllarda da deniyorum hotbirdde sonuç aynı.tuner lock fail yazmasın yeter benim için,açmasada olur yani) Bazı kanallarda yeşil tuşa basınca 3 seçenekte açılıyo.3. seçenek mevcut cas ... yazıyo. Cas softcamla mı ilgiliydi?

Yorum yap

olay oldu bee abi senin turner lock fail valla bende çok merak ediyorum,umarım sorunun hallolur ve yarın hayırlı haberler alırız makinana dair.
                              :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Yok yarın götüreceğim aldığım yere. Bu arada sinyal seviyesi 70lerde olan kanllarda da deniyorum hotbirdde sonuç aynı.tuner lock fail yazmasın yeter benim için,açmasada olur yani) Bazı kanallarda yeşil tuşa basınca 3 seçenekte açılıyo.3. seçenek mevcut cas ... yazıyo. Cas softcamla mı ilgiliydi?
                                O bölümde aktif olan keyi görebilirsin ancak.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X