• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Elbirsan Next'ten ayrıldı.!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

nxet firması sebepsiz yere bayisinden kopmaz kesin sisteme ters düşen bir ticaret şeklinden dolayıdır.next firması yöneticileri bayisine herzaman destek çıkmıştır arkasında olduğunu hissetirmiştir.bilmeyen duymayan arkadaşlar duysun ve bilsin next ailesi olamak bir ayrıcalıktır.saygılar herkese

Yorum yap

yercan01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Merhaba;

Elbirsan ile next firması ayrılmıştır. Bu karar karşılıklı olduğu için bir şey diyemeceğim. Next markası ile yolları nasıl ayırırsınız bilemiyorum. alışlarınızda yüksek fiyat olmayacak. Ben next shopım ve şu an daha düşük fiyata ürün almaya başladım Yükselden. Ayrıca kargo yok direk msn veya telefon ile ürün alabileceğiz. Elbrsan firması ise başka uydu markası platformlarında satışlarına devam edecek kendi markasını yaratacaktır. Rekabet güzel bir durum..Ayrıca elbirsanda görev yapan değerli next çalışanlarından bazı arkadaşlarında Yüksel elektronikte görev alacağını ve next bayileri ile yakından ilgileneceğini biliyorum. İçiniz gönlünüz rahat olsun. Başka marka satmak isteyen varsada şimdiden güle güle. Ticaret de duygusallık yoktur. nedemek başka marka anlamadım...mail verde sana yeni fiyatlarla eski fiyatları atayim arkadaşım. Sen sen ol nexten vaz geçeyim deme..Next firması, bayisi bunu nasıl der anlamadım. Beyaz eşyamı satıyoruz burda.

ben şahsen hicbir fiyat farkı goremedim ama bence diger markalardan yuzde 40 yakın pahalı

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
        İnsanlar gelir geçer ama markalar kalır birşey olmaz..
        en doğru sözü şimdi söyledin usta tartışmaya gerek yok iyiken iyidide şimdi kötümü oldu (hayır) sadece ticari anlamda anlaşılamadı okadar burada ileri geri konuşupta kalp kırmasın kimse tamam şahsen üzüldüm ama yapacak bir şey yok allah her ikitarafında yolunu açık etsin senelerdir next satıyordum ama artık bu saatten sonra bıraktım herkese kolay gelsin

Yorum yap

elbirsan ın

hiremco ve samux marka ile calışmasından ve cihazların dan cok cok memnunum kalite ve fiyat farki elbirsanla yaşamaya calışmaya devam

Yorum yap

nexttin cihazları çok pahalı çok pahalı olunca rekabet edemedi elbirsan fiyatları geride çekmedi next elbirsanda ayrılmak zorunda kaldı kendi makinasını yapıyo bekleyip görcez
            ama piyasa uyduya doydu tabi şimdi rekabet hd tip makinalarda işte burada piyasa yapmak önemli makina ucuz olupta işlemci tuner kalitesiz olursa bu da kötü yazılım desteği bunlar çok önemli işte bekleyip görcez hayırlısı olsun diyelim

Yorum yap

müşteriler bize hep next in ismiyle ve hatta modeline varıncaya kadar gelip istekde bulundular bunu başka hangi marka yapabildi yaptıysada birkaç istisnadan ibaretdir.malının arkasında duran yüksel a.ş. dir.her zamanda böyle olmuştur sapla samanı bir birinden ayıralım kimse next&nextstarın yapmış olduğu hizmetleri kendine mal etmesin.

Yorum yap

sevgili yercan01 arkadaşım yaqzdıklarına istinaden bir next kullanıcısı olarak (bu işyen para kazanmayan ve para veren)olarak konunuza iştirak ettim de next bu işi artık paraya döktü benim görüşüm ben artık yeni araşış içindeyim arkaşlarıma da bunu tavsiye sediyorum bgütün nextler çöpe

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X