• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D V4.174 18-01-2013 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Menu görüntüsü aynı cokof o daha konmadı ilerde..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• sayın mach1 ali abi iptv menüden exit tuşuyla direk çıkma eklenecekmi birde kumanda hassasiyeti için içinden bir alıcı göz çıkartsam işe yararmı
      KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

• Webtv ekranında ufak ekranda seyrederken exit ile çıkılabiliyor webtvden mavi tuşla tam ekran yapıp seyrederken panele geri dönmek için gene exitle dönülüyor bir daha exitle panelden çıkılıyor evet murat70 gözle alakası olduğunu sanmıyorum ama dene istersen..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 hocam saygılar yeni yazılım ne zamana çıkar tarihi belimidir
          birde yazılımla alakalı çok yazanlar oluyor herkeste birsorun var bu yazılanların bende hiçbiri yok yazılımı atıyorum canavargibi çalışıyor

Yorum yap

• benim tek beklentim alt yazı fonksiyonu olmasıdır inşallah artık bu konu için düşünülmeye başlanmıştır
            Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yeni yazılımdan bazı haberler

Alice v4.224

1-2D to 3D özelliği eklendi
              2-Scarttan iptv seyredilme atlanmıştı o düzeltildi
              3-Webbrowserda gidilecek adresi mouse ile adres satırına girip sonra açılan klavye yazmak gerekiyordu direkt M+ ya basınca adres yazılsada gitmiyordu o düzeltildi
              4-Cihaz wifi modundayken oto wifi bulma ve bağlanma eklendi
              5-Kanal adında ön panelde farklı yazan kanallarda w3 te vs kayıt yapmıyordu düzeltildi
              6-Alfabe dizmede bazı kanalları göstermiyordu düzeltildi
              7-W3te bazı kanallar radyoya ekleniyordu gündüz video yayın gelmediği için onlar tvye eklendi
              8-İptv Webtvye Add ve Delete ekleme silme eklendi
              9-Webtvde ekleme ile eski listenin üstüne yada arkasına usbden diğer dosyalardan ekleme yapabilme eklendi
              10-Webtvde tam ekran tuşu aktif hale geldi
              11-Youtubeda bazı cliplerde karakterler düzeltildi
              12-Online destekten *** softcam vs indirme bug ı giderildi
              13-M+ icon boyutları değişti
              14-Mediaplayerda oynatma süresi infoda değiştirildi ilerleyen süre ve bitiş gösterme eklendi
              15-Mediaplayerde tam ekran tuşu aktif oldu
              16-Mediaplayerde mp3 oynatma arka fon resmi değişti
              17-Dosya seçiminde usbden softcam iptv cccamcfg yüklemede bitti uyarısı yoktu finished! bitti uyarısı eklendi
              18-Önceden eklenmiş bir uydudaki kanallar silinsede liste uyduda ismi kalıyordu uydunun o kaldırıldı
              19-Türkçe karakterli media ları oynatmada sorun vardı o giderildi
              20-Tuner 1 ve 2 de aynı uydu varsa uydu silme yapınca t1 ve t2 yi beraber siliyordu uydu silme yaparken artık ayrı ayrı silme eklendi
              21-Webbrowserda M+ Tuşu adress edit olarak değiştirildi.
              Üstadım sağolun. İnşallah en kısa sürede biz de deneriz yeni yazılımı

Yorum yap

• Üstadım şimdiden ağzımızın suyu akmaya başladı yeni yazılımı dört gözle bekliyoruz tüm MACHİNA -3-D ciler....
                MACHİNA - 3-D
                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı
                  Üstadım şimdiden ağzımızın suyu akmaya başladı yeni yazılımı dört gözle bekliyoruz tüm MACHİNA -3-D ciler....
                  ewet dort gozle bekliyoruz.

Yorum yap

• uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    benim tek beklentim alt yazı fonksiyonu olmasıdır inşallah artık bu konu için düşünülmeye başlanmıştır
                    Daha ilerki eklenecekler arasında var altyazı evet listede.

Depo

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• kenan_04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      mach1 hocam saygılar yeni yazılım ne zamana çıkar tarihi belimidir
                      birde yazılımla alakalı çok yazanlar oluyor herkeste birsorun var bu yazılanların bende hiçbiri yok yazılımı atıyorum canavargibi çalışıyor
                      Kullanmayla alakalı kenan kişiye göre değişir sen mesela scarttvden iptv bakmamışsındır tv lcd leddir online destekten *** indirmemişsindir usbden atmışsındır media vs bakmamışsındır atıp cihaza yazılımı kanal seyretmşisindir yada cccam bakmışsındır hiçbir hata gözüne bile çarpmaz normal yani çoğu kişide farkında bile olmaz ...

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• *Mümkünse seçili uyduları iptal seçeneğide eklensin.Sevgili Digium'un desteğine rağmen sabit ve motorlu sistemi kurup çalıştıramadım.Her seferinde ayar değiştirmek zorunda kalıyorum.Kısacası uydu ayarları menüsü komple gözden geçirilsin.Örneğin yapılacak ayarlara kutucuklara tık atalım ona göre çanaklarımızı tanıtalım(tek çanak,2 veya 4 çanak,motorlu çanak,sabit ve motorlu çanak seçenekleri gibi).Aynı sistemde Next 18500+ makinem mükemmel çalışıyor.

*Motorlu çanak uydu taramalarında farklı uyduları tarıyor sanki ya ben beceremedim ya cihaz farklı algılıyor bazı uyduları.

*4 uydulu kurulumda hiç bir sorun yaşamıyorum.

*Usb belleği cihaza taktığımda menü yardımı ile yapılabilen işleri yapamadım.Aynı bellek ile boot modunda yazılımı atabilmiştim.Aynı bellek ile Next 18500+ cihazımda hiç bir sorun yaşamıyorum.

*İptv gibi özelliklerle pek ilgilenmiyorum.Onlar için pek yorum yapamayacağım.

Yorum yap

• yasargullu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          mach1 hocam eger olursa next'tin 8000 modellerinde olduğu gibi motor veya dayzek ayarlarını yaparken veya next minixt'te olduğu gibi uyduyu buldugu zaman kaydedilsin mi? ibaresi çıkarsa güzel olur diye düşünüyorum.
                          hocam bizim yazdığımız konular olacak mı?

Yorum yap

• silistreli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            *Mümkünse seçili uyduları iptal seçeneğide eklensin.Sevgili Digium'un desteğine rağmen sabit ve motorlu sistemi kurup çalıştıramadım.Her seferinde ayar değiştirmek zorunda kalıyorum.Kısacası uydu ayarları menüsü komple gözden geçirilsin.Örneğin yapılacak ayarlara kutucuklara tık atalım ona göre çanaklarımızı tanıtalım(tek çanak,2 veya 4 çanak,motorlu çanak,sabit ve motorlu çanak seçenekleri gibi).Aynı sistemde Next 18500+ makinem mükemmel çalışıyor.

*Motorlu çanak uydu taramalarında farklı uyduları tarıyor sanki ya ben beceremedim ya cihaz farklı algılıyor bazı uyduları.

*4 uydulu kurulumda hiç bir sorun yaşamıyorum.

*Usb belleği cihaza taktığımda menü yardımı ile yapılabilen işleri yapamadım.Aynı bellek ile boot modunda yazılımı atabilmiştim.Aynı bellek ile Next 18500+ cihazımda hiç bir sorun yaşamıyorum.

*İptv gibi özelliklerle pek ilgilenmiyorum.Onlar için pek yorum yapamayacağım.

Usb bellek içinde ne var ve 3d de nasıl çalışmadı kumanda üzerinde M+ Tuşunun altındaki tuşa bas mediaya gir infoya bas usb1 vs seç sonra sağ sol tuşları ile film kayıt müzik yazılım usb içeriğini görürsün
                            Motor ayarında bir sorun olduğunu sanmıyorum Digium çok basit ayarlanıyor sorun yok dedi sen yapamamışsındır.

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• sayın ustalar acaba kumanda ile firmanın çalışması hakkında bilginiz varmı ben bir firmada kumandayı test etttim cihazla tek sıkıntı kumanda algilaması bu kesin saga sola kumanda döndügünde algılama yüzde 70 zayıflıyor kumandanın degişmesi şart ben goldmaster firmasında denedim saygılar
                              ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

• Next machina 3d almayı düşünüyorum internetten araştırma yaparken bu cihazın satışını yapan bir firmanın temsilcisinin aşağıdaki yazısını gördüm. Sayın Mach1 durum gerçekten böyle mi? Cihazı satan bir firmanın bu şekilde görüş belirtmesi nasıl izah edilebilir anlayamadım.

yazının bağlantısı
                                http://forum.donanimhaber.com/m_69958111/tm.htm

Bu ürünün biraz daha yazılımla düzeltimeye ihtiyacı var diyebiliriz. Satışını yaptığımız 35 civarı üründen 15 civarı iade aldık. Sebebi yazılımın tam oturmamamsı ve cihazın çeşitli hatalar vermesi. Cihaz iyi bir yazılımla sorunsuz kullanılabilceke seviyeye gelecektir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X