• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

pvr hakkinda bilgi rica ediyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pvr hakkinda bilgi rica ediyorum

selam degerli arkadaslar su yeni çikacak denilen next in pvr modeli hakkindaki son bilgiler nedir acaba? ben next 8000 model cihazimi pvr çikacak yazilari yazildi zamanlarda sattim ve hala bu cihazi bekliyorum simdi rica ediyorum bu cihaz gerçekden çikacakmi? çikacaksa daha uzun sürermi? ve tahminen ne zaman çikar? bir zahmet yetkili arkadaslardan bilgi rica ediyorum ve sabirsizliklan bekliyorum saygilar

merhaba bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar yokmu? mach1 kardes siz bu konuyu bilirsiniz bir zahmet online oldugunuz zaman cevap verirseniz sevinirim saygilar

Yorum yap

selamlar
      dostum cihazla iligili teknik bilgiler önemli olarak başlık altına alınmış.
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=2830
      burdan bakabilirsin.
      kolay gelsin...

Yorum yap

selam cengelli kardes ilgin için tesekkürler ama oradaki bilgiler eski bilgiler ve konu kilitli oldugu için oraya yazamiyoruz bende onun için yeni konu açtimki en son bilgiler nedir diye herhalde ilgili arkadaslar görmedi yada islerin yogunlugundan olsa gerek cevap yazilmadi su ana kadar neyse mach1 kardes görür bir arada cevap yazar bekliyorum saygilar

Yorum yap

PVR cihazlar yaz sezonu sonunda tahminen çıkacaklar duyduğum şimdilik böyle
          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı
            PVR cihazlar yaz sezonu sonunda tahminen çıkacaklar duyduğum şimdilik böyle

selam kardes sizede ilginiz için tesekkürler eh yaz sonunada bir sey kalmadi bekleyelim bakalim daha neler olacak sabreden dervis muradina ermis yinede en yetkili agizdan bilgi olsa ne güzel olurdu ya inanin next 8000 imi ilk çikanlardandı bu pvr isi çiktigi zamanlar sattim hala bekliyorum elimde dt ün yasal modülü ve karti var maçlari seyretmek için kart elimde arkadaslarin evine yolculuk yapiyorum istiyorumki bu sene bari kendi evimde rahat rahat maç seyredeyim insallah lige yetisir saygilar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X