• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek-Play MNigma-0.1 Backup by Enigma98

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

belmando Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler Enigma 98 kardes.
    Oscam serv bilgilerini usr/keys e at diye yazdin ama ben de etc/tuxbox/Config de yer aliyor.Dogrusu nedir?
    explorerına pcde cihazipno:16002 yaz oscamı başlattın ise mavi tuş panelden
    açılan oscam panelde files a tıkla
    oscam.servera tıkla
    açılan ekrana yolalnaları yapıştır kaydet
    restart oscam bu kadar
    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Tesekkurler
      Ben kendi dosyami direkt etc/tuxbox/config e atiyorum .Cccam dosyalari bazi imagelerde usr/keys konuyor ama oscam olunca hep uste bahsettigim yere gönderiyorum.sadece merak etmistim.Sorunsuz calisiyor simdilik.E2 kisminda hic bir sorunla karsilasmadim henuz ama Kodi kismi bayagi yavas ,kagni gibi calisiyor.Birde Ham image olarak denemem lazim.Fazla eklentili olmasini pek sevmiyorum,kendim koymayi tercih ederim.Yoksa Hobi nin bir anlami kalmaz.

Yorum yap

belmando Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Tesekkurler
        Ben kendi dosyami direkt etc/tuxbox/config e atiyorum .Cccam dosyalari bazi imagelerde usr/keys konuyor ama oscam olunca hep uste bahsettigim yere gönderiyorum.sadece merak etmistim.Sorunsuz calisiyor simdilik.E2 kisminda hic bir sorunla karsilasmadim henuz ama Kodi kismi bayagi yavas ,kagni gibi calisiyor.Birde Ham image olarak denemem lazim.Fazla eklentili olmasini pek sevmiyorum,kendim koymayi tercih ederim.Yoksa Hobi nin bir anlami kalmaz.
        kodide kullanmadığın eklenti varsa kaldırabilirsin zaten fazlada eklenti kurmadım image daha çok yeni yavaş yavaş düzelir kodi nin çalışması normal yavaş değil internetle alakalı olabilir...

Yorum yap

enigma98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          kodide kullanmadığın eklenti varsa kaldırabilirsin zaten fazlada eklenti kurmadım image daha çok yeni yavaş yavaş düzelir kodi nin çalışması normal yavaş değil internetle alakalı olabilir...
          Internet 100Mbps oldugundan internetde sorunum yok.Butun denedigim imagelerde kodi eniyi Openspa da calisiyor.Zamanla daha iyi olacagina inaniyorum

Yorum yap

evet haklısınız spa da vod lar bile 3mpbs nette bile sorunsuz çalışıyor ama görüntü kalitesi bu image de çok daha güzel ve sinyal seviyesi yüksek benim tespitlerim bunlar kodileri karşılaştırmadım fazla kodi kullanmıyorum...

Yorum yap

Backup zaten gayet light kodi full yüklü gayet güzel görüntü ve stabillik spadan daha iyi mnigmada ..
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

medaportal adult bölumu kaç kez sıl yukle yaptım gözukmuyor bende.ınfo tuşu orjınal klasık kumandada nerde acaba.

turkvod 6.0 da ekran 720p menu sağa kaymış ve buyumuş vazıyette.cıhaz çözunurluk ayarı sızlerde nasıldır.sadece ölçek benım son ıkı kısım 720p çzöunurluk olsada.wetek nand androıdde çözunurluk yarı değişmesımı gereklı.
                WETEK Play 2 4K
                Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Turkvod 720p olanı kurarsan sorun kalmaz
                  http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...s.mips32el.ipk
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Backup zaten gayet light kodi full yüklü gayet güzel görüntü ve stabillik spadan daha iyi mnigmada ..
                    slm Mach1 M8
                    Ham image indirip denedim,backup tan daha iyi calisti(kod kismi).E2 kisminda zorun yok tu zaten

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      medaportal adult bölumu kaç kez sıl yukle yaptım gözukmuyor bende.ınfo tuşu orjınal klasık kumandada nerde acaba.

turkvod 6.0 da ekran 720p menu sağa kaymış ve buyumuş vazıyette.cıhaz çözunurluk ayarı sızlerde nasıldır.sadece ölçek benım son ıkı kısım 720p çzöunurluk olsada.wetek nand androıdde çözunurluk yarı değişmesımı gereklı.
                      Dns ayarlarını yapıniz acilir cihazı resetledikce dns ayarları nı davresetliyor...

Yorum yap

BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben media portallı komple sildimm ftp ile sonra 6.4.0 sürümünü yükkefim ayarlarını yaptım sonra güncelledim şu sn sorunsuz ama bendaha backupu yüklemefim şu an sıfırdan kurduğum imajda bu şekilde kullanıyorum

Yorum yap

güncellendi!!! çalışmayan pluginler çıkarıldı kodi fulldur

Yorum yap

türkvod da 1080p ve 720p lerde donmalar mevcut bende net 3mpbs deneyen arkadaşlar sonucu yazabilirlermi ?
                            pbnigma da sorun yok gibiydi...

Yorum yap

MNIGMA-0.10 23.01.2016 (GÜNCELLENDİ) iyi seyirler...

Yorum yap

Skin olarak ne yuklediniz enigma98

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X