• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 17.1.2007 Yazılımlarının Soru ve Görüşleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bende hala aynı.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Yanlış yapıyorsundur birşey illaki yazılım attın ise bugünkü sonrada softcam keyi absatta tpsde açar ...
      yok be abi önce yazılımı attım başarılı dedi güncelleştirildi dedi daha sonra kapanıp açıldı sora softcamı aynı şekilde attım yine aynı başarılı güncelleştirilmiştir dedi sora açtım tps leri açmıyo hiçbirini ama dediğin gibi belkide yannış olan bi şeyler olabilir kusura bakma uğraştırıyorum senide böyle ama cahıllığıme ver

Yorum yap

sayın mach 1 hocam yazılımlar için teşekkürler.ben benim cihaz için yarını bekliyeceğim,ama şimdiden bir sorum olacak.önceden aes keyleri bulduğum anda fazla uğraşmadan softcama düzenleyebiliyordum.şimdi tps bin doyasını bulduktan sonra bu işlemi kendimiz yapabiliriz.lakin bu bin dosyasından sizin hazırlamış olduğunuz softcamdaki viacces aes keylere nasıl fazla uğraşmadan dönüştürebiliriz.gerçi bu verilen tps decrypterle oluyor ama keyleri nexte uyarlamak için biraz uğuraş istiyor.bunun bir kısa yolu yok mu acaba.

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Emuyu aktif ettiniz mi?
          o nasıl oluyor abi valla acemiyim acaba bi şeyi eksik mi yapıyorum softcam attım yazılımı attıktan sonra ama bu dediğini anlamadım

Yorum yap

Menu ciha bilgisine gir orda yazılar yazıyorsa emun kapalı demektir kırmızı tuş 1234 yap emu açılır..
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

cihaz bilgisinde ürün detayları gözüküyorsa emu aktif değildir kumandadan kırmızı tuşa basıp 1234 kodla ondan sonra aktif hale gelir.

mach usta benden önce vermiş ben yazarken onun mesajı yoktu.Pardon...

Yorum yap

arda 48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayın mach 1 hocam yazılımlar için teşekkürler.ben benim cihaz için yarını bekliyeceğim,ama şimdiden bir sorum olacak.önceden aes keyleri bulduğum anda fazla uğraşmadan softcama düzenleyebiliyordum.şimdi tps bin doyasını bulduktan sonra bu işlemi kendimiz yapabiliriz.lakin bu bin dosyasından sizin hazırlamış olduğunuz softcamdaki viacces aes keylere nasıl fazla uğraşmadan dönüştürebiliriz.gerçi bu verilen tps decrypterle oluyor ama keyleri nexte uyarlamak için biraz uğuraş istiyor.bunun bir kısa yolu yok mu acaba.
                tpsconvertor ile tps.bin açılacak ilk çıkan dosya böyle satırlar benim softcami incele hangisi nereye konmuş bir bak üstte eski sistemde ve altta yeni sistemde ona göre editleyeceksiniz kendiniz tabiiki biraz zaman alacak 5-10 dk gibi ,
                17.01.2007 05:25:00 361B3E2B64C08A223C6B12B8D4A929F3 46B42D0AA876CAD69B38B50914CBBD7F 71B4C622242FC1BC151C3D77A49314FA 0001011C
                17.01.2007 05:33:00 361B3E2B64C08A223C6B12B8D4A929F3 B6EDF2A1E2E7DBC690B69122CA193AA0 70F55BE8D6E4D86002E7FC77782403F8 0001021C
                17.01.2007 05:42:00 361B3E2B64C08A223C6B12B8D4A929F3 ABC0457820EB2C7C252A0B28A74F0D5B EDF3E954FAFA2BC3B962B63D9040C296 0001011C
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Menu ciha bilgisine gir orda yazılar yazıyorsa emun kapalı demektir kırmızı tuş 1234 yap emu açılır..
                  oleeeeeeyyyy beeeeeeeeee:cuara: oldu işte abi saolasın allah gönlüne göre versin tek eksiğimiz buymuş oldu uğraştırdım seni kusura bakma allah razı olsun emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim

Yorum yap

Mach1 Usta;
                    Önceki yazılımda key dosyasını cihaza yüklediğimde cihaz end yazdıktan sonra otomatikman kapanıp açılırdı. Ama şuan End yazdıktan sonra öylece kalıyor. Arkadan kapatıp açtıktan sonra düzeliyor.
                    Ayrıca hocam herhangi bir kanal tusuna bastıktan sonra ve hemen geçmek için ok tusuna bastığımda kanal listesi çıkıyor. 2 saniye sonra kanala geçiyor. Son olarakta ileri tusuna basılı tuttuğumuzda kanalları hızlı şekilde zaplamıyor. Goldmasterde basılı tuttuğumuzda hızlı şekilde kanalları atlıyor.
                    Kolay Gelsin. HayırLı Geceler.

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

Super x plus içın boot lazım lutfen mach1 hocam yardım edın

Yorum yap

Usbden at softcami kendi açılır kapanır cihazın..
                        Devamlı ileri doğru yukarı tuşuna basılı tutarsan tabii hızlı olarak değişmez o basılı tutma olayı otozap menusunu aktiflemek içindir basılı tut çıkan bilgi varda sağ üstte saat 2..9 :2 vs der o anda 2-9 arası bir seçim yaparsın kendi tüm kanalları zaplamaya başlar o kadar sn aralık ile aşağı doğru tutarsanda aşağı zaplar ..

Depo

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam ellerine kollarına sağlık biz yarını bekliyecez artık saat 12 yi geçti bugünü yani
                          next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                          dreambox 500s

Yorum yap

teşekkürler mach1

Yorum yap

Usbden at softcami kendi açılır kapanır cihazın..
                              Devamlı ileri doğru yukarı tuşuna basılı tutarsan tabii hızlı olarak değişmez o basılı tutma olayı otozap menusunu aktiflemek içindir basılı tut çıkan bilgi varda sağ üstte saat 2..9 :2 vs der o anda 2-9 arası bir seçim yaparsın kendi tüm kanalları zaplamaya başlar o kadar sn aralık ile aşağı doğru tutarsanda aşağı zaplar ..
                              Hocam ßilgiler için teşekkürler. Ellerine sağLık

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

ellerine sağlık güzel olmuş üstat birsorunumuz var yalnız bazı sinyallar da eskidende vardı zayıf ve donmalar oluyor eski ix serisini aynı antende deniyorum sorunyok bunda birde türksat antenin önü kapattığımda hortbit deki sinyaller yükseliyor bunuda yaparsanız bilginize emekleriniz için teşekür ederiz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X