• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sayin Ustalarim Tvn Ler Gelecekmi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sayin Ustalarim Tvn Ler Gelecekmi

sayın ustalarım tvn lere dünden beridir bir yazılım gelmedide acaba tvn ler gittimi yoksa gelecekmi onu soracaktım hem uzman ustamın hemde tasarım ustamın emu dosyalarını yükledim acmadı da ondan sormuştum. en içten saygılarımla:toplu:
    atla:NEXT 2000 DPCIS SUPER PLUS
    150 CM HAREKETLİ
    SHARP 0.3 LNP

selam

tvn ler açık güncel keyi at

Yorum yap

antalyalix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın ustalarım tvn lere dünden beridir bir yazılım gelmedide acaba tvn ler gittimi yoksa gelecekmi onu soracaktım hem uzman ustamın hemde tasarım ustamın emu dosyalarını yükledim acmadı da ondan sormuştum. en içten saygılarımla:toplu:
      tvn lerde bir sorun yok bende açık şu an dünkü softcam yüklü

Yorum yap

uzman ustam en son yazılımları attım ama olmazsa cihazın güç kablosunu çıkarıp tekrar çalıştırayım belki bir hata oluşmuş olabilir ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim sağolasınız
        150 CM HAREKETLİ
        SHARP 0.3 LNP

Yorum yap

uzman ustam her türlü denemeyi yapmama rağmen maalesef açmıyor acaba yeniden soft k.e.y.leri yükleyebilirmisiniz. çok teşekkür eder iyi akşamalar dilerim
          150 CM HAREKETLİ
          SHARP 0.3 LNP

Yorum yap

1. mesajdaki keyi at benim bölümdeki k.e.y düzeni açıkmı cihazda ona bak birde

Yorum yap

tvn ler açık
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

antalyalix Nickli Üyeden Alıntı
                uzman ustam her türlü denemeyi yapmama rağmen maalesef açmıyor acaba yeniden soft k.e.y.leri yükleyebilirmisiniz. çok teşekkür eder iyi akşamalar dilerim
                TVN Grubunda iki türlü şifreleme sistemi mevcuttur. Conax olanlara değil Nagravision olanlara bakın. Yayınlarda bir problem yok açık kanallar.

Yorum yap

polsatlarla ilgili

hocalarım cihazım next 2000 süper plas cx tps fıx yazılım yüklü ilk başlarda polsatları *** oto ile açıyordu şimdi açmıyor neden acaba ilgilenirseniz sevinirim.

Yorum yap

ugur2238 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hocalarım cihazım next 2000 süper plas cx tps fıx yazılım yüklü ilk başlarda polsatları *** oto ile açıyordu şimdi açmıyor neden acaba ilgilenirseniz sevinirim.
                    K e y 01'de iken auto yapmaz. Yapsa bile 19 bölümünün ilk hanesini hatalı bulur ve açmaz. Ancak 00 k e ylere geçtiği zaman auto yaptırabilirsin.

Yorum yap

next ye 2000 cx superplus usbli cihazımda seyretmekte olduğum TVN leri seyredemex oldum yardımcı olursanız sevinirim sayğılarımla

Yorum yap

dostum tasarımın verdiği bugünkü emu dosyasını at ntv leri açar
                        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

tasarımın verdiği emu dosyası nereden bulurum 1 mesaj da diyor lakin 1. mesajda yok sayğılar

Yorum yap

barışcan51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            tasarımın verdiği emu dosyası nereden bulurum 1 mesaj da diyor lakin 1. mesajda yok sayğılar
                            dostum next emu files bölümüne gir orada nextin bütün dosyalarını bulursun

Yorum yap

polsat auto

teşekkürler hocam keyin 00 olduğunu nasıl anlayacam bunada açıklık getirirseniz sevinirim bu konularda acemiyim de kusuruma bakmayın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X