• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

KII Pro 4k Android uydu alıcı destek ve yardımlaşma bölümü...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
    https://quickfileshare.org/68d/MECOO...Nougat_7.1.rar bu linkte bir yazılım var belki sorun çözebilir.

Saygılar
    indirdikten sonrası için

Yorum yap

• muratslx Nickli Üyeden Alıntı
      indirdikten sonrası için
      Sonrası derken neyi soruyorsun açık yazarsan ne istediğini ona göre cevaplarız

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Birinci Mesajdan itibaren okursan nasıl yazılım atılır neler yapılır hepsi anlatılıyor.

Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

• Uzun zaman oldu buraya bakmayalı. Ne oldu var mi enigma yazılım. Yazılım buldum ama görüntü alamadım bir türlü. Sağlam enigma yazılım lazım sizde varsa yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
            Sonrası derken neyi soruyorsun açık yazarsan ne istediğini ona göre cevaplarız

Saygılar
            Sadece tarif edersen yeterli kardeş

Yorum yap

Sadece tarif edersen yeterli kardeş
              1.ci mesajdan itibaren okursan nasıl yazılım atıldığı ve yapıldığı anlatılıyor cihaz elimde olsaydı size resimli anlatım yapardım bu bölümle ilgili arkadaş bu aralar pek foruma gelmiyor bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum

Saygılar

Yorum yap

• tel üzerinden tarif edermisin uygunsa tabii sizin için

Yorum yap

• linktedi dosyayı indirdim

Yorum yap

• olkudum ama tam olarak anlayamadım verdiğiniz linkteki dosyayı usb atıp receivera takıp reset tuşuna basılı tutarken fişi takmak yeterli mi oluyor? yanlış bir şey de yapmak istemiyorum tekrar ilgizi için teşekkürler..

Yorum yap

• Genelde sd karta gerekli dosyalar zipten çıkartılmış şekilde atılır sonra fişten sökükken cihaz alttaki reset tuşuna igne ile basılı tutarken elektriğe takılır cihaz 4-5 sonra reset tuşuna basmayı bırakınca yazılım yüklemeye başlar. 1. ve 2. sayfadaki bilgilere bakın
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

olkudum ama tam olarak anlayamadım verdiğiniz linkteki dosyayı usb atıp receivera takıp reset tuşuna basılı tutarken fişi takmak yeterli mi oluyor? yanlış bir şey de yapmak istemiyorum tekrar ilgizi için teşekkürler..
                        Resimli tam anlatım bu linkte var http://www.mach1digital.com/mach1for...5&postcount=12
                        buradaki gibi uygulayacaksınız başka yöntemi yok destek veren sitelerde kapanmış sizin için araştırdım

Not: tel ile bu işlerle uğraşmıyorum kusura bakmayın

Saygılar

Yorum yap

• Selamlar.Cihaza wetek yazılım atmıştım. Uzun süredir kullanıyordum. Şimdi bazı programlar android sürümü yetersiz olduğu için açılmıyor,yüklenmiyor. Şu an youtube kullanamıyorum mesela açılmıyor. Orjinal yazılımı yükleyeyim dedim linkler çalışmıyor. Destek olabilecek var mı?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X