• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Cx-Cıs 2.Pvr 19/21.10.2007Yazılımı İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kaplan2007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    galiba STBLink programı ile USB-RS232 dönüştürücü kablo arasında uyumsuzluk var. Peki kanal bilgisi alma ve yükleme işlemini cihaz üzerindeki USB girişinden yapma olanağı yok mu? bu konuda bilgi verebilir misiniz.
    Usb'den kanal bilgisi atabilirsin ancak cihazdan direk usbye kanal bilgisi alamazsın. Usb'ye kanal bilgisi alma menüsü daha sonraki yazılımlara eklenecek.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sanırım sizin sorunu tespit ettik. Cihazı sharing ile kullanıyorsun HSIC bölümünü NONE yap daha sonra bağlantı kur.
      Ne yazik ki onuda denedim ve aynı şey tekrar ediyor. Artık yeni yazılımda usb ye kanal bilgisi alma işleminin eklenmesini bekleyeceğim. ilginize teşekkür ederim.

Yorum yap

• son pvr yazılımı video özellikleri

arkadaşlar bu verilen son pvr yazılımında cihazın usb'den oynatabildiği minimum ve maximum video özelliklerini bilen varmı (frame rate ,bit rate ve çözünürlük)

saygılar

Yorum yap

• kanalları sil tekrar tarat

Yorum yap

• Yeni PVR Yazılımı

arkadaşlar ben Next YE-2000 CIS SUPEr PLAS kullanıyorum acaba yeni PVR yazılımını yüklersem emu keyleri daha doğrusu seyerttiğim şifreli kanallar için tekrar key atmam gerekir mi?
            Yani sadece bu (NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC115.10_102107_TK2C1N0_pz.zip) yazılımı atıp başka birşey yapmam gerekiyor mu?
            Acemilik için kusura bakmayın cevap yazarsanız çok sevinirim.
            Teşekkürler.....

Yorum yap

• evet gerekir..
              optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
              .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• kaplan2007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                üstadım kanal bilgisi almak için de, kanal bilgisi atmak için de, image işlemi içinde aynı şekilde hata veriyor. Bağlantımda sorun yok. Sharemax ile bağlantı kuruyorum.
                arkadaşım kanal bilgisini Sharemaxe alamassın zaten stb link 1.0.6 ile alabilirsin Sharemax ile kart paylaşımı yapabilirsin sadece bu işe yarar arkadaşım bi tarafı dişi bi tarafı erkek olan kablolar var onu alabilirsin ben iki kabloyu bi zaman bu şekil kullandım artık boyu yetmediği için telefon kablosundan yaptım şu an 15 metre oldu kolay gelsin arkadaşım atla:

Yorum yap

• Dün satın almış olduğum 2000 cis super plus cihaza siteden indirdiğim yazılımı usb'den yüklemek istedim. Yükleme işlemine başladı, cihazın önündeki ekranda d03, d04 gibi rakamlar çıktı ve yaklaşık 3 saat sonra d34'te takıldı. bende flashın bozulma riskini göze alarak fişi çektim ama hiçbir sorun olmadan yeniden açıldı cihaz. sanırım flasha yazamamış. güncelleme işlemini tekrar denedim yine uzun bekledi bu sefer d04'te fişi çektim.

Bu kadar uzun beklemesi normal mi? Güncelleme işlemi ne kadar zamanda tamamlanıyor?

Yorum yap

• kanal listesinden gizlenen kanallar (2000cx usb) cihazın elektriği gidip gelince geri geliyor.

Yorum yap

• oziware Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Dün satın almış olduğum 2000 cis super plus cihaza siteden indirdiğim yazılımı usb'den yüklemek istedim. Yükleme işlemine başladı, cihazın önündeki ekranda d03, d04 gibi rakamlar çıktı ve yaklaşık 3 saat sonra d34'te takıldı. bende flashın bozulma riskini göze alarak fişi çektim ama hiçbir sorun olmadan yeniden açıldı cihaz. sanırım flasha yazamamış. güncelleme işlemini tekrar denedim yine uzun bekledi bu sefer d04'te fişi çektim.

Bu kadar uzun beklemesi normal mi? Güncelleme işlemi ne kadar zamanda tamamlanıyor?
                      Yeni cihazlara USB'den değil de RS232 kablo ile
                      ilk yazılım atılır. İçerisindeki orjinal yazılım olduğu için Flaşdisk tanımama veya düzgün çalışmama sorunu olabiliyor....Selamlar....

Yorum yap

• arkdaşım yazılımı doğrumu attın?
                        yazılımı masa üzerinde zipten çıkarıp çıkanı usb ye yüklüyeceksin
                        bide bigisayara 232 formatını yükledinmi?
                        yazılım bilgisayardan usb ye 2 dk usb den cihaza 2 dk sürüyor
                        kolay gelsin

Yorum yap

• yeni yazılım için teşekkürler mach1 hocam elinize saglık

Yorum yap

• yaprak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            kanal listesinden gizlenen kanallar (2000cx usb) cihazın elektriği gidip gelince geri geliyor.
                            elektrikten sökmeden evvel colour ile save edeceksin etmezsen bilgiler silinir son yaptığın normal
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• usta kayıt başlatıyorum biraz bekliyor ve kayıt hatası diyip cihaz kilitleniyor. sorun nedir aceba

Yorum yap

• cihazım ye-2000 cıs super plus. ama kayıt yapamadım kayıt başladıktan biraz sonra kayıt hatası diyip cihazı kilitliyor usta.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X