• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serileri 18 Aralık 2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sabri66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beglediğimiz yazılımlar bu deyil
    Bekleyen derviş muradına ermiş Selamlar SAYGILAR...

Yorum yap

ellerinize sağlık teşekkürler
      BU BAYRAĞI BENİMSEYİP ALTINDA YAŞAYAN
      HERKES KARDEŞTİR

NEXT 2000 CIS SUPER PLUS

Yorum yap

Elinize sağlık sayın dostum...
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

inşallah şu çoklu tp ve de uydu silebilme olayıda en kısa sürede eklenir.
          bu gün erol beyle görüştüm sağolsun çok ilgilendi ve orhan beye sizi aratacağım
          dedi+bu tür sorunları direk bize iletmenizde fayda var forumda yazmanızdan ziyede dedi.
          artı cccam ve gbox olayınıda gündeme getirdim söylediği aynen şu erol beyin yılbaşından
          sora vereceğimiz destekle buna kulanıcılarımızın hiç gereksinimi kalmayacak dediler kendileri. siz arkadaşlarımla paylaşayım dedim.

Yorum yap

f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı
            dedi+bu tür sorunları direk bize iletmenizde fayda var forumda yazmanızdan ziyede dedi.
            artı cccam ve gbox olayınıda gündeme getirdim söylediği aynen şu erol beyin yılbaşından
            sora vereceğimiz destekle buna kulanıcılarımızın hiç gereksinimi kalmayacak dediler kendileri. siz arkadaşlarımla paylaşayım dedim.
            Çok güzel bi haber paylaşım için teşekkürler.

Yorum yap

Evet arkadaşlar , benim 2000 ye cx plus servisten geldi Tasarım arkadaşın dediği doğru çıktı, kanal listesi kaydedememe vede yedek alamama gibi problemlerin sebepleri SD-RAM problemiymiş, SD-RAM değiştirilmiş, servis pointten gelen kağıtta Hynix marka bir RAM ile değiştirilmiş. Herkese teşekkürler.
              Yeni yazılımlarda uydudan güncelleme olsa süper olur açıkçası, çoğu adı sanı duyulmayan markalarda bile uydudan güncelleme var, darısı Next in başına.

Yorum yap

yeni yazılımda(18 aralık) bir öncekine göre TV kayıt etmede bir değişiklik varmı

Yorum yap

Arkadaşlar uydudan güncelleme haricinde, diğer markalarda uydudan kart paylaşımı diye bişey var nexttede olurmu acaba merak ettim.

Yorum yap

starforces Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşlar uydudan güncelleme haricinde, diğer markalarda uydudan kart paylaşımı diye bişey var nexttede olurmu acaba merak ettim.
                    hepsi olacak vede çok fazlası biraz sabır arkadaşlar az kaldı.

Yorum yap

teşekkurler...

teşekkürler...

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

aklınıza elinize emeğinize sağlık

Yorum yap

canertaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yüklemeye gerek yok bence.Önemli bir özellikte gelmemiş.Ama yeni yazılım geldiği için sevindim
                            yükleyip yüklememek senin kararin arkadas sana kimse zorlamiyor.

Yorum yap

her çıkan yazılımı yüklerseniz bir sonraki yazılımda kanallar gitmez

Yorum yap

f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı
                                benim bildigim next 2000 süperlerde gbox çalışıyor pc destegi ile
                                cccam çalışması içinde cihazların linux tabanlı olması lazım
                                ERASLAN
                                NEXT D-SMART SATIŞ BAYİİ
                                DREAMBOX 500S
                                NEXT SUPER CX
                                120 LİK MOTORLU ÇANAK

ücretsiz Cccam server için tıkla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X