• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek Servis Yardım Lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Wetek Servis Yardım Lütfen

Sanırım Wetek in tuneri arızalandı veya yandı ancak hiçbir dikey yetkilisine ulaşılmıyor. Servis hizmeti almak için nereye başvuru yapmak lazım...

Cihazınız Dikey İletişim Elektronik ve Pazarlama Ltd. Şti. alınmamı buradan aldıysanız bu linkte http://www.dikeysatis.com/iletisim bilgileri var kesinlikle yardımcı olacaklardır

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

iki gündür arıyorum , telefonu açan yok maalesef..

Yorum yap

İletişim Formu var bu linkte http://www.dikeysatis.com/iletisim-formu doldurun gönderin size dönüş yaparlar istanbul daysanız bi zahmet yerine gideceksiniz

saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

turas Nickli Üyeden Alıntı
          iki gündür arıyorum , telefonu açan yok maalesef..
          Ulaşamasanız bile cihazın içine gerkli notu ve iletişim bilgilerinizi yazıp adreslerine kargolayın onlar ilgilenir ve size dönüş yaparlar.Bildiğim kadarı ile bu aralar işleri yoğun bir kısmıda İstanbul dışındalar.
          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

En kısa zamanda size bilgi vereceklerdir.

Sevgiler...

Yorum yap

Ulaştım, cihazı da gönderim. İlgililere Teşekkür Ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X