• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

106 PIXELLENCE USB Full HD 42822 42'' LCD TV 42'' 106 Ekran LCD TV

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 106 PIXELLENCE USB Full HD 42822 42'' LCD TV 42'' 106 Ekran LCD TV

05.11.2008 TARİHİNDE ALDIM ODAYA ÇOK BÜYÜK GELDİ KULLANMADIM HİÇ KUTUSUNA KOYDUM BUNU SATIP 82 EKRANINI ALDIM GÖRÜNTÜSÜ GERÇEKTEN MÜKENMEL HEM HD HEMSD YAYINDA USB BELLEK FİLİM KLİP MÜZİK RESİM HERŞEY İZLEYEBİLİRSİNİZ 06.11.2008 GARANTİ BAŞLANGICI KULLANMADIM HİÇ 5 SAAT kullandım BU ÜRÜNÜNÜ KUTUSUNDA FATURALI GARANTİLİ ASKI APARATI MEVCUT SPOTCU ARKADASIM VAR 1700 YTL ALIRIM DEDİ SPOTCUYA GİDECEGİNE LCD TV İHTİYACI OLAN ARKADASA GİTSİN KELEPİR SIFIR LCD TV

NAKİT SATIŞIM 1700YTL

Daha Özgür, Daha Gerçekçi...

Vestel’den yeni nesil, bağlantısız televizyon teknolojisi...Pixellence USB LCD TV. Artık herhangi bir görüntü sistemi ya dabilgisayarla bağlantı kurmadan, televizyonunuzda dilediğiniz filmiizleyebilir, arşivinizdeki tüm müzikleri dinleyebilir, çektiğinizfotoğraf ve videoları rahatlıklagörüntüleyebilirsiniz. Üstelik, Pixellence teknolojisinin 4 üstüngörüntü iyileştirici özelliği ile...

Yapmanız gereken, sadece filmleri, şarkıları ve görüntüleri USB veyahafıza kartına kaydetmek ve cihazı LCD TV’nizin uygun girişineyerleştimek. Bu kadar kolay, bu kadar bağımsız...

USB TV’nizi görüntü sistemlerinizle bağlantılı olarak kullanmak isterseniz de 3-HDMI özelliği, üç farklı noktadan, sistemlerlebağlantı kurabilirsiniz. 5 ms tepkime süresiyle hareketli görüntülerdekikusursuzluğu, 10000:1 dinamik konrastıyla nesnelerin renklerindeki gerçekliğihissedersiniz.

Full HD Pixellence USB LCD TV serisi ile çok daha özgür ve sınırsız bir seyir keyfi sizi bekliyor.

USB TV’lerin Fark Yaratan Özellikleri
    USB Teknolojisi

LCD’nizin yan panelinde bulunan USB girişi ile herhangi biroynatıcıya gerek duymadan, USB flash belleğinizde bulunan tüm film vevideolarıizleyebilir, müzikleri dinleyebilir ve resimlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Kolay kullanıma sahip USB menüsünden, görüntüyüileri ve geri sarabilir,istediğiniz yerde durdurabilirsiniz.

DMP 3in1 (Hafıza Kartı) Teknolojisi

3 farklı hafıza kartını destekleyen DMP girişi ile herhangi biroynatıcıya gerek duymadan, hafıza kartınızda bulunan tüm film vevideolarıizleyebilir, müzikleri dinleyebilir ve resimlerinizigörüntüleyebilirsiniz.Hafıza kartınızdaki görüntüleri bilgisayarekranınızda izlemek yerine, genişekran LCD TV’nizde kusursuz görüntünün tadını çıkarırsınız.

3 HDMI

3 HDMI girişi ile televizyonunuza aynı anda 3 farklı sistembağlayabilir, veri kaybı yaşamadan bilgi transferi yapabilirsiniz. Busayedekusursuz görüntü kalitesiyle ve bağlantı kablosu değişitirme sıkıntısıolmadan televizyon izlemenin rahatlığını yaşarsınız.

DivX Formatına Uyum

DivX formatını destekleyen USB internetten indirilen film vedizileri, USB girişini kullanarak geniş ekranda izleme deneyiminiyaşarsınız.

10000:1 Dinamik Kontrast

USB TV’ler 10000:1 dinamik kontrast oranıyla, nesnelerin renklerini doğal, sade ve gerçekle aynı tonlarda gösterir.

5 ms Tepkime Süresi

5 ms tepkime süresi, hareketli kareler arasında takılma yaşamayan mükemmel akıcılıkta görüntüleroluşmasını sağlar.

4 Üstün Pixellence Teknolojisi
    Renk İyileştirme Teknolojisi

Pixellence, renk bilgisini piksellere gitmeden önce algılar.Rengin tonları üzerinde çalışmalar yaparak renk değerlerini mükemmel seviyelereçıkarır. Artırılmış renk değerleri, çok daha canlı ve net bir görüntüperformansı sağlar.

Kontrast İyileştirme Teknolojisi

Pixellence, görüntüdeki siyah beyaz oranı olarak bilinenkontrast değerlerini algılar. Kontrast oranın yüksekliği, nesnelerin ekrandadaha gerçekçi renklerde görünmelerini sağlar. Daha gerçekçi renkler, daha büyükbir izleme keyfi yaşatır.

Keskinlik Artırma Teknolojisi

Pixellence, görüntüdeki tüm keskinlik değerlerini algılar.Nesneler ve arka zeminler arasında oluşan doku kaynaşmasını engelleyerekekranda görünen nesnelerin hatlarını çok daha belirgin hale getirir.

Ten Rengini İyileştirme Teknolojisi

Pixellence, görüntüdeki ten bölgelerini diğer bölgelerdenfarklı olarak algılar. Doku yapısına uygun iyileştirme teknolojisini kullanarakgerçekçi ten rengini yakalar. Böylece ekranda gördüğünüz karakterler, canlı tenrenkleriyle daha çok ön plana çıkarlar.

Pixellence’ların Gerçekçi Detayları
    SRS TruSurround XT

Televizyonunuzun sesini bulunduğu ortama en iyi şekildeyayarak “sanal surround” etkisi yaratan SRS TruSurround XT teknolojisi, dahatemiz, daha net ses ve gerçekçi bas efekti özellikleriyle mükemmel bir filmkeyfi yaşatır.

Full HD

1920x1080 çözünürlüğü ile HD Ready LCD’de bulunan piksel sayısını2’ye katlayan Full HD teknolojisi, iyi bir görüntüyü çok daha kusursuzbir görüntüye dönüştürüyor.

Oyun Modu

Televizyonunuza bağladığınız oyun konsolları için düşünülmüş buözellik, diğer televizyonlarda bulunan standart resim ayarlarınınaksine,sağladığı maksimum resim performansı ile oyun oynarken çok dahaeğlenceli deneyimler yaşamanızı sağlar. Oyun Modu aktif halegetirildiğinde, kontrast ve renk değerleri otomatik olarak optimumseviyeye gelerek resim performansını kusursuzlaştırır.

Diğer Özellikler
    Stand-by’da 1 Watt Teknolojisi

Televizyonunuz, bekleme modunda 3 Watt yerine 1 Watt enerjiharcıyor, enerji tasarrufu sağlıyor.

2 Tuner PIP/PAP/PAT

FULL PIP özelliğini destekleyen 2 Tuner ile ekranda,izlediğiniz görüntünün yanı sıra PIP (resim içinde resim) , PAP (resim yanındaresim) ve PAT (resim yanında teletext) bilgilerini de görüntüleyebilirsiniz.

Kablo TV ile Uyumluluk

100 adet program hafızası ve Kablo TV’ye uyumlu tunerözellikleri bulunuyor.

Dual Skart Girişi

2 adet skart girişi ile aynı anda DVD ve uydu alıcınızısorun yaşamadan televizyonunuza bağlayabilirsiniz.

Komponent Bağlantısı ve Video Bağlantısı

HDMI ve Skart girişleri ile birlikte televizyonunuzlabağlantı kuracağınız diğer tüm elektronik cihazlarınız için (fotoğraf makinesi,video kamera) uygun bağlantı noktaları bulunuyor.

PC Girişi

Televizyonunuzu, PC girişi sayesinde bilgisayar monitörüolarak da kullanabilirsiniz.

Ses, Görüntü ve Uydu Sistemleriye Mükemmel Uyum

LCD’niz, birlikte kullanacağınız DVD, ev sistemleri ve uydualıcıları tercihlerinizle mükemmel uyum sağlayacak estetik bir tasarımasahiptir.

Universal Kumanda

Sadece Pixellence ailesi ürünleriyle birlikte ücretsizverilen Universal Kumanda ile Vestel markalı DVD’nizi, uydu alıcılarınızı vetelevizyonunuzu tek bir noktadan kontrol eder, kumanda karmaşasına da sonverirsiniz. Universal Kumanda, USB TV’lerle birlikte ücretsiz olarak verilmemektedir.

Renk iyileştirme algoritması : Evet
    Kontrast iyileştirme algoritması : Evet
    Keskinlik arttırma algoritması : Evet
    Ten rengi algılama ve düzeltme : Evet
    Ekran çözünürlük : 1920x1080
    Dinamik kontrast : 10.000:1
    Parlaklık oranı : 500cd/m2
    Tepki Süresi : 5 ms
    Ekran boyutu (cm) : 106
    PIP : Evet
    PAP : Evet
    PAT : Evet
    DMP (Digital Media Player) : Evet
    Geniş izleme açısı : 170° yatay-dikey
    S-VHS girişi : Evet
    Hem televizyon hem bilgisayar monitörü olma özelliği : Evet
    Bilgisayar girişi : Evet
    Bilgisayar olarak çalışırken TV`den ses alabilme : Evet
    Program hafızası : 100
    Tam düz ekran : TFT-LCD
    Teletext : 1000 sayfa
    Görüntü sistemi : PAL SEC BG/DK/K'/I/I'/L/L'
    Scart girişi : 2 adet (TV, AUX, VCR)
    Audio Video (AV) girişi : 1 Front AV
    Harici hoparlör çıkışı : Evet
    Kulaklık çıkışı : Evet
    Resim formatı : Auto/4:3/16:9
    Stereo : Evet
    Programlar arası otomatik ses seviyesi (AVL) : Evet
    Çocuk kilidi : Evet
    Kablolu yayınlara uyum : Evet
    USB bağlantı : Evet
    Hafıza Kartlarıyla Uyumluluk : Evet
    Otomatik Kanal Arama(PLL) : Evet
    Otomatik kayıt ve Program Arama (A.P.S) : Evet
    OSD (Komutları ekranda görerek verme) : Evet
    Bir önceki programa tek tusla geçebilme (Program değiştirme) : Evet
    Zaman ayarlı kapanma (Sleep timer) : Evet
    Yayın bittiğinde otomatik kapanma : Evet
    İsim verme : Evet
    Etkileşimli yardım menüsü : Evet
    HD Uyumluluk- Yüksek netlik : Evet
    Stand-by güç tüketimi : 1 W
    Combfilter : 3D
    Voltaj aralığı : 220-240V, AC 50 Hz
    Ses çıkış gücü : 2x8 W (RMS)
    Yükseklik : Ayaklı: 737mm
    Ayaksız: 698mm
    Genişlik : Ayaklı: 1037mm
    Ayaksız: 1037mm
    Derinlik : Ayaklı: 284mm
    Ayaksız: 122mm
    Ağırlık : Ayaklı: 24.8kg
    Ayaksız: 20.7kg
    Virtual dloby surround : Evet
    YPbPr : Evet
    Subwoofer : Evet
    Yüksek tanımlı multimedya girişi (HDMI) : Evet, 3 Adet
    Pc audio in : Evet
    HD ready : Evet
    Pc In (VGA) : Evet
    Toptext : Evet
    Uzakdan kumanda için pil : Evet
    Masa Ayağı : Evet

Duvara monte aparatı : Evet

hayırlı satışlar bende bunun 82 cm PIXELLENCE USB olanı var 1 ay oldu sanırım alalı değişim yaparsan yapalım üste 300 verim bende 82cm 1.500 ytl ye aldım kolay gelsin.

Yorum yap

tşk ama aldım 82 akran aynısını

ARKADAŞLAR İHTİYACI OLAN KAÇIRMASIN NAKİTE ÇEVİRMEK İÇİN SPOCUYLA GÖRÜŞTÜM ARKLADAS 1700 ALIYOR İHTİCA OLAN VARSA ALSIN SPOTCUYA GİTMESİN ÜRÜN SIFIR KULLANMADIM HİÇ STOPCUNUN ALDIGI FİYATTAN VERECEM

Yorum yap

Aynı üründen yarın ben sipariş vereceğim fiyat olarak 2.100 ytl anlaştık. tabiki k.kartı ile alım olucak. sizin satın aldığınız fiyat nedir acaba?

Yorum yap

106 vestel

caslog Nickli Üyeden Alıntı
          Aynı üründen yarın ben sipariş vereceğim fiyat olarak 2.100 ytl anlaştık. tabiki k.kartı ile alım olucak. sizin satın aldığınız fiyat nedir acaba?
          sahibindendede satısım var kredi kartıyla 1880 ytl alabilirsin bos yere 300 fazla verme ordanda alabilirsin kullanmadım hiç 82 aldım ben

Yorum yap

sahibinden inceleme yaptım k.kartına taksitlendirme yapınca 2.000 ytl ye geçiyor. cazibeliğini kaybediyor haliyle

Yorum yap

lcd tv

caslog Nickli Üyeden Alıntı
              sahibinden inceleme yaptım k.kartına taksitlendirme yapınca 2.000 ytl ye geçiyor. cazibeliğini kaybediyor haliyle
              hemalhemsat.com bakabilirsin orda peşin fiyatına taksit seçenekleri var uyarsa oraya ilan koyarız

Yorum yap

vestel lcd tv lerde yeni kampanya başlatıcaklarmış digiturkun hd rıceverini 267 ytl karşılığında vericeklermiş bu yüzden beklemeyi tercih ettim. tşk.ederim ilginiz için.

Yorum yap

caslog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  vestel lcd tv lerde yeni kampanya başlatıcaklarmış digiturkun hd rıceverini 267 ytl karşılığında vericeklermiş bu yüzden beklemeyi tercih ettim. tşk.ederim ilginiz için.
                  ok hayırlısı olsun nakit 1700 bırakıyorum almak isteyen ihtibata geçsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X