• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

baff 6000 gold palaşamama sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• baff 6000 gold palaşamama sorunu

Arkadaşlar bu konuda biraz acemi olduğumuz için sizleri sık,sık rahatsız ediyor olabiliriz, sanırım bu çoğumuzun sorunu olduğu için biraz olumlu karşılanmalı, yazılan cevapların %1 inde bile net bir bilgi yazılmıyor. Kimi bu yükle, kimi şunu yükle, kimi kabloyu çevir vs. Ben ve benim gibi sorunu olanlar adına net bir bilgi almak istiyorum. Baff 6000 Gold cihazlarının 21,6e uydusundan paylaşım alabilmesi için;
    1-Şuan 21,6e uydusundan paylaşım var mı,
    2-Bugün itibari ile, cihazda hangi yazılım yüklü olmalı veya yüklenmeli, yazılım ve yükleme loaderi linkini nereden alabiliriz,
    3-Bu cihazla aynı yazılımı kullan başka marka ve modeller hangileridir,
    4-Her yazılım yüklendiğinde kanalların sıralamaları alt üst oluyor, bu sorunu ortadan kaldırmak için, kanal listesi ve yükleme loaderi linklerini nereden alabiliriz ve bu işlemi nasıl yapabiliriz,
    Sorulacak daha birçok soru var ama en önemlileri bunlardır sanırım, şimdi bize net bir bilgi verecek ustalarımıza şimdiden baff kullanıcıları adına teşekkür etmek istiyorum.

17.03.2009 53 derece yazılımları

Bende baff twin cihaz yok ama bildiğim kadarıyla bahsettiğiniz uydudan artık paylaşım yok.Bu paylaşım 53 derece express AM 22 uydusuna taşındı.tabi bunlar için yeni yazılımlarda çıktı aşagıdaki linklerden yazılımı ve yükleme şeklini indirebilirsin.ayrıntılı anlatıyo zaten.yazılımların içinde 3 tane ayrı yazılım dosyası vardır cihazınıza uygun olanı seçmeye dikkat ediniz.loaderi içindedir.

yazılım
    http://www.upload.gen.tr/d.php/s5/1i..._Yeni.rar.html

yükleme talimatı
    http://www.upload.gen.tr/d.php/s5/55...TI---.rar.html

Yorum yap

İlginize teşekkürler dostum. Başka bir forumda yazılımını buldum şuan paylaşım alabiliyorum.

Yorum yap

usb yazilim atmak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X