• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bigbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mute tuşunun sağındaki
    tsk..

Yorum yap

• muratsen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      vee ben bu yazılımı yukledıkten sonra ya da yuklemeden once anımalplanet ya da benzerlerını seyredemıyorum anladıgım kadarıyla multıvısıonlardan bahsetmek de yasak sanırım
      yazılımdan sonra softcam atınız bir sorun yok

Yorum yap

• dedım ya avrupa kanal d yı kaydetmeye basla avrupa stara gec oluyor bu kanallarda oluyorsa baska kanallarda da olabılme ıhtımalı olabılır belkı ustalar uzerınde calısırsa
        42'' vestel pixelence
        next 2000 super hdtv
        next 2000 cx super plus
        sony str 695 recevier
        toshiba ep 30 hd dvd player
        toshiba sd 370 dvix player

Yorum yap

• bu soft camları nereden buluyorum bu bırrr veee ayıptır sorması softcam dedıgınız ne anlama gelır hergun yuklemek mı gerekır ne cok sey ogrendım bugun sayenızde
          42'' vestel pixelence
          next 2000 super hdtv
          next 2000 cx super plus
          sony str 695 recevier

Yorum yap

• Kayıt hatası

47.akturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            mach1 hocam ılk başta yeni yazılım için tşk yeni yazılımı yükledim kayıt yapim dedim bilinmiyen dosya veya usb diye hata verdi flaşbellekteki dosyalarının hic biri gözükmedi yeni soft key i attım premıere paketini acmadı eski yazılım 16.11.07 tarihli yazılımı attım ve yeni soft keyi attım premıere paketini actı vede kayıt ta yaptı emu yu da aktif yaptım yeni yazılımı atarken makinaya rest de attım baktım olmuyor eski yazılımı yükledim cihaz 2000 fta usb bilgi vereyim dedim sana iyi akşamlar
            Mach1 hocam.
            47.akruk'ün yazdığı problemi yazmıştım daha önce. Flash'ımı verdiğiniz format programıyla formatladım ve son yazılımı ytekrar yükledim. Ancak yine "bilinmeyen dosya" ve sonra da "kayıt hata" diye bir uyarı verdi. hatta bir ara flashdaki tüm bilgiler kayboldu. Kaydı bir iki defa denedim ısrar edince 10 sn kadar devam edip hata verip sonlandırıyor.Ne yaptıysam yeni yazılımı halledemedim.
            2 defa yeni yazılımı denedikten sonra 16.11 yazılımına döndüm.

Yorum yap

bu soft camları nereden buluyorum bu bırrr veee ayıptır sorması softcam dedıgınız ne anlama gelır hergun yuklemek mı gerekır ne cok sey ogrendım bugun sayenızde
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=33673

burdan next super plus olanı at..bazı şifreli kanalları izlemen için atmalısın .hangi uyduları izliyorsun bilmiyorum ama gerekirse hergün at

Yorum yap

• teşekkürler eline sağlık hocam

Yorum yap

bu soft camları nereden buluyorum bu bırrr veee ayıptır sorması softcam dedıgınız ne anlama gelır hergun yuklemek mı gerekır ne cok sey ogrendım bugun sayenızde

buradan softcam key için http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=33673
                  açılabilen kanalların şifreleri ..açılabilen kanalların keyleri değiştikce evet daha hepimiz çok şey öğrenicez forumu takip et

Yorum yap

• ok tesekkurler
                    42'' vestel pixelence
                    next 2000 super hdtv
                    next 2000 cx super plus
                    sony str 695 recevier

Yorum yap

• Selam emeğine tşk her şey mükemmel çalışıyor,sağolasın,Sağlıcakla.
                      Üstat Elektronik.

Yorum yap

• Arkadaşlar son iki yazılımdada yazılımı usb den ataken usbden yazılım dosyasını seçip tamam dediğimde ekrana boot will be reboot diye uyarı geliyor cihaz kapanıyor ondan sonra 1 den başlayarak sayıyor ve save geliyor yazılımı öyle atıyor sizlerdede durum aynımı acaba.
                        Alone_Wolf

Yorum yap

• Öyle atacak cihaz açılana kadar bekle birşey yapma
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• neco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Arkadaşlar son iki yazılımdada yazılımı usb den ataken usbden yazılım dosyasını seçip tamam dediğimde ekrana boot will be reboot diye uyarı geliyor cihaz kapanıyor ondan sonra 1 den başlayarak sayıyor ve save geliyor yazılımı öyle atıyor sizlerdede durum aynımı acaba.
                            evet

Yorum yap

• softcam ı attıgımda bılınmeyen cas dıe bır ıbare cıkıyor bu ne anlama gelıor acaba
                              42'' vestel pixelence
                              next 2000 super hdtv
                              next 2000 cx super plus
                              sony str 695 recevier

Yorum yap

bu arada dedıgım kaydı yapabılen var mı.yanı bır kanalı seyrederken dıger kanalı kayıt yapabılme olayını
                                denemedim ama aynı frekansta olan yayınları kayıt yapabilir, pid olayı yani

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X