• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Inf Serisi 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Tps Auto ÇÖkmus

gunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bendede bu sorun var ben de işin içinden cıkamadım lütven bizlere yardım

Dostum Sorun Yok Sadec Auto lar çökmuş o kadar.. Beklersek Gelir Elbet yeni Yazılım HAdi kolay Gelsin

Yorum yap

mach1 ve tasarım hocam ne olur bir açıklama yapın tps yazılımları gelecekmi yoksa gelmiyecekmi ustalardan acilen yardım bekliyoruz biz next ailesi olarak şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Hasret25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        mach1 ve tasarım hocam ne olur bir açıklama yapın tps yazılımları gelecekmi yoksa gelmiyecekmi ustalardan acilen yardım bekliyoruz biz next ailesi olarak şimdiden teşekkürler
        Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sabırlı olun arkadaşlar, bir kaç güne kadar verilir yeni yazılım.

Yorum yap

Çok TeŞekkÜr Ederİm AÇiklamaniza Tasarim Hocam SaĞolun Varolun Sİzlerİn Sayesİnde Bİzler Variz Sonsuz TeŞekkÜrler

Yorum yap

Keşke biraz sabırlı olabilsek, bu forumda sorular sorulmadan cevabını zaten ustaların verdiğini görürüz ama yapamıyoruz işte.

Yorum yap

hayırlısı olsun umarım kısa zamanda gelir yeni yazılım kolay gelsin ustalara.

Yorum yap

kolay gelsin . ustalar bizim için çalişdiniz için saber siz lik la baklioruz

Yorum yap

Yeni yazılımın ne zaman verileceği hakkında bilgisi olan varmı? Emek verenlere teşekkürler.

Yorum yap

RED13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Yeni yazılımın ne zaman verileceği hakkında bilgisi olan varmı? Emek verenlere teşekkürler.
                    bekliyoruz arkadaşlar ustalar hazırlarsa yazılımı bizde izleriz
                    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

bekliyoruz arkadaşlar ustalar hazırlarsa yazılımı bizde izleriz
                      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

arkadaslar yazılımı enistem atmis ama ekranda 8888 yaziyo makine acilmiyo neden bileniniz varmi

Yorum yap

makinem 2000cı plus ınf

Yorum yap

BOZKURT1977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            arkadaslar yazılımı enistem atmis ama ekranda 8888 yaziyo makine acilmiyo neden bileniniz varmi
                            flsh arıza yapmış programmer ile yeniden dump dosyası atılacak sen atamazın uğraşma bu işleri yapanlara götür..

Yorum yap

Yazılımlar konusunda bilgisi olan varmı? Herhalde beklemeye devam, gibi görünüyor.

Yorum yap

Yazılımlar konusunda bilgisi olan varmı? Herhalde beklemeye devam, gibi görünüyor.
                                evet arkadaşım beklemeğe devam..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X