• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

disney junior çıkmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• disney junior çıkmıyor

selamlar disney channel 12015 h 27500 yükledim ancak birde disney junior diye ikinci bir kanalı var disneyin o gelmedi bilgisi olan varmı, işyerinde tivibu da rastladım orda vardı turksatta niye yok ;(

divemaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar disney channel 12015 h 27500 yükledim ancak birde disney junior diye ikinci bir kanalı var disneyin o gelmedi bilgisi olan varmı, işyerinde tivibu da rastladım orda vardı turksatta niye yok ;(
    Disney channel Turksat uydusunda 12015 H 27500 Frekansında şifresiz

Disney Joniyor ise Eutelsat W3A (7.0° E) 11471 H 30000 frekansında Digitürk platforumunda ve şifreli yayın yapmaktadır.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Disney channel Turksat uydusunda 12015 H 27500 Frekansında şifresiz

Disney Joniyor ise Eutelsat W3A (7.0° E) 11471 H 30000 frekansında Digitürk platforumunda ve şifreli yayın yapmaktadır.

Turksatta yok anlaşılan şifresiz, eh bizim kız artık sadece disneyle idare edicek anlaşılan, cevap için teşekkürler üstad.:bravo:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X