• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

30 tarihli yazılımda sorun yaşayabilirsiniz.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

İnsan gün gelir dünyayı taşır ama ....

İnsan gün gelir dünyayı taşır ama gün gelir bir nohut tanesine katlanamaz. MAlum ramazan ayında oruç tutuluyor. Bu olay bazı arkadaşlarımızı çok fazla olumsuz etkiliyor. Bunu çevremde de gözlüyorum. Bir arkadaşımızın densizliği , sevinçle takip ettiğimiz bazı gelişmelere ket vurmuş görünüyor. Maksadım sönmüş bir ateşi yeniden canlandırmak değil asla ve asla. Ancak pire için koca yorgan da yanmamalı bence. Densize densizlği bildirilse yeterli gelir. Diğer suçsuzlara zarar gelmez. Bazen iyi bazen de kötü yorumlar yapmış olabilirim. Şunun bilinmesinde fayda olduğunu düşünüyorum. yoy: Bize bizden başka dost yok.yoy: .Biz birbirimize sahip çıkması gereken insanlarız. Buralara PAYLAŞMAK İÇİN mesajlar yazıyoruz. Düşmalıkla hır gürle kimsenin bir kazanç sağlaması mümkün olmaz. Bu gün foruma girdiğimde okumuş olduğum şeyler çok üzdü beni. İnşallah herşey tekrar eski haline döner ve her girdiğimde yine bayram coşkusu hissederim okuduğum metinlerde.

Bilgi ve deneyim kolay elde edilen şeyler değildir. Unutmayalım ki burda bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Yani çok değerli şeyler paylaşıyoruz. Değerli sözleri değersizlerle bir araya getirmemeye çalışmalı. Hepinize en güzel en kavgası en mutlu günler diliyorum. Siz paylaşan dostlarım inanın kim olduğunuzu bilmesem bile sizleri sevgiyle kucaklıyorum.yoy:

Yorum yap

amin ne diyelim inşallah bu mübarek aylar hürmetine her şey yoluna girer... su akar ve yatagını bulur arkadaşlar
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Konular birleştirildi.

Yorum yap

bir kaç kendini bilmez arkadaş yüzünden

herkese merhaba ,evet forumumuzda bir bayram havası esmişti mach1 hocamızı uzun zaman görememiştik verdiği yazılım sayesinde forumda bir bayram havası esmişti ama bir kaç kendini bilmez arkadaş hesap sorar gibi yazılar yazınca hem forumun havası değişti buz gibi oldu hemde herkesin moralini bozdu.ama kime zararı dokundu hepimize hiç kimse şu cihaza şu yazılım verilecek diye söz vermedi,bizler kullanıcı olarak saygıdeğer hocalarımızın büyük emeğile hazırladıkları yazılımları hiç bir şey karşılğında aldık ve kullandık.daha teşekkür edileceğine hesap sorar gibi yazılar yazıldı ve bana göre çok ayıp edildi ben şahsım adına çok üzüldüm.umarım hocalarımız bu arkadaşların faturasını herkese kesmezler.ve bizleri yalnız bırakmazlar herkese iyi akşamlar.:aaa:
          Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

belli kişiler yapıyor bunları belki zorlarına gidiyor bu kadar yazılım çıkması kafayı bile takmaya deymez , next te destek kesilmez

Yorum yap

kardeşim sana aynen katılıyoum
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

dostum sana aynen bende katılıyorum klskananlar catlasln ben yeni yazılımı hem 2000xspr vw cıs a yükledim hic bir problemle karşılaşmadlm mach hocaya tşk tşk

Yorum yap

saygı değer hocalarımızın next ailesi için desteklerini bizlerden keseceklerini ben hiç zannetmiyorum her zaman bizlere destek oldular ve bundan sonrada olacaklarına inanıyorum
                  yazılımlarda sorun olmuştur ve kaldırılmıştır bunlar her zaman olağan şeyler hiç kimse moralini bozmasın formumuz dimdik ayakta her zaman paylaşacağımız yer burası başka yerlere gitmeye gerek yok o kendini bilmeyen arkadaşlarımızada form yetkilileri nasıl davranacaklarını
                  biliyorlardır herkeze sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Tako 2000 den alıntı
                    "Sevgili dostlar öküzün altında buzagı aramaya gerek yok.Şu ana kadar verilen yazılımlarda bazılarındada ufak,tefek buglar oluştugundan bazıları geri çekilmişti.30.09.07 yazılımında,da demekki yapılan testlerde bizim farkına varamadıgımız bazı buglar oluşmuş olabilir.şimdi bunda art niyet aramak veya sayın üstadların kişiliklerine yakışmayan kelimeler kullanmak bence terbiyesizlikten öte degildir.isteyen yeni yazılımı,istemeyen eski yazılımı kullansın.ne demek yani yok yeni yazılımda Nds olacakmı? veya o olacakmı.yazılımları bizlere sunan üstadları hiç birimizin şuçlamaya veya abes kelimeler kullanmaya hakkı yok,bu gün çogu cihazda Tps auto çökmüşken Next cihazlarda hala auto sorunsuz devam ediyor.Hangi markada bu kadar çabuk ve gelişmiş destek var soruyorum size.Üzümü yiyip bagcıyı dövmeyeleim.47 yaşındayım hayatta her konuda açık olmuşumdur.şu forumun sahibi olsam şu konuya hesap sorar gibi mesaj yazan çogu üyeyi forum dışı bırakırdım.bu forumda Ajanlara,casuslara,iki yüzlü ve yedigi kapa tüküren üyelere kesinlikle yer yoktur vede olmayacaktır.burada kimseyi aşagılamıyorum,ama herkesde forum kuralları dahilinde mesajlarını yazmaya davet ediyorum.Kendisine saygısı olmayanın başkasına da saygısı yoktur.selamlar."

hocam aynen size katılıyorum.
                    Doktor bir sorun var diyorsa vardır.
                    En basitinden acizane bana denk gelen sorun; cihazın ön panelindeki
                    ses+/- tuşu görevini p+/- ya;
                    p+/- tuşu da görevini ses-/+ ya devretmişti.
                    eski yazılıma dönünce düzeldi. kimbilir belki bizim bilmediğimiz daha niceleri...
                    Saygılar ve Selamlar.
                    HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

02.05.07 'den bu yana tps auto sorunsuz beğenmeyenler orjın 'e dönsünler zur:

Bursa Elektronikçiler Odası Duyurusu-Tüm ELEKTRONİKÇİLER Tıklayınız

Yorum yap

yazılanlara gonulden katılıyorum.saygılar.
                        next 2000 cıs super plus-dragon modul-dragon louder card-60-120-150 mega sabıt-105 motorlu canak sıstemı-promım programmer-skystar2 dıgıtal tv card.SayGıLaR.

Yorum yap

Hocam 30/09 yazılımı TPS leri açmıyor.Şu an Mach 1 hocamın yazılımı kalsın mı? yoksa eski yazılımı nasıl bulurum.Next ye 2000 cıs super plus için.
                          İYİLİK YAP İYİLİK BUL.

Yorum yap

Bu konu forumun ilgili bölümünde 5 sayfaya yakın tartışıldı ve bana göre havanda su dövüldü çünkü o iddiayı ortaya atan kişi kalkıp özür dileyeceği yerde tezinde iddia etti ve sonunda doktor beyi çileden çıkardı. Bunun için bu tartışmanın yeniden başlaması bize göre yersiz ve zaman kaybı. Konuyu daha fazla uzatılmaması için kapatıyorum. :nono:

Yorum yap

Vay serkangüzel vaayyyy

yazık çok yazık bukadar başka birşey dememe gerek yok. ut:

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
                              Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
                              YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
                              XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

Artık bu konuda yeni konu açmaya da gerek yok. :nono:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X