• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2500 plus austriasatı açmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2500 plus austriasatı açmıyor

next 2500 plus daha önce astradaki kanalları açıyordu son verilen şifreleri ellede girdim forumdan softcamde yükledim açmıyor bu konuda bilgisi olan varmı

guncel *** dosyası ile açık astradaki kanallar

Yorum yap

cihazındaki yüklü yazlım ne dir?

Yorum yap

komşumda 2000 süper plus cıs var açıyor dedi sizin cihazınızda aynı modelden olmasın
        benim cihaz 2500 dpcı fmb 705b yazılımı var

Yorum yap

baran05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          komşumda 2000 süper plus cıs var açıyor dedi sizin cihazınızda aynı modelden olmasın
          benim cihaz 2500 dpcı fmb 705b yazılımı var
          komşundaki cihazın yazılım destegi var ama senin cihazın cok eksi benim de var 2500 inf serisi ama açmıyor astradaki kanalları super plus serisi açar az önce denedim 2000 dpsıc molelinde astrayı açtı bulsat gitti az önce

Yorum yap

arzum_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            komşundaki cihazın yazılım destegi var ama senin cihazın cok eksi benim de var 2500 inf serisi ama açmıyor astradaki kanalları super plus serisi açar az önce denedim 2000 dpsıc molelinde astrayı açtı bulsat gitti az önce
            süper plus serisine yeni yazılımmı verildi bu kanalları açması için ****** değişmeden önce benim cihazda açıyordu yeni keylerle açmadı

Yorum yap

sistem degiştirdi yoksa yazılım destegi olmadan hiç bir cihaz hiç bir kanalı açmaz

Yorum yap

bu sistem değişikliği neden süper plusları etkilemedi
                inf ve fmb serilerini etkiledi o zaman
                yeni yazılım verilmemiş ama yumatularda açıyormuş

Yorum yap

Sn @baran05 ;

Size PM ile gönderdiğim dosyayı test ederek sonucu bana bildirirseniz sorun için çözüm buluruz.

Austrasat kanalları için (BURADAKİ KANALLAR) Next serilerine ait başka model cihazlarda sorun yaşayan arkadaşlar haber versin son verilen kéyler cihaz modeline göre farklılık göstermektedir,bir kaç seri ile ilgili yeni düzenlemeler yapılacak yeni dosyalar foruma eklenecektir.
                  [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                  www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Sn @baran05 ;

Size PM ile gönderdiğim dosyayı test ederek sonucu bana bildirirseniz sorun için çözüm buluruz.

Austrasat kanalları için (BURADAKİ KANALLAR) Next serilerine ait başka model cihazlarda sorun yaşayan arkadaşlar haber versin son verilen kéyler cihaz modeline göre farklılık göstermektedir,bir kaç seri ile ilgili yeni düzenlemeler yapılacak yeni dosyalar foruma eklenecektir.
                    gönderdiğiniz dosya kanalları açtı sağolun

Yorum yap

gule gule izleyin

Yorum yap

next 2000*cı plus cihazımda en son yazılım ve 23 mart softcamı yüklü olmasına rağmen ilgili kanallar açılmadı ****** değişmeden açıyordu

Yorum yap

bruswils Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          next 2000*cı plus cihazımda en son yazılım ve 23 mart softcamı yüklü olmasına rağmen ilgili kanallar açılmadı ****** değişmeden açıyordu
                          sn. karbon lütfen yardımcı olun

Yorum yap

mtv ler hariç diğerleri açıldı

Yorum yap

bruswils Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              mtv ler hariç diğerleri açıldı
                              Mtvler artık emu ile açılmıyor maalesef,zaten açılan frekans ve kanallarda da bunu belirtmiştim,diğerleri açtıysa sorun yok.
                              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                              www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X