• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 8000 x cam

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 8000 x cam

neden 8000 yazılım neye verilmiyor biz kullanıcılar olarak next herkeze aldırdık şimdi k... kırık makinalar bizden daha iyi bizmi suçluyuz bu konuda tum hocalara saygılar.bizlere yardımcı olun

arkadaşım hocalar defalarca söylediler 8000 lere yazılım yok diye bir bildikleri varki yok diyorlar
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

next yapar bir babalık kimseyi yarı yolda bırakmaz

Yorum yap

Arkadaşlar biliyorsunuz makinaları satan şirketler zaman zaman model değiştirerek satış yapmak zorundalar bir makineyi alıp 10 yıl kullanırsak o zaman onlar nasıl gelir elde edecek gerçi makinaleri satarken çok fahiş fiyatlara sattılar ama bizde epey bedavaya birşeyler izledik artık değişim zamanı geldi 8000 lere bu yüzden yazılım gelmeyeceğini düşünüyorum yeni bir makine edinmeye bakın.....

Yorum yap

next 8000 x cam

şukru bey siz next neyi oluyorsunuz korumasımı bizde biliyoruz yazdılarını 3.5 senede bir makinamı değiştirelim bu devletede zarar insanlarada böle olmamalı insanları seven yolda bırakmaz.

Yorum yap

ersinkocaoglu54 Nickli Üyeden Alıntı
            şukru bey siz next neyi oluyorsunuz korumasımı bizde biliyoruz yazdılarını 3.5 senede bir makinamı değiştirelim bu devletede zarar insanlarada böle olmamalı insanları seven yolda bırakmaz.
            bende senın gibi next kullanıcısıyım yani next müşterisiyim bırde bu forumun takipcisiyim bu forumda yazılanlara dayanarak yazdım birde 8000 kullanıcıları hacaları cok kızdırdılar hocalarda destegi cektiler bunun üzerine next firması degiştirme kampanyası duzenledi bundan haberin varmıydı bilmem ama bu kampanyada bircok arkadaş cıhazlarını degiştirdi KAMPANYA devam edip etmedigini bilmiyorum ama http://www.nebutv.net/ yi arayıp sorabilirsin
            sevgiler http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29338 bu linki incele burda KAMPANYA bilgileri var buraya mutlaka gözat
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

sayin arkadaslar 8000 lere yazilim verirlerse yeni cikan resiverleri satamayacaklarda onun icin yazilim yok diyorlar bundan sonra almayin next olur biter piyasada cok resiver var 30 - 40 euro verdinmi ayni özelligi var ve yazilim devamli veriliyor next e protesto edip bence kimse almasin o zaman belki yazilim düsünürler

Yorum yap

next 8000 serisi satışı

next ( daha doğrusu yüksel elektronik ) 1-2 ay öncesine kadar hala 8000 ye plus satıyordu. Muhtemelen stokları yeni bitti ve yazılım çıkarmaktan vaz geçtiler.

Yorum yap

merhaba forum yöneticisi arkadaşlar,

next 8000 ler için yazılım istiyoruz diye bir kampanya başlatsak belki de sesimize kulak veren olur.

site yöneticilerimiz böyle bir kampanya için bir konu açmamıza izin verirler mi?

konuyu açıp altında ne kadar talep geldiğine bakalım. imza toplamak gibi birşey.

sayımızın az olduğunu sanmıyorum.

konfirmasyon OK verin açalım bir konu başlığı...

saygılarımla

Yorum yap

talvegus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    merhaba forum yöneticisi arkadaşlar,

next 8000 ler için yazılım istiyoruz diye bir kampanya başlatsak belki de sesimize kulak veren olur.

site yöneticilerimiz böyle bir kampanya için bir konu açmamıza izin verirler mi?

konuyu açıp altında ne kadar talep geldiğine bakalım. imza toplamak gibi birşey.

sayımızın az olduğunu sanmıyorum.

konfirmasyon OK verin açalım bir konu başlığı...

saygılarımla
                    Farzedelim izin verildi ve konu açıldı. Yüzbinlerce kişi buraya mesaj yazdı. Sonuçta ne olacak? Next firmasının kararı mı değişecek?

Öncelikle şunu çok iyi anlamanız gerekir ki! artık üretimi biteli yıllar olmuş, aşağı yukarı 2 yıl önce artık bu modellere ait yazılım çalışması yapılmayacağı duyrulmuş ve şuan satışta olmayan bir cihaza firma olarak siz yatırım yapar mısınız?
                    Bu yüzden bu konunun üzerinde çok fazla durmaya gerek olduğu sanmıyorum.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Farzedelim izin verildi ve konu açıldı. Yüzbinlerce kişi buraya mesaj yazdı. Sonuçta ne olacak? Next firmasının kararı mı değişecek?

Öncelikle şunu çok iyi anlamanız gerekir ki! artık üretimi biteli yıllar olmuş, aşağı yukarı 2 yıl önce artık bu modellere ait yazılım çalışması yapılmayacağı duyrulmuş ve şuan satışta olmayan bir cihaza firma olarak siz yatırım yapar mısınız?
                      Bu yüzden bu konunun üzerinde çok fazla durmaya gerek olduğu sanmıyorum.
                      sayın TASARIM
                      yazdıklarınız çok mantıklı olsada ve bu konuda ısrarla yazılım verilmeyeceğini belirtseniz de ben bu cihazı alırken yüksel elektronik bu cihazın ömür boyu yerli yazılım güvencesi olduğunu savunuyordu ki halen bu garantilerini mevcut cihazları için vermeye devam etmekte ayrıca yüksel elektronikle yaptığım e-postalarda cihazın yazılıma gerek olmadığını belirten e-postalar aldım ki buna da bir anlam veremedim,

diyelim ki yazılım vermiyorsunuz biz bunuda memnuniyetle karşılarız çünkü verdiğiniz softcam dosyalarınıda ilgiyle takip ediyorum ve diğer üyelerce de takip edildiğine inanıyorum,

ayrıca konuyu kilitlemeyip birde cevap yazdığnız için arkadaşlar adına teşekkürler, inanıyorum ki sizde artık sıkıldınız ve iki derede kaldınız ama bizede hak verin ağlamayan bebeye meme verilmez misali yakınmalarımıza devam edeceğiz...

ve halen inanıyorum next 8000 ler için bir gün yazılım verilecek...

Yorum yap

Konularda herhangi bir tartışma, polemik, firmaya veya kişilere hakaret olmadıktan sonra konu kapatılmaz.
                        Herkes görüş ve düşüncelerini saygı, sevgi ve kurallar doğrultusunda belirtmekte özgürdür.

Yorum yap

bence bekleme hocalar yazılım vermeyecek, biz onun için 8000xcam i verip 9000 aldık onlarında sonunu bekliyoruz yakında onada yazılım bitti diyecekler.

Yorum yap

next 8000 x cam artık ıse yaramıyor satalım bu cihazı ne alim bilmiyorum

Yorum yap

arkadaşlar yeni cihaz alacaksanız ve paranız varsa çift tunerli, eternet girişli ve pvr özelliği olan (harddiskli) model alın

paranız yoksa ucuz ama iş gören bir dünya cihaz var

burada next i karalamak, üstadların şevkini kırmak yerine biraz daha ılımlı yaklaşalım,

burada üstadların kusuru yoktur kusur tamamen next in dağıtımını yapan yüksel elektronike aittir yazılım desteğinin verilmesini istemeyen yüksel elektroniktir...
                              yüksel elektroniğin siteleride bellidir ilgili şikayetlerinizi oraya yapınız,

biz burada next 8000 leri kullanılır durumda bulunması için neler yapılır, bu cihaza yazılım verilmese bile ne gibi avantajlar sağlanır, içindeki x modülü nasıl faydalı yapabiliriz gibi konulara yoğunlaşalım derim.... saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X