• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultrada pip yapılabilirmi ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende evde 36 tane receiver var
    Valla ben evde üç tanesiyle zor başediyorum, siz herhalde test yapmaktan izlemeye hiç vakit bulamıyorsunuzdur. Ne diyeyim Allah kolaylık versin ...

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bende evde 36 tane receiver var
      Mach1 1.Kat
      server ana merkez

Mach1 2.Kat
      Server Bağlantıları

Mach1 3.Kat
      Hocamın hızına dayanamayan Kasalar

Mach1 4.Kat
      Keyif köşesi

ustam senin evin böyle olabilirmi acaba

Yorum yap

Naaptın powerby, bu saatte karnıma ağrılar girdi gülmekten... (Sevgili mach1'e de yakışır hani)

Yorum yap

powerby yaw hoca süpersin...

Yorum yap

hocam süper yaa

Yorum yap

fanki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              biliyorumki tüm ustalar bu forumu okuyor ve ben onlara sormak istiyorum next 9000 ultra makinam var bir arkadaşımda geçen gün yumatu mx aldı benim makinam biliyorumki onun makinasından daha iyi ve daha güzel sanırım ???? ama benim makinamın nerede ise 4 e bir fiyatına aldığı uydusu pip yapabilirken benim uydum yapamıyor bu özellik eklenebilirmi birde demişlerki eternet bağlantılı uydu alıcılarından sa rs232 den internete bağlanan makinala daha iyi böyle bir şey doğrumu şimdiden alakanıza teşşekürler.
              ATKADAŞIN BAHSETTİGİ CİHAZI BENDE GÖRDÜM
              YUMATU MX PLUS
              ÇİFT TÜNNERLİ FALAN DEGİL
              SADECE YAZILIMLA ALKALI AYNI FREKANS ÜZERİNDEN YAYIN YAPAN
              ÖRNEK TRT FREKANS (TP) İÇİNDE
              TRT1
              TRT2
              TRT3
              TRT4
              TRTINT
              GİBİ DURUMLARDA
              TRT1 VE TRT2 İYİ AYNI ANDA İZLEYEBİLİYORSUN
              BİZ AYNI İŞEMİ SKYSTAR 2 DE ALTDVB PROGRAMİDA YAPIYOR
              AYNI MATIK

Yorum yap

O özellik st 5100 chipten kaynaklanıyor her cihazda olacak yada niye yok diye bir kavram doğru olmaz.Bu arada yukardaki resimdeki kadar henüz sıyırmadı mach ama ilginçtir evdeki tesisatı tam uydu manyağı yani orası kesin birşeyi gönülden sevmek para emek harcamak yıllardır ticaret yapmadan bambaşka bir tutku gerçekten

Yorum yap

fotoğrafları çeken arkadaşımdan rica edeyim birde evin üstündeki çanakların fotoğrafını çeksin sevgili mach1 in o konudada lider olduğunu biliyorum sevgiler
                  chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

dyox18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    fotoğrafları çeken arkadaşımdan rica edeyim birde evin üstündeki çanakların fotoğrafını çeksin sevgili mach1 in o konudada lider olduğunu biliyorum sevgiler
                    Mach1 üstadın izni ile çatıdan değilde evinin bahçesinden bir görüntü konu dağıldı ama affola :byeeee:

Yeryüzünde Hiç Beşer Hz.Muhammed Kadar Sevilmedi ! Ve Yüryüznde Hiç Bir İnsan Kıyamete Kadar Hz.Muhammed Kadar Sevilmeyecek. Salat Ve Selam Olsun Sevgiliye...

Yorum yap

36 uyduya bu çanaklar anca yeter

Yorum yap

Çanaklarda güzel ama 1.kat server ana merkez daha yakışır:tr:
                        Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X