• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000plus Softcam 17.7.2006 absat ok

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ZULKUFKARA Nickli Üyeden Alıntı
    arkadasım mach1 hocanın olmadıgı belli oluyo cunku bir iş yaptıgı vakit tumunu yapardı 2000 geliyo 2500 gelmiyo next bitek 2000 serisimi var onlar kullanıcı biz değilmiyiz
    evet gelsede tüm serilere yapsalar ama tatil onların da hakkı

Yorum yap

• Selam arkadaşlar,
      Bende 1mb İnf. Next 2000 cı plus var.
      Şu an emuda izlenebilen Multi ,ABsat ,tps france ,SRG ve Hispasattaki Mediapark dışında pek kanal kalmadı gibi bişey, (açılabilen ancak tercih etmediğim birkaç kanal ile diğer uyduları söylemiyorum çünkü bende sadece bu uydular var.)
      Softcam dosyasından şimdilik izlenemeyen (D+ , TV Cabo vb) veya benim izlemediğim kanalların keylerini tamamen sildim. Sadece eas keylerde bu günden sonrasını ilgilendiren 136 dan 224 e kadar keyler, Viacces 007c00 satırındaki 08 den 0e ye kadar keyler, SRG Swiss keyleri ve Nagrada Mediapark keylerini bıraktım ve cihaza yükledim.
      Hafıza sorununu bu şekilde aştım.
      Şu an Multi ,ABsat ,tps france au olarak ,SRG ve Hispasattaki Mediapark paketlerini izleyebiliyorum.

Tabii tercih sizin.. sizde hafıza sorunundan dolayı eas keyleri yükleyemiyorsanız benzer şekilde izlemediğiniz kanallara ait keyleri çıkararak hafızada boşluk oluşturabilir ve yukarıdaki kanalları izleyebilirsiniz..
      Kolay gelsin..

Yorum yap

• sevgili saros1 bu keylerin tamamını elle mi girdin? Yoksa Soft cam dosyasını düzenleyerek mi? eğer softcami düzenlediysen paylaşalım diğer 1 mb lik cihazı olan arkadaşlarda yararlansınlar

Yorum yap

• allbayrak Nickli Üyeden Alıntı
          sevgili saros1 bu keylerin tamamını elle mi girdin? Yoksa Soft cam dosyasını düzenleyerek mi? eğer softcami düzenlediysen paylaşalım diğer 1 mb lik cihazı olan arkadaşlarda yararlansınlar
          Slm arkadaşım,
          Softcam dosyasında düzenleme yaptım. önceki mesajımda da belirttiğim gibi şu an açık olmayan paketlere ait keyleri (D+ Cabo vb) , açılma ihtimali olmadığını düşündüğüm keyleri (Seca2-irdeto keyleri gibi) ve açılsa dahi kendi tercih etmediğim kanallara ait keyleri sildim.
          Bir başka deyişle softcam dosyasında eas keylerin 136-224 e kadar olanlarını, 007c00 satırındaki 08-0e kadar keylerini, srg swiss keylerini ve Hispasattaki Mediapark keylerini bıraktım diğerlerinin tamamını sildim. Daha sonra softcam dosyasını yeni hali ile kaydettim ve PC den cihaza attım. Böylelikle eas keyler 136-224 arası olanları cihazın flaşına sığdı. ve au olarak çaışıyor. Çok uzun sürecek bir işlem değil yaklaşık 5 dakikada düzenleme yaptım.
          Ama yine daha önceki mesajda belirttiğim gibi düzenleme yapacak arkadaşlar silecekleri keyleri izleyecekleri kanallara göre kendileri belirlemeli bence. çünkü ben şu an softcam dosyasına sadece yukarıda belirttiğim keyleri sığdırabildim.
          Örneğin cihazda Seca-irdeto-Cripoworks a ait hiçbir key görünmüyor.
          Ayrca şunu da belirtmekte fayda var düzenleme yapacak arkadaşların orjinal softcamın kopyasını almaları iyi olur, şayet hatalı sildikleri bir key olursa geri dönüş şansları olması açısından..
          Saygılar..

Yorum yap

• ben daha önce bayağı uğraştım inf ve fmb serilerine yapabilirmiyim diye. dneyen de oldu ama beceremedik. uygun cihazım da olmadığı için deneme şansım olmadı.
            daha 40 fırın ekmek yemek lazım

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• allbayrak Nickli Üyeden Alıntı
                ben daha önce bayağı uğraştım inf ve fmb serilerine yapabilirmiyim diye. dneyen de oldu ama beceremedik. uygun cihazım da olmadığı için deneme şansım olmadı.
                daha 40 fırın ekmek yemek lazım

Aslına bakarsan çok zor değil. Ben ilk önce 224 adet eas keyin tamamını yüklemeye çalıştım. cihaza baktığımda sadece 90 adedinin cihazda olduğunu ve viacces keyleri dışında hiçbir key kalmadığını gördüm hatta 007c00 08-0e keyleri bile sığmamıştı, doğal olarak tüm kanallar karardı.
                daha sonra bu gün saat 20:00 dan sonraki eas keylein 136. keylerde başladığını gördüm ve eas keylerde sadece 136 dan 224 e kadar olanları bıraktım. işe yaramayan birkaç keyi daha silince hafızaya sığdırmayı başardım. bence bu işi biraz olsun bilen arkadaşlar softcam dosyasını sağ klikle düzenle diyerek notped olarak açıp yukarıda anlattığım düzenlemeleri kolaylıkla yapabilirler.
                Küçük bir hatırlatma: Keyleri yükledikten sonra örneğin multivizyonları izlerken key değiştiğinde 3-5 saniyelik bir kararma oluyor. eğer cihazı kapatıp açarsan bu süre 7-10 saniyeye çıkabiliyor, keyleri yükler yüklemez görüntü gelmezse bir süre beklemenizi tavsiye ederim..
                Deneme yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.

Yorum yap

• saros1 Nickli Üyeden Alıntı

Aslına bakarsan çok zor değil. Ben ilk önce 224 adet eas keyin tamamını yüklemeye çalıştım. cihaza baktığımda sadece 90 adedinin cihazda olduğunu ve viacces keyleri dışında hiçbir key kalmadığını gördüm hatta 007c00 08-0e keyleri bile sığmamıştı, doğal olarak tüm kanallar karardı.
                  daha sonra bu gün saat 20:00 dan sonraki eas keylein 136. keylerde başladığını gördüm ve eas keylerde sadece 136 dan 224 e kadar olanları bıraktım. işe yaramayan birkaç keyi daha silince hafızaya sığdırmayı başardım. bence bu işi biraz olsun bilen arkadaşlar softcam dosyasını sağ klikle düzenle diyerek notped olarak açıp yukarıda anlattığım düzenlemeleri kolaylıkla yapabilirler.
                  Küçük bir hatırlatma: Keyleri yükledikten sonra örneğin multivizyonları izlerken key değiştiğinde 3-5 saniyelik bir kararma oluyor. eğer cihazı kapatıp açarsan bu süre 7-10 saniyeye çıkabiliyor, keyleri yükler yüklemez görüntü gelmezse bir süre beklemenizi tavsiye ederim..
                  Deneme yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin.
                  arkadas benim 2002 dap plus cihazim var 1mb hafizali senin anlatigin bu softcam duzenlemeleri yapamadim lutfen senin yaptigin softcam dosyasini bana gonderebilirmisin tesekkurler

Yorum yap

• mulis.ugur Nickli Üyeden Alıntı
                    arkadas benim 2002 dap plus cihazim var 1mb hafizali senin anlatigin bu softcam duzenlemeleri yapamadim lutfen senin yaptigin softcam dosyasini bana gonderebilirmisin tesekkurler
                    Slm. arkadaşım,
                    Üstadlar tüm İnf ve Fbm kullanıcıları için sorunu çözmüş, aşağıdaki mesajlarda softcam için linki vermişler..
                    Üstadlara teşekkürler, herkese hayırlı olsun..

Yorum yap

• mulis.ugur Nickli Üyeden Alıntı
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...3970#post93970
                      Forum Kuralları

Yorum yap

• arkadaşlar inf ve fbm cihazlar için hazırlamış softcam e buradan ulaşabilirsiniz.
                        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=15443
                        mpl hazırlamıştır. bilginize

Yorum yap

• İnf ve Fmb kullanan arkadaşlarım gözünüz aydın.İyi seyirler.
                          @mpl arkadaşımıza teşekkürler.
                          Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                          2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• plus serisinin güncel key dosyası yokmu

Yorum yap

• hasan29 Nickli Üyeden Alıntı
                              plus serisinin güncel key dosyası yokmu
                              Arkadaşım 2 mesaj üste.biraz araşatırmacı olmamız gerekiyor.Saygılar.
                              Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                              2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• 610a

610 a son yazilimim yuklememistim bu yazilimdan bir onceki var yine bu softcam olur mu?

Saygilar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X