• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 CI-FTA 22.8.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler sayın mach1 usta saygılar kolay gelsin

Yorum yap

lufen yardım 9000 fta aldımteletekse girdim cıktığım halde tltks bir türlü gidip tekrar geliyor raset ve yazılım atım malesef defalarca işlemleri yapıyorum ayni sonuç

Yorum yap

serefoguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        lufen yardım 9000 fta aldımteletekse girdim cıktığım halde tltks bir türlü gidip tekrar geliyor raset ve yazılım atım malesef defalarca işlemleri yapıyorum ayni sonuç
        cihazında şu şekilde yol izle reset+yazılım+reset+kanalları yeniden tarat+sistem bilgisinden 1973 yaz emuyu aç.sorun olacagını zannetmiyorum.yine devam ederse servis yolu görünmüş olabilir.şu an benim 9000 cihazda böyle sorun yok.yerli ve yabancı yayınların teletex ine normal girip çıkabiliyorum.
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

8000 kitlenme

8000 lerde ne zaman düzelir kitlenme olayı

Yorum yap

ktolga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            8000 lerde ne zaman düzelir kitlenme olayı
            sevgili kardeşim cihazınla ilgili bölüm burası degil ama yinede şu an 8000 lerde kilitlenme sorunu zannetmiyorum olsun.verilen yazılımların cihazlarda verimli olabilmesi için mutlaka sayın hocalarımızın tarif ettigi gibi yazılım uygulamalarını yapalım.
            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

Bugün 22.08.2007 9000 CI yazılımını yükledim. Hiçbir sorun yok. Hatta ses gücü biraz yükselmiş gibi geldi bana. Bütün emeği geçenlere burada çok çok teşekkür ediyorum. Bir sorum olacak. Bilen bir arkadaş bilgi verirse çok sevinirim. Bu son yazılımla acaba Astra'daki 11875 frekansına yeni gelen Premier star paketini seyredebilir miyim? Çünkü bunu çanağım alabiliyor, fakat 12071 ve 12149'daki premierleri alamıyorum sinyal kalitesi 34-37 arası gidip geliyor. 40'a ulaşsa bunları da alabileceğim ama neyse. Softcam'deki mevcut keyler Premier star paketini açmadı. Saygılarımla...

Yorum yap

22/08/2007 yazılımında şifreli kanalların üzerine gelince kumandadan yeşil tuşuna basınca updating yapıyor sonra başarısız diye bilgi çıkıyor ,sebebi nedir acaba?
                (Next 9000 cı)
                Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşındakilerin anlayabileceği kadardır.
                (MEVLANA)

Yorum yap

ben biraz önce farkettim cihazda hafıza yöntimine girdiğimde Init key data yazıyor evet hayır var ne için anlamadım?

Yorum yap

teşekürler saygılar.

Yorum yap

ustalar sormak istediğim yapmış olduğumuz eski kanal ayarlarını bir şekilde kullanma
                      şansımız yok mu acaba :-((
                      allah yardımcım olsun 5 uydunun kanalını diz işin yoksa şimdiii :-))
                      NEXT 9000 CI
                      Eutelsat W2; Eutelsat W3A; Sirius; Hotbird; Tuksat 1C

Yorum yap

murti&murti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ben biraz önce farkettim cihazda hafıza yöntimine girdiğimde Init key data yazıyor evet hayır var ne için anlamadım?
                        init key irdeto2 showtime içindi sonra çöktü ama

Yorum yap

Bilgiç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Bugün 22.08.2007 9000 CI yazılımını yükledim. Hiçbir sorun yok. Hatta ses gücü biraz yükselmiş gibi geldi bana. Bütün emeği geçenlere burada çok çok teşekkür ediyorum. Bir sorum olacak. Bilen bir arkadaş bilgi verirse çok sevinirim. Bu son yazılımla acaba Astra'daki 11875 frekansına yeni gelen Premier star paketini seyredebilir miyim? Çünkü bunu çanağım alabiliyor, fakat 12071 ve 12149'daki premierleri alamıyorum sinyal kalitesi 34-37 arası gidip geliyor. 40'a ulaşsa bunları da alabileceğim ama neyse. Softcam'deki mevcut keyler Premier star paketini açmadı. Saygılarımla...
                          Yazım geride kaldığı için cevap alabilirim umuduyla öne aldım. Saygılarımla...

Yorum yap

elinize sağlık. sağolun. siz oldukça sırtımız yere gelmez. bundan eminiz.

Yorum yap

22.8.2007 yazılımına softcam atılırsa tps auto çökermi ?????

Yorum yap

hocam saygılar cok teşşekkür ederiz ellerine sağlık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X