• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ye-2000 Super Hdtv High Definition

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• balkanli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın üstadım mach1 bir riçamız var lütven 2000 serisinde hd yi bekleyenlerdeniz ama lütfen pozisyonlerli de çıkarsınlar yani hd leri olurmu saygılar

Arkadaşım sayın Doktor açıkladı kesin olarak pozisyonerli çıkmıyacak dedi bilgilerinize...
    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• @mach1

ustaa hadii bi pass bi keyyyy ......................versene.....

Yorum yap

• Eeee Pekala usta kimin hdtv aldığını nasıl anlayıp güveneceksin de share vereceksin.....?

Yorum yap

• Araya parazit karışmasın diye sadece senden 2000hdtv alanlara veririm ne olacak çok basit, bir ay test etsinler çocuklar Hd leri. :ehehe:
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Ultralardaki gibi olur herhalde makinanın seri numarası nerden alındığı vs.
            NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• Peki cok sacma bir sorum olacak , bu cikacak alet ile ilgili.,
              Benim Modullu DIgiturk Lig TV uyeligim var , Bunu 2000 hd ye takip 7 Derecedeki e3 den lig tv yi ( daha dogrusu Maclari ) HD olarak seyredebilirmiyim ??

Tabiki evdeki TV LCD HD ,

Saygilar ....

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

• Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Peki cok sacma bir sorum olacak , bu cikacak alet ile ilgili.,
                Benim Modullu DIgiturk Lig TV uyeligim var , Bunu 2000 hd ye takip 7 Derecedeki e3 den lig tv yi ( daha dogrusu Maclari ) HD olarak seyredebilirmiyim ??

Saygilar ....
                hd olarak izliyemessin digiturkun hd uyeliğini yapman lazım senin kartla acmaz cunku ideto sifreleme sistemi var hd yeni kartlarda sadece kart uyeliği yok digiturkplus alman lazım cihazda 850 ytl diye duydum ama 2000hdsuperle daha net izlersin hdmi kabloyla

DREMBOX800HD PVR-Bulsatcom hd -Sky UK hd -Orbit Network -UPC Direct- Premiere-CanalSat France-CanalDigitaal-Digital +hd-ITV Partner-Total TV-DigitAlb-Bis-Cyfra +hd-Sky Italia hd-Nova-Cyfrowy Polsat hd-Hello HD(yeni)-Viasat hd-Focus Sat-Canal Digital hd (thor)-Digi TV-ADD-Showtime-Meo hd-TV Cabo hd CCCAM FULL

Yorum yap

• Digiturk ün keyfini bekleyeceğiz ne zaman çıkacağı belli olmayan makina ve üyelik şartları nasıl olacak ? uzun vadede belki kendi HD cihazı olnlara modüllü üyelik verirler.
                  NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

• iki resim atayım ortalik şenlensin

We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

• Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Peki cok sacma bir sorum olacak , bu cikacak alet ile ilgili.,

Saygilar ....
                      yeni abonelik hd uyelik yapman gerek benim bildigim

Yorum yap

• valla süper olacak fiatta makul olursa daha süper .
                        CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

• We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

• We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

• CENG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              valla süper olacak fiatta makul olursa daha süper .
                              aleti ben fuarda gördüm gerçekten kaliteli güzel bir cihaz tavsiye ederim etmemede gerek yok görünen köy kilavuz istemez zaten hayirli olsun

Yorum yap

• mach1 hocam cihaz süper herhalde ama bir eksik neden 1080p'i desteklemiyor keşke destekleseydi biliyorsunuzdur en kaliteli çözünürlük 1080p'de bu olsaydı mükemmel olurdu veya 9000 lerde böyle bir cihaz gelecekmi ve birde acaba 2000 hd fiyatı ne olacak belli bişey varmı şimdiden teşekkürler hocam....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X