• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tps au yapmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

alisaracoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede 2000 cı plus' ta açmıyor
    ınf ve x serilerde şu an yok pek çok mesajda belirtilmişti zaten...
    Forum Kuralları

Yorum yap

Key atın absat açar çökenlerde...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

biraz önce 2000 cı plusta denedim key güncelliyo ama açmıyo super plus serisinde açık arkadaşlar

Yorum yap

evet bende de açmıyor( 2000x cis plus)

Yorum yap

arkadaşlar 2000x cıs plus açmıyor yapmamız gereken bir şey var mı.Emu güncellendi diyo ama kanallar kapalı.. Ne yapmalıyım lütfen cevap verin

Yorum yap

mst16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar 2000x cıs plus açmıyor yapmamız gereken bir şey var mı.Emu güncellendi diyo ama kanallar kapalı.. Ne yapmalıyım lütfen cevap verin
              yeni yazılımı bekleyin

Yorum yap

bu gün bir ara kanallar açıkken ve şifreye geçtikten,yani kanal kapandıktan sonra key güncellemesi yaptırdım ve ilginç olanı kapanan kanallar açıldı.beş on dakika kanallarda dolaştıktan sonra tekrar denemek için cihazı arkadan kapadım ve açtım,tekrardan key güncellemesi yaptırdım ama açmadı.yine kanalların açılmasını bekleyerek bi önceki olayı denedim ama olmadı.bu olayı neden ve nasıl olduğunu çözemedim.cihaz next 2000 xcısplus

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                  Key atın absat açar çökenlerde...
                  hocam haklı key atınca absat açıyor.ama güncelleyince tekrar şifreye geçiyor

Yorum yap

X inflerde kendi güncelleme yapmaz oto olarak yeşile basmayın absat tüm gün çalışır softcam ile...
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

süper serisinde sorunsuz çalışıyor...
                      MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

sevgili mach1 hocam bizim cihazlar sizce ne zaman eski düzene dönücek bilgilendirmenizi bekliyorum

Yorum yap

slm lar ben güncel softcam atıyorum ama next 2000 x cı plus cihazım var acmıyor

Yorum yap

Abizer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            slm lar ben güncel softcam atıyorum ama next 2000 x cı plus cihazım var acmıyor
                            Yukarıda mach1 açıklamış Softcam ile sadece Absat paketi açılır. Yayınları izleyebilmen için emunun aktif olması gerekir. Bunun için;
                            Menü
                            Cihaz Bilgisi
                            Kırmızı Tuş
                            1234 tuşla emu devreye girer.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yukarıda mach1 açıklamış Softcam ile sadece Absat paketi açılır. Yayınları izleyebilmen için emunun aktif olması gerekir. Bunun için;
                              Menü
                              Cihaz Bilgisi
                              Kırmızı Tuş
                              1234 tuşla emu devreye girer.

öncelikle cevabın için teşekkürler okadar softcam yükledimki next x serisi için ama hiç biri ab sat paketini acmadı ayrıca not olarak multivizyon lar acılıyormu

ve hortbird uydusundan emu yazılımı ile acan kanallar nedir herşey ab sat ve multivizyon paketlerimi

Yorum yap

Abizer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                öncelikle cevabın için teşekkürler okadar softcam yükledimki next x serisi için ama hiç biri ab sat paketini acmadı ayrıca not olarak multivizyon lar acılıyormu

ve hortbird uydusundan emu yazılımı ile acan kanallar nedir herşey ab sat ve multivizyon paketlerimi
                                Abizer Kardeş ;Sen önce formu güzelce bir gez .Sonra soru soralım herkes elinden geldince yardımcı olur.tps paketi şu an kapkaç yazılımlarla çalışıyor.hangi kanal açılır ,hangisi açılmaz,modül şifreli sistemler falan filan v.b. zaten forumda mevcut.Tps harici kanallar softcam le açılır.Ayrıca Hotbird demek TPS multivizyon demek değildir bir sürü kanal var.
                                Sen gözden geçir yardımcı olalım. Saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X