• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play - LibreELEC 8 Imaj Backup 12-12-16 ozkaradag

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pirler Nickli Üyeden Alıntı
    Ustam zamazingoları nasıl etkinleştirim
    pasif durumda olduğu için eklentilerden plugin leri aktif edeceksin

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• erol1234 Nickli Üyeden Alıntı
      kodixwar tv hakkında bilgisi olan varmı. videosu var ama indiremiyorum özkaradag üstad bir el atsanız teşk,eywallah.
      forumda mevcut eklentılerı kendınız yuklesenız daha stabıl olur.
      ben pc surumunu yukledım denedım.albenısı yok..
      herkes sevdıgı eklentıyı yukleyıp kullansa cıhazda kasmaz yerde tutmaz..
      WETEK Play 2 4K
      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Geçenlerde cihazın içine bağlanabiliyorduk ama şimdi bağlanamıyorum.Sürekli olarak bağlantı hatası veriyor.

Yorum yap

• Bağlanabiliyorduk derken abi?
          Neye?

Sevgiler...

Yorum yap

• Ustam cihazın içine baglanamıyor e2 sıkıntntı yok onda sorunsuz baglanıyor ama electe kapı hası veriyor 21 veya 22 yazıyorum baglanmıyor

Yorum yap

• pirler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Ustam cihazın içine baglanamıyor e2 sıkıntntı yok onda sorunsuz baglanıyor ama electe kapı hası veriyor 21 veya 22 yazıyorum baglanmıyor
              bu link http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72636 size rehber olabilir ayrıca Libreelec kurarken SSH yi açık yaptınızmı yaptıysanız
              PC nizden SAMBA ile direk bağlanabilirsiniz şifre isterse imajdaki şifre:FTP ve SSH şifresi libreelec. tir

saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Programlar > LibreELEC > Hizmetler'de Samba ve SSH hizmetleri açık mı kotrol et bakalım abi.

Sevgiler...

Yorum yap

• Bülent baba ile pişti olduk.

Sevgiler dostum...

Yorum yap

• aynı fikirleri düşünmüşüz @ozkaradağ hocam

sevgiler saygılar

Yorum yap

• Evet yaptım aynen anlatıldıgı gibi 2 sefer baglandım ondan sonra kitlenme olunca silip yeniden ham imaj attım karta sonra bakupu atmaya çalıştım pc den baglanmadı bün fırsat bulursam tekrar denicem cevanız için çok teşekkür ederim

Yorum yap

• Bilgisayırım çöktü için backup silindi mega kotamız doldu,başka bi yere dosyayı yükleyebilir misiniz acaba ?

Yorum yap

• Abi en son imajlardan birini kurup http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Libre...6_ozkaradag.7z indirin.
                          İndirdiğiniz dosyayı zipten çıkarın, çıkan tar dosyasını FTP'den storage/backup klasörüne atıp, Add-ons > LibreELEC Configs> System'den Restore Backup'a basmanız yeterli olacaktır.

İşlem biraz uzun sürebilir, onun için korkmayın.

Sevgiler...

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bu link http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72636 size rehber olabilir ayrıca Libreelec kurarken SSH yi açık yaptınızmı yaptıysanız
                            PC nizden SAMBA ile direk bağlanabilirsiniz şifre isterse imajdaki şifre:FTP ve SSH şifresi libreelec. tir

saygılar
                            Dediğinizi yaptım ama olmadı.Kapı hatası hale devam ediyor 21 veya 22 denedim olmuyor ne yapayım ?Kritik hata:Sunucuyla bağlantı kurulamıyor.Bu hatayı veriyor enigma 2 ye bağlanabiliyoz ama libreelece bağlanılmıyor:alalal:

Yorum yap

• pirler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Dediğinizi yaptım ama olmadı.Kapı hatası hale devam ediyor 21 veya 22 denedim olmuyor ne yapayım ?Kritik hata:Sunucuyla bağlantı kurulamıyor.Bu hatayı veriyor enigma 2 ye bağlanabiliyoz ama libreelece bağlanılmıyor:alalal:
                              Libreelec te kurulum yaparken SSH ilk kurulumda kapalı olarak karşınıza gelir
                              bu bölümü unuttuysanız bağlanamazsınız ayarlar bölümün den açık hale getirin
                              birde öyle deneyin modem arayüzünden DNS ayarı yapınız daha rahat bağlanabilmesi
                              için PC de biriken eski bağlantı ayarları kayıtlı olduğu için her zaman hata alırsın pc nizdeki
                              eski bağlantı ayarlarını temizleyin şöyle:Windows Regedit Kayıt defteri düzenleyicisi adı altında
                              HKEY.CURRENT.USER kısmından SOFTWARE içinde kullandığınız programın ismini bulun sağ tık yapıp
                              ve silin yeni bir bağlantı oluşturulduğunda yeni kayıtlar yapılacaktır yani eski bağlantı kayıtları
                              PC de saklı olduğu için bağlantıda devamlı hata olur birde böyle deneyin
                              ben Filezilla programı kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım

sevgiler saygılar

Yorum yap

• ustam dediklerinizi yaptım sonuç gene aynı olmuyor e2 devam edicem saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X