• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DM 800 HDD takma Resimli anlatım

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DM 800 HDD takma Resimli anlatım

Dreambox Dm 800 HD de HDD takmada Problem yaşayan veya öğrenmesi için @softbal10 isimli üyeden faydalı bir çalışma Keyifli seyirler

2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Klon dm800 lerde sanırım ide kablosu yok,sadece sata takılabiliyor,doğrumudur?

Yorum yap

Klon dm800 lerde sanırım ide kablosu yok,sadece sata takılabiliyor,doğrumudur?
      Selam,

bu resimdeki Dreambox 800 degil, resimdeki olan Dreambox 600.

Yorum yap

güzel çalışma olmuş
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

http://www.youtube.com/watch?v=QTrh0...layer_embedded
          Çivi Bir Vuruşta Çakılmaz...

Next8000xcam-DB600Pvr Gemini 4.40 CCcam 2.1.2 MgCamd 1.35b

Yorum yap

arkadaşlar gösterdiğiniz dm 600 cıhazı dreambox dm 800 hdd takmak resimlisi yokmu

Yorum yap

Bütün forumlarda bu yanlış paylaşılmış. Kasnın önden görünüşü benziyor diye hiç alakası yokken 800 diye sunulmuş.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X