• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D de Desteklenen USB Wi-Fi Aparatlar

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Cihazin yazilim versiyonu: V2.190(P2.1.2) 10-13-2015
    Donanim: 10.100.111(16-32)
    Sistem: K2.6.34-11 / M1.11

Cihazin versiyonu bu hocam ve maalesef yine UL 19 hatasi verdi. Bir usb wireless adaptor aldim markasi linksys ( calisacagindan emin degilim sadece deneyecektim) ve sitede verilen talimatlara uygun olarak once cihazin arkasindaki guc dugmesinden kapattim usb adaptoru arkaya taktim ve cihazi tekrar arkadaki dugmeden actigimda tv ekranina goruntu gelmedi ve cihazin ekraninda yine UL 19 yaziyor. Bu sorunu nasil halledebirim yeni guncel versiyonu kurayim mi?

Yorum yap

Ve belki belirtmejte fayda var. ben hdmi cikisi olan butun cihazlari (ps4, android tv box vs) once yamaha ses sistemine baglarim ve ondan tek hdmi kablo ile tv ye aktarilir goruntu. Bilmiyorum acaba bundanda olabilirmi

Yorum yap

Rutekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Cihazin yazilim versiyonu: V2.190(P2.1.2) 10-13-2015
        Donanim: 10.100.111(16-32)
        Sistem: K2.6.34-11 / M1.11

Cihazin versiyonu bu hocam ve maalesef yine UL 19 hatasi verdi. Bir usb wireless adaptor aldim markasi linksys ( calisacagindan emin degilim sadece deneyecektim) ve sitede verilen talimatlara uygun olarak once cihazin arkasindaki guc dugmesinden kapattim usb adaptoru arkaya taktim ve cihazi tekrar arkadaki dugmeden actigimda tv ekranina goruntu gelmedi ve cihazin ekraninda yine UL 19 yaziyor. Bu sorunu nasil halledebirim yeni guncel versiyonu kurayim mi?
        Sn.Arkadaşım cihazınızın üzerindeki zaten en son verilen versiyondur.! Belkide bu hatayı uygun olmayan bir WRİLESS kullanmaya çalıştığınız için alıyor olabilirsiniz...Bu konuda cihazla uyumlu WRİLESS ADAPTÖRLER yazmaktadır isterseniz uygun bir adaptörle deneme yapınız.
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Ustat wireless adaptoru dun alip denedim oysaki bu hatayi cihazi aldigim ilk gunde yapti sadece menuleri ve cohazin ekran goruntusune bakiyordum birden kapandi ve bu hatayi verdi

Yorum yap

merhaba arkadaşlar ben 1 aydan beridir bi turlu iphone ve android telefon ile bağlanamadım 4 adet wifi denedim sonuç hep aynı next 2.4 tplink airtes hep hata veriyor normal iş yerinde modeme bağlanıyor hep verdiğim linkteki hatayı veriyor sorun nerde acaba teşekkürler http://i.hizliresim.com/j1rBXW.jpg
            وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

next machina 3d desımarat modül calışırmı

Yorum yap

Evet Dsmart ve filbox ikiside çalışıyor şuan kulanıyorum sorunsuz

hayribey19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                next machina 3d desımarat modül calışırmı
                وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

next machina 3d desımat modül yeni fix mi müşteri izmetleri calışmaz diyor

Yorum yap

Çalışır ben Dsmart bayisiyim kendim kulanıyorum defix evet

Yorum yap

• kolay gelsin teşekkürler

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar iphone ile son yazımda bağlanamıyor ama 4.446 yazılımda sorunsuz bağlanıyor acaba neden deneyen arkadaşlar varmı acaba

Yorum yap

• Lütfen yardım? Benim edimax 7711usn adaptorum var. Şimdiye kadar sorunsuz kullanıyordum. Ama bir haftadır next machına cihazıma taktığım anda cihaz kendi kendini bootlanıyor, ataptor cihazdayken cihaz açılıyor kapanıyor sorunu bir türlü çözemedim. Lütfen yardım?

Yorum yap

• TP-LINK TL-WN321G modelini denedim, takar takmaz machina 3D tanıdı ve bana ip bilgilerini girip bağlanmak kaldı.

Yorum yap

• tp link wn722n

Yorum yap

• RALİNK 3070 ÇİPSETLİ USB var wifi takıldı diyor ama kablosuz bölüme geçmiyor lütfen yardım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X