• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Eski Yazılımlar Arşiv

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yav ben bu cihaza vep ayarlarına şifre koydum ama unuttum şimdi giremiyorum fabrika şifresini bilen yokmu
    VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
    NEXT MACHINA 3D
    DİGİTURK CAM MODÜL FULL
    TİVİBU FULL PAKET
    120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
    VESTEL 106 CM terenova 3D
    vestiyer 500 gb hdd
    D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

• arkadaşım yanlış hatırlamıyorsam 1962 olması lazım.
      M3d+M3d Combo Super
      VU+Ultimo
      Gigablue HD QUAD PLUS
      T90 ile 4W-46E arası 19 uydu

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Alice V4.174 son yazılımda yapılanlar

1-wifi dhcp bug giderildi
        2-canlı pip ekranlarda aspect ratio ayrı ayrı kontrol edilebiliyor
        3-Media dnla oynatıcı stabilite arttırıldı
        4-youtube türkçelerde iyileştirmeler
        5-M+ menude görsel upgrade
        6-4pip menude 2hd kanal sadece uyarı ekranı
        7-Kayıt sırasında kanal listesinde bazı eklemeler
        8-mediaplayer da film ve musicte bazı türler eklendi ve iyileştirmeler
        m2ts, 3gp, mpeg, mov, vob
        flac, ogg
        a/v codec - VC-1, vorbis, flac
        9-Evet hayır ok seçimlerde mavi renk evet tonu koyulaştırıldı ayırtedilebilsin diye
        10-Ön ekranda bazı kanallarda farklı isim yazma sorunu giderildi
        11-Ana açılış rebootta bazı modullerde görme sorunu giderildi
        vs vs

Hocam m2ts ,mov,vob merak etmeye başladım yeni yazılımı,
        yakında espresso'da yapar bu makine.
        SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

• Özel pm ine bak
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• gazisinan Nickli Üyeden Alıntı
            yav ben bu cihaza vep ayarlarına şifre koydum ama unuttum şimdi giremiyorum fabrika şifresini bilen yokmu
            Fabrikasyon şifresi: 1962

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Gayet yerinde ve okunaklı menü yazıları. Ben çok rahat okuyabiliyorum.
              mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Menu yazıları gayet rahat gözüküyor çokta ufak değil bence.

valla mach1 ve tasarım böyle yazdıysa yapacak bişey yok demektir, sizlerin gözleri iyi görüyor sanırım, ben iyi göremiyordum....

yaptığınız iş mükemmel ve bizlere yardımlarınız memnuniyet verici arkadaşlar, kolay gelsin....

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Fabrikasyon şifresi: 1962
                çok teşekkürler deneyip bir bakalım.
                VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
                NEXT MACHINA 3D
                DİGİTURK CAM MODÜL FULL
                TİVİBU FULL PAKET
                120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
                VESTEL 106 CM terenova 3D
                vestiyer 500 gb hdd
                D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

• mach1 hacam alice v4.174 yazılımı çıtımı acaba çık dıysa vere bilirmisiniz rica etsem saygılarımla teşekkür ederim

Yorum yap

• halil41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    mach1 hacam alice v4.174 yazılımı çıtımı acaba çık dıysa vere bilirmisiniz rica etsem saygılarımla teşekkür ederim
                    Henüz çıkmadı. Çıkınca forumdan duyurulacaktır.

Yorum yap

• Daha yenisi verilir haftasonu 4.174ü vermedim o yüzden..
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Demekki daha yenisi var : ))

hocam valla süpersin ya hafta sonunu merakla bekliyoruz acaba bu vereceğinde ne gibi yenilikler var ? 12.01 tarihli versiyonda gördüğüm kadarı ile güzel olmuş ancak ip tv de özellikle rmtp li kanllarda booting yazıp tekrar kapatıyor en azından dün akşam 3 kere başıma geldi ayrıca gene ip tv de lütfen bekleyin yazısı çıkıyor ve hiç birşey yaptırmıyor manuel kapatıp açmak gerekiyor aynı sorun başka arkadaşlardada varmı bilmiyorum ama cihazdan çok memnunum : ) ve ayrıca böyle bir forumda olmaktan dolayıda

Yorum yap

• mach1 hacam açıklama için çok teşekkür saygılar

Yorum yap

• serkany2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hocam valla süpersin ya hafta sonunu merakla bekliyoruz acaba bu vereceğinde ne gibi yenilikler var ? 12.01 tarihli versiyonda gördüğüm kadarı ile güzel olmuş ancak ip tv de özellikle rmtp li kanllarda booting yazıp tekrar kapatıyor en azından dün akşam 3 kere başıma geldi ayrıca gene ip tv de lütfen bekleyin yazısı çıkıyor ve hiç birşey yaptırmıyor manuel kapatıp açmak gerekiyor aynı sorun başka arkadaşlardada varmı bilmiyorum ama cihazdan çok memnunum : ) ve ayrıca böyle bir forumda olmaktan dolayıda
                            Sn:Arkadaşım az önce bahsetmiş olduğunuz RTMP li Ip tv kanalların bende yüklü olanlarında deneme yaptım bende sizin bahsettiğiniz SIKINTILAR görünmedi.Acaba sizin NET hızınız nedir.? Mümkünse bir HIZ testi yapabilirmisiniz.Benim Hızım şu an tam 7 MB civarında.Sunucularda her hangi bir sıkıntı olmadığı sürece bende bir can sıkıcı durum yok.Mümkünse NET hızınızı bir zahmet test edip buraya yazınız.Eğer net hızınız 2 MB altında ise bu durumda bahsetmiş olduğunuz durumlar ortaya çıkabilir...
                            MACHİNA - 3-D
                            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• 100 lerde adres var rtmpli yada diğer türlü herbirinin altyapısı codecleri vs farklı cihazı kitleyen yada sorun çıkartan link varsa hep aynı sorunu hep aynı adreste yapan pm ile yollayın bakalım onlara.

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• @mach1 hocam birde su "unname"yazan kanalların ısımlerı duzeltılse ıyı olur ..
                                Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X