• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 cis süper plus cihazim var adult +18 kanallarını nasıl ızleyebılırım??

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cis süper plus cihazim var adult +18 kanallarını nasıl ızleyebılırım??

arkadaslar bu alemde yenıyım cıhazı alalı 6 ay oldu 3 ay tps sayesınde bu tıp kanalları seyredebıldım fakat tps gıttmıs buna benzer bır yazılımlamı yoksa kart paylasımıylamı izleyebilirim sımdıden ılgıze tşk ederim..
    :bravo: ALTINI OLAN KURALI KOYAR, KURALI OLAN ALTINI ALIR..

Arkadaşım eğer HOTBİRDiniz var ise güncel softcam atarak 11411 frekansındaki *** Gold
    ve Diamondu izleyebilirsiniz.( tabi bunların nekadar seyedilebileceği belli değildir.). Bazende FREEXler bu şekilde seyredilebilir.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşım eğer HOTBİRDiniz var ise güncel softcam atarak 11411 frekansındaki *** Gold
      ve Diamondu izleyebilirsiniz.( tabi bunların nekadar seyedilebileceği belli değildir.). Bazende FREEXler bu şekilde seyredilebilir.

bende bu ıkı kanal yok..nasıl bulabılırım?? yenı yukledım polsatı ve taratttım 3 uydu kullanıyorum hotbird sirüs turksat

Yorum yap

capriceturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaslar bu alemde yenıyım cıhazı alalı 6 ay oldu 3 ay tps sayesınde bu tıp kanalları seyredebıldım fakat tps gıttmıs buna benzer bır yazılımlamı yoksa kart paylasımıylamı izleyebilirim sımdıden ılgıze tşk ederim..
        Sirus ve thor uydularından ücretsiz izleyebilirsin.Saygılar.

Yorum yap

Sirius varsa 12111 Frekansında HUSTLER Var 24 Saat ADULT var. Ayrıca BLUE HUSTLER var gece 10 dan sonra SOFT yayın yapar. Hotbird uydusundaki söz konusu kanalları bulmak için HOTBİRD kanal ekleme menüsünde bulunan 11411 27500 H polaritesini TARAMA tipini TÜM TV olarak taratırsanız ikiside çıkar. Fakat kesinlikle GÜNCEL SOFTCAM atmayı unutmayın.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

tşk ederim güncel sofcam sitede mevcuttur umarım..

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...752#post344752. Süper yazanı indir içinde 2 adet dosya vardır KDB yazanı önce at SOFTCAM yazanı sonra atarsın.
              Not: indirdiğin dosyayı ZİPTEN çıkarmayı unutma.
              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

hocam cook ama cook tşk ederim gercekten cook yardımcı oldun saol. aksam aksam vaktını aldım kusurabakma....

Yorum yap

hocam tekrar yuklemek ıcın aynı lınke tıklıyorum sayfa acılmıyor sızıde yoruyorum ama acemi olmak sietede cidden zor

Yorum yap

hocam tekrar yuklemek ıcın aynı lınke tıklıyorum sayfa acılmıyor sızıde yoruyorum ama acemi olmak sietede cidden zor
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Burayı takip edin.

Yorum yap

yukledım *** on tvlerı acmıyor dun acıyordu sımdı acamıyorum....

Yorum yap

açılmıyorsa şifreler çökmüş demektir...

Yorum yap

suan hotbird de s€x on tv ler ve xxl playboy tv acık bunun dısında ızlenebılır kanal var mı peki??

Yorum yap

suan hotbird de s€x on tv ler ve xxl playboy tv acık bunun dısında ızlenebılır kanal var mı peki??
                            Hayır yok,diğer kanalların kéy'leri arada bir sabit kaldığında verilir ancak o zaman seyredebilirsiniz..
                            Forum Kuralları

Yorum yap

abi saolasin bilgi için..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X