• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Yazılım Çok Yakında !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni Yazılım Çok Yakında !!!

Next'i bilmem ama fg firmasına genel kullanıcı sorunlarını belirten mail attım.Gelen 2 tane ayrı ayrı cevabı burda uzun uzadıya yazmayacağım.Yeni yazılım bu hafta içinde yayınlacakmış.Aynı maili next firmasınada attım ama demekki kale almadılar veya daha iyimser olayım isleri yoğun herhalde...
    MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Next firmasından da cevap geldi mailde cihazda yüklü olan yazılımı soruyorlar ve belki eski yazılım yüklü olabilir diyorlar yetkililer.Ben burdan hala cihazın sorunsuz olduğuna inandıkları sonucunu çıkartıyorum.Yazılım filan çalısmasıda yok herhalde.
    MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

bir kaç aydır piyasada olan ve pahalı bir cihazın desteğini kesmezler.Neden sabırlı olamıyoruz acaba?

Yorum yap

Fg superior plus modeli için 2.23 yazılımı yayınlandı. Superior modeli için de bilgi aldıkça burdan paylasacağım
        MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

arabad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Fg superior plus modeli için 2.23 yazılımı yayınlandı. Superior modeli için de bilgi aldıkça burdan paylasacağım
          Henüz böyle bir bilgi yok. Bir notu düşerken lütfen kaynağını da gösterin.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Henüz böyle bir bilgi yok. Bir notu düşerken lütfen kaynağını da gösterin.
            Kaynağınıda söyliyim hocam ****** forum Fg bölümü şu an yayınlanmış durumda.Saygılar
            MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

arkadaşlar geçen hafta içinde yeni yazılımyayınlanacak denmişti fakat yayınlanmadı acaba bu hafta içindemi yayınlanacak neden bir açıklama gelmiyor hadi next hataları düzeltilmiş bir yazılım istiyoruz ve bekliyoruz umarım biz kullanıcılarınızı fazla bekletmezsiniz

Yorum yap

artık verileceğini hiç sanmıyorum bildiğim kadarıyla bazı sorunların üretici tarafından giderilemediği için şu an beklemede ..... yazıkki ikinci dobratech olayı yaşıyacağız galiba verilsede tüketiciyi biraz daha oyalar hepsi bu
                next machina 3D süper hiremco turbo 4k

Yorum yap

herem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  artık verileceğini hiç sanmıyorum bildiğim kadarıyla bazı sorunların üretici tarafından giderilemediği için şu an beklemede ..... yazıkki ikinci dobratech olayı yaşıyacağız galiba verilsede tüketiciyi biraz daha oyalar hepsi bu
                  kardeş eğer yazdıkların doğruysa vay halimize gittimi dersin o kadar para boşa umarım yazılım bu hafta içinde çıkarda bir nebzede olsa gönlümüze su serpilirdunkes:

Yorum yap

ben bu kadar çekmedim 19500 den çektiğim kadar donmalar şifreli kanal problemi kumanda sorunu zaten handikap yazık verilen paralara next firması doymuş bir firma onlar sadece satar gerisi önemsiz onlar için kaç aydır bir yazılımı çıkaramadı fg çıkartıyo onlar seyrediyo her kuruşum haram olsun saygılar next

Yorum yap

Arkadaşlar ben Next'in tonla modelini kullandım.. Belki de bu forumda ( Ustalar da dahil ) benim kadar Next modeli elinden geçen yoktur.. Ümitsiz vaka olarak görülen Next 2000 Super HD ve Next 9000 Ultra PVR.. Ama onlara bile son bir stabil yazılım çalışması muhakkak vardır.. Hakkında en çok eleştiri yapılan en çok yazılar yazılan ( ben de dahil ) Next 2000 Dobratech şu anda gayet stabil bir yazılımla çalışmakta.. Demek ki zamanla bazı şeyler oturuyormuş.. Ama şimdi buradan Next firmasına da iki çift sözüm olacak.. Ya kardeşim madem yeni bir cihaz çıkaracaksınız.. Aylar öncesinden başlayın yazılım çalışmalarına, sıfır sorun kesinlikle hiçbir cihazda olmaz ama en azından minimum eksikle çıkartın cihazı.. Çıktıktan sonra da 1-2 yazılımda stabiliteyi yakalayın ve ondan sonraki yazılımlarda cihaza ekstralar katın.. Çok mu zordur bu..
                      DIGITURK IRDETO MODUL
                      D-SMART D-FIX MODUL
                      TİVİBU IRDETO MODUL
                      ---------------------------
                      SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
                      -------------------------
                      TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K
                      HUMAX 4TUNE 4K
                      KATHREIN 926 4K
                      VU+ DUO 4K
                      DREAMBOX ONE 4K
                      WETEK PLAY 2 4K
                      ATLANTA CI 4K
                      TOPFIELD SMART URBAN HD
                      NEXT 10000 PLUS 4K
                      GOLDMASTER ULTRA 4K
                      GOLDMASTER HD-1090 TWINBOX
                      NEXT 2000 MACHINA 3D HD
                      NEXT PANDORA HD
                      NEXT 2000 DOBRATECH HD
                      NEXT 18500 PLUS HD

Yorum yap

Kullandığım modelleri de tekrar yazayım buradan.. Next Minix CX, Next Twinbox FTA, NextStar 4000 Plus Mini, Next 2000 Dobratech HD, Next 2000 Super HD, Next 2000 CX Super Net, Next 2000 DP CIS Super Plus ( 2 adet ), Next 2000 CIS Super Plus ( 3 adet ), Next 18000 HDMI, Next 9000 Ultra PVR ( 2 adet ), Next 9000 X Cam Ultra ( 2 adet ), Next 9000 CI, Next 9000 FTA, Next 8000 X Cam, NextStar 7600 SKY..... 20 adet Next cihaz kullanmışım arkadaşlar.. Yani yaptığım her yorumu yaşayarak, bilerek, görerek yapıyorum...
                        DIGITURK IRDETO MODUL
                        D-SMART D-FIX MODUL
                        TİVİBU IRDETO MODUL
                        ---------------------------
                        SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
                        -------------------------
                        TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K
                        HUMAX 4TUNE 4K
                        KATHREIN 926 4K
                        VU+ DUO 4K
                        DREAMBOX ONE 4K
                        WETEK PLAY 2 4K
                        ATLANTA CI 4K
                        TOPFIELD SMART URBAN HD
                        NEXT 10000 PLUS 4K
                        GOLDMASTER ULTRA 4K
                        GOLDMASTER HD-1090 TWINBOX
                        NEXT 2000 MACHINA 3D HD
                        NEXT PANDORA HD
                        NEXT 2000 DOBRATECH HD
                        NEXT 18500 PLUS HD

Yorum yap

arabad kardeş geçen hafta yazılım verecek denmişti geçti bu haftayıda neredeyse yarıladık ses soluk yok acaba yeni yazılım ne zaman verilecek yoksa şimdilik 2.17 test yazılımıyla idaremi edelim son gelişmeler nedir haber var mı

Yorum yap

2.17 idare bile edemedik 2.13 kullanıyorum enkısa zamanda düzgün bir yazılım çıkar inşallah

Yorum yap

selsar73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arabad kardeş geçen hafta yazılım verecek denmişti geçti bu haftayıda neredeyse yarıladık ses soluk yok acaba yeni yazılım ne zaman verilecek yoksa şimdilik 2.17 test yazılımıyla idaremi edelim son gelişmeler nedir haber var mı
                              Kardeş doktor ustaya attığım mailin cevabında geçen hafta içi yazılımın verileceğini söylemişti herhalde halledemedikleri bir problem çıktı. Bekleyıp göreceğiz
                              MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X