• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      usb modellere OTA yazılım geldiyse DPCIS a da gelir diye tahmin ediyorum arkadasım biraz sabırlı olun hazır olunca oda verilir ...
      teşekürler kardeş cevabın için umarım biran önce gelir sagılar....
      VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
      NEXT MACHINA 3D
      DİGİTURK CAM MODÜL FULL
      TİVİBU FULL PAKET
      120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
      VESTEL 106 CM terenova 3D
      vestiyer 500 gb hdd
      D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

• bu yazılımı siyah kasa next 2000cx super plusa atsam bir sey olur mu

Yorum yap

• simdiden tesekkurler

Yorum yap

• emeği geçen herkese teşekkürler

Yorum yap

• Help Me.....
              I Need an information about OTA test any on can write it to me in English... Please

Yorum yap

• Evvelâ yazılımları hazırlayan ve bizlere ulaştıran herkese teşekkür ediyorum. Şikâyet gibi algılanmazsa TP listesindeki bazı aksaklıklardan söz edeceğim.

- TV net Tp bilgileri yok.
                - Ard arda 12643 frekansı aynı SR ile yazılmış.
                - Olay TV SR bilgisi 2950 olması gerekirken 3950 olarak yazıldığı için çıkmıyor.
                - Daha önce çalıştığı halde şimdi yayın olmayan boş frekanslar listede duruyor.
                - En son verilen üç yazılımda da bunlar aynen devam etmekte.

Yeni yazılım hazırlanırken TP listesininde güncellenmesi dileğiyle.

Saygılar.

Yorum yap

• x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Evvelâ yazılımları hazırlayan ve bizlere ulaştıran herkese teşekkür ediyorum. Şikâyet gibi algılanmazsa TP listesindeki bazı aksaklıklardan söz edeceğim.

- TV net Tp bilgileri yok.
                  - Ard arda 12643 frekansı aynı SR ile yazılmış.
                  - Olay TV SR bilgisi 2950 olması gerekirken 3950 olarak yazıldığı için çıkmıyor.
                  - Daha önce çalıştığı halde şimdi yayın olmayan boş frekanslar listede duruyor.
                  - En son verilen üç yazılımda da bunlar aynen devam etmekte.

Yeni yazılım hazırlanırken TP listesininde güncellenmesi dileğiyle.

Saygılar.
                  TP listesinin güncellenmesi veya çalışmayanların çıkarılması malesef hiçbir şey ifade etmiyor. Kanal Tarama bölümünde Network arama açık yaptıktan sonra gereksiz bir sürü TP tekrar doluyor cihazın hafızasına.

Tüm TP listesini silseniz ve sadece Şebeke Arama frekansı kalsa ve network arama açık tarattırsanız yine aynı sorun gereksiz yere 300'e yakın TP geliyor.

Bu işin tek çözümü uyduda bulunan şebeke arama frekansındaki gereksiz ve çalışmayan TP bilgilerinin çıkarılması.

Yorum yap

• Cihazım.2000 cx superpluus yeni yazılımı usb den yükledim. arkasından uydudan güncelleme yaptım 5 dakika kadar sürdü ancak sonrasında usb takılı kaldığı sürece sürekli olarak boottan açılıp kapanıyor. Usbyi çıkarınca normale dönüyor. Usb mi arızalandı diye başka bir usb taktım aynı şekilde sürekli olarak açılıp kapanmaya devam ediyor. Önceki sayfalardan okuduğum kadarı ile FTA larda benzer bir sorun var ve fabrika ayarlarına dönünce normale dönüyormuş Fabrika ayarlarınada da döndüm sorun devam ediyor günceleme için Usb den kurtulmak isterken usb yi kullanamaz duruma geldim ustalardan yardım lütfen

Yorum yap

• Ases Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Cihazım.2000 cx superpluus yeni yazılımı usb den yükledim. arkasından uydudan güncelleme yaptım 5 dakika kadar sürdü ancak sonrasında usb takılı kaldığı sürece sürekli olarak boottan açılıp kapanıyor. Usbyi çıkarınca normale dönüyor. Usb mi arızalandı diye başka bir usb taktım aynı şekilde sürekli olarak açılıp kapanmaya devam ediyor. Önceki sayfalardan okuduğum kadarı ile FTA larda benzer bir sorun var ve fabrika ayarlarına dönünce normale dönüyormuş Fabrika ayarlarınada da döndüm sorun devam ediyor günceleme için Usb den kurtulmak isterken usb yi kullanamaz duruma geldim ustalardan yardım lütfen
                      Kısa zamanda Ustalarımız yazılımdaki bu hatayı giderir ve Uydudan yeni yazılımı yükler düzeltiriz sanırım...Bende de durum aynı...Emek verenlere teşekkürler....

Yorum yap

• teşekkürler bekleyenler muradına erdi, ellerinize sağlık,saygılar
                        kay:

Yorum yap

• temasan53 Nickli Üyeden Alıntı
                          Kısa zamanda Ustalarımız yazılımdaki bu hatayı giderir ve Uydudan yeni yazılımı yükler düzeltiriz sanırım...Bende de durum aynı...Emek verenlere teşekkürler....
                          Cevap için teşekkürler aynı cihazı kulanıp yazılımı yükleyen diğer arakadaşlarda durum nasıl acaba?

Yorum yap

• tesşekurle usta

Yorum yap

• emek veren herkeze tesekkürler durmak yok yola devam saygılar

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                                TP listesinin güncellenmesi veya çalışmayanların çıkarılması malesef hiçbir şey ifade etmiyor. Kanal Tarama bölümünde Network arama açık yaptıktan sonra gereksiz bir sürü TP tekrar doluyor cihazın hafızasına.

Tüm TP listesini silseniz ve sadece Şebeke Arama frekansı kalsa ve network arama açık tarattırsanız yine aynı sorun gereksiz yere 300'e yakın TP geliyor.

Bu işin tek çözümü uyduda bulunan şebeke arama frekansındaki gereksiz ve çalışmayan TP bilgilerinin çıkarılması.
                                Hocam daha pratik bir çözümü var hocalar yapabilirse uydu silme gibi bir özellik eklense daha güzel olur hem boş tp lerden kurtuluruz hemde cihazın hafızasında yer açılır ben 3 çanak kullanıyorum diğerleri benim için bir şey ifade etmiyor yani

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X