• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Cx 18.4.2008 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• :zzz:

arkadaşlar Next süper plus DPCİ üvey evlat muamelesi görüyor bizi de unutmasınlar bizde next ailesinin neferleriyiz selamlar... :zzz:
    YE-7500 DAPCI
    YE-2500X DPCI PLUS
    YE-2000 DPCIS SUPER PLUS
    YE-9000XCAM Ultra
    YE-2000 SUPER HDTV
    YE-2000 DOBRATECH
    YE-6000 POZİSYONER

Yorum yap

• bigbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşım son resim şimdilik senin için önemli değil. 3 resme çok dikkat et.sanırım sen 3 resimde biyeri atlıyosun.3. resimde COM Port haricinde hepsi açık olacak.SAVE tuşuna basmayı unutma..tekrar dene başarıcaksın..

http://www.nextdestek.com/next2000-s...Resimleri.html
      kardeş resimlere dikkat ettim bir problem yok hala softcam yükleyemiyorum tps güncelleyemiyorum. ayrıca s.wievler de açılmıyor

Yorum yap

• açıkmı wievler ben yükledim açılmadı emuyuda açtık bir cevap lütfen

Yorum yap

• şimdi tekrarladım emu k y üzerinde kırmızı tuş 1234 yazınca kayboluyor sadece usb-kart girişi-xcrypt kalıyor onlarda kapalı. bu şekilde tekrar kırmızı tuş 1234 yaptığımda cas ve emu k y çıkıyor tekrar oradanda resimdeki gibi açık açık açık açık yok olarak işaretilyorum save diyorum tamam. ancak gene tps ler güncellenmiyor softcam usb den aktardığımda uyumsuz veya hatalı dosya diyor ve kumandada ki yeşil tuşta k y güncelleme çıkmıyor.

Yorum yap

• teşekkürler

hazırlayanlara teşekkürler yalnız CIS SUPER PLUS yazılımını da bulmam mümkünmü

Yorum yap

• poseidonn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hazırlayanlara teşekkürler yalnız CIS SUPER PLUS yazılımını da bulmam mümkünmü

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40398

Yorum yap

• break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                şimdi tekrarladım emu k y üzerinde kırmızı tuş 1234 yazınca kayboluyor sadece usb-kart girişi-xcrypt kalıyor onlarda kapalı. bu şekilde tekrar kırmızı tuş 1234 yaptığımda cas ve emu k y çıkıyor tekrar oradanda resimdeki gibi açık açık açık açık yok olarak işaretilyorum save diyorum tamam. ancak gene tps ler güncellenmiyor softcam usb den aktardığımda uyumsuz veya hatalı dosya diyor ve kumandada ki yeşil tuşta k y güncelleme çıkmıyor.
                anladığım kadarı ile emü açık *** atamayışının sebebi keyi direk usb'ye at rardan kurtarıp atacaksın usbnin içinde klasöre değil klasöre atarsan dediğin hatayı verebilir banada olmuştu yeşile basınca *** güncelleme çıkmıyor kaldırıldı tps güncelleme var dene cevap yaz kolay gelsin ayrıca senin sorunu daha önce işlemiştik alttaki linki incele
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=39430

Yorum yap

• break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  şimdi tekrarladım emu k y üzerinde kırmızı tuş 1234 yazınca kayboluyor sadece usb-kart girişi-xcrypt kalıyor onlarda kapalı. bu şekilde tekrar kırmızı tuş 1234 yaptığımda cas ve emu k y çıkıyor tekrar oradanda resimdeki gibi açık açık açık açık yok olarak işaretilyorum save diyorum tamam. ancak gene tps ler güncellenmiyor softcam usb den aktardığımda uyumsuz veya hatalı dosya diyor ve kumandada ki yeşil tuşta k y güncelleme çıkmıyor.
                  Dostum bence 18 Nisan yazılımını tekrar at bence. Bir de öyle dene kolay gelsin:toplu:

Yorum yap

• tasarim ustanin verdigi son yazilimi yuklerken hatam yuzunden cihaz kitlendi.

suan yurt disinda internet kafede cevabinizi beklemekteyim. yardim ederseniz cok sevinecegim. tasarim ustanin 18/04 tarihli yazilimini 2000 cx super plus cihazima usb den yuklemeye basladim. boot yenileniyor yazisi cikti. daha sonra save yazdi. bende usb yi cikarip cihazin acilmasini bekledim. acilmayinca arkadaki on-off dugmesini ac kapa yaptim. on yapinca once boot yazisi cikiyor' daha sonra bir tane o cikti. bekledigim halde cihaz acilmadi. ne yapmam gerekiyor . simdiden cok tesekkurler..

Yorum yap

• necati74 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      suan yurt disinda internet kafede cevabinizi beklemekteyim. yardim ederseniz cok sevinecegim. tasarim ustanin 18/04 tarihli yazilimini 2000 cx super plus cihazima usb den yuklemeye basladim. boot yenileniyor yazisi cikti. daha sonra save yazdi. bende usb yi cikarip cihazin acilmasini bekledim. acilmayinca arkadaki on-off dugmesini ac kapa yaptim. on yapinca once boot yazisi cikiyor' daha sonra bir tane o cikti. bekledigim halde cihaz acilmadi. ne yapmam gerekiyor . simdiden cok tesekkurler..

Önce başlığı düzgün yazmalıydın çünkü yazılım hatalı gibi yazmışsın oysa tamamiyle senin hatan .....Save yazarken Flaşdisk çıkarırsan cihaz Flaşı zarar görebilir...Şimdi yapacağın şey Boot modunda yazılım atmak ama RS232 kablo ile olur bu işlem....Önemli konular kısmında nasıl olacağı yazıyar...Sana kolay gelsin....

Yorum yap

• arkadaşım cihazına boot modunda bilgisayardan yazılım atacan yani kurtarma yazılımı Bilgiler forum da mevcut..kolay gelsin

Yorum yap

• selamlar şimdi bu yazılımı yükledim 18.04.2008 olanı bunun için hangi softcami atmamız lazım view ve free x ler için?

Yorum yap

• jayopa86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            selamlar şimdi bu yazılımı yükledim 18.04 olanı bunun için hangi sofcami atmamız lazım view ve free x ler için?
                            yazılıma softcam atmayacaksın kardeş sorun olabiliyor..
                            ayrıca gerekte yok açılabilenlerin hepsi açılır zaten...
                            freexler yok şuan..

Yorum yap

• viewlerıda açmıyor ama ****** güncellendi diyor ama yok olmuo:S

Yorum yap

• arkadaslar bende next 2000 super x plus var ben bu yazilimi yukledim vede tasarimin imzasindaki sofcamida yukledim yeni olanini ama simdi emu kapanmiyo kirmizi tusun foksiyonu ortadan kalkti ve hic bir sifreli kanali acamiyorum sorun ne olabilir aceba??

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X