• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sharemax Kullanım Açıklamaları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• slm aqrkadaşlar bu sharemax programı flaş bellekle makinaya atılamıyormu vede hangi kanallar açıyor cineler le xxl lerimi açıyor beni aydınlatırsanız çok memnun olurum teşekkürler.KONEKA

Yorum yap

• koneka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      slm aqrkadaşlar bu sharemax programı flaş bellekle makinaya atılamıyormu vede hangi kanallar açıyor cineler le xxl lerimi açıyor beni aydınlatırsanız çok memnun olurum teşekkürler.KONEKA
      Atılmıyor,pc'ye kuruluyor ve com port'la makinaniya bağlanıyorsun. server'da hangi kanallar varsa onları seyredersin.

Yorum yap

• ustadlarım ben de add yazan yerde connect tıme otu eror diye bı hata verıyor bunu nasıl kuracağım yardımcı olurmusunuz cihazın next 2000 cıs super plus

Yorum yap

• pars81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ustadlarım ben de add yazan yerde connect tıme otu eror diye bı hata verıyor bunu nasıl kuracağım yardımcı olurmusunuz cihazın next 2000 cıs super plus
          bendede oldu atla:

Yorum yap

• Teşekkürler

Yorum yap

• selamlar ustalarım benim bilgisayar ve uydu alıcım birbirine uzak uzun kablolu rs232 yaptırsam kullanabilirmiyim birde paylaşım için bigisayarımın açıkmı kalması gerekir şimdiden teşekkürler
              GEMINI PROJEKT 4,60

Yorum yap

• sencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                selamlar ustalarım benim bilgisayar ve uydu alıcım birbirine uzak uzun kablolu rs232 yaptırsam kullanabilirmiyim birde paylaşım için bigisayarımın açıkmı kalması gerekir şimdiden teşekkürler
                maksimum 90 metre yapabilirsin cat 5,cat 5e,cat 6 kablodan.
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210
                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• sencer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  selamlar ustalarım benim bilgisayar ve uydu alıcım birbirine uzak uzun kablolu rs232 yaptırsam kullanabilirmiyim birde paylaşım için bigisayarımın açıkmı kalması gerekir şimdiden teşekkürler
                  Şüphesiz bilgisayar açık kalması lazım.Kapalı kalan bilgisayar nasıl iletişim kuracak hem sen le hemde karşı tarafla?

Kolay gelsin.

Yorum yap

• arkadaşlar çok teşekkür ederim bana sadece 15 metre kadar lazım yardımlarınız için tekrar teşekkürler
                    GEMINI PROJEKT 4,60

Yorum yap

• süper plus serilerinde belesciyiz.mt2.cx paylaşımını çalıştırabilirmiyiz?

Yorum yap

• emegi gecen herkese cok tesekkürler.

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• Bu sistemle hangi kanallar izlenebiliyor (hala çalışan)
                            ustalar bir liste koyabilirmi ?

tşk
                            Next Ye-2000 CX Super Plus USB
                            Next 2000 FTA USB

Yorum yap

• maximus2006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bu sistemle hangi kanallar izlenebiliyor (hala çalışan)
                              ustalar bir liste koyabilirmi ?dostum paylaşım yapan serverleri izleyebilirsin

tşk
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Selamlar bu konuyla yeni ilgileniyorum.Forumdan araştırma yapıyorum.Ancak şunu sormak istiyorum.PC ve uyduyu birbirine bağlayıp kanalları açtığımızda , sadece PC'denmi yayınlar izleniyor? TV'den izliyemiyormuyuz?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X