• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

teknokta sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• teknokta sorunu

evet arkadaşlar güncel kanal listesi attım zaman teknokta sorunuyla karşılaşıyorum.. sunny kanal editörü ile atıyorum..

önce ki yazılım kaon yazılımıydı kaon yazılımın dan sunny yazılımına dönüşüm de teknokta sorunu ile karşılaştım ve btm yazılımı attım sorun çözüldü ama
    sunny kanal editörü ile kanal listesi ni attım zaman teknokta sorunu yenden ortaya çıkıyor ne yapmam gerekir.... teşekkürler hayırlı bayramlar....

hangi kanal listesini attğınızda bu arızayı yapıyor,attığınız dosya bozuk olmasın.
    bir de aşagıdaki güncel kanal listesi ile bir deneyin...
    http://www.mach1digital.com/mach1for...804#post125804
    Forum Kuralları

Yorum yap

benim sürekli kullandığım bir kendi sıralı düzdüğüm bir kanal liste dosam var ben bunu sürekli kullanıyorum bugüne kadar arıza vermedi. ilk mesajda 2.satırda bi açıklama yapmışım sizin verdiniz dosyayıda denedim aynı sorunu verdi.. ben formda kanal editörü programına rastlamadım eskisini kaldırıp yeni bir editör aradım buldum ama onlarda aynı yenisini kurmak gerek sizin bir editör programı verebilirmisiniz saygılar.

Yorum yap

aynı linkte 1. mesajda 2mb kanal editörü mevcut onunla denebilirsiniz...
        Forum Kuralları

Yorum yap

teşekkürler evet nihayet oldu iki tane kanal editörü indirdim başka formlardan ve sizin kiyle karşılaştırdım diğer indirdiklerimin içinde Mfc42.Dll dosya bulamadım teşekkürler nihayet oldu tek tek düzmek benim baya zamanımı alıyordu saol iyi bayramlar.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X