Yalnız Mesajı Göster
Eski 24-10-2016, 12:15   #255
qwe22
Yeni Üye

Üye No: 129375
Giriş: 14-06-2015

Uydu Alıcısı: NextStar YE 5500 FTA Plus,BAFF 6000 FTA,Goldmaster5500HD CI,Next 18500 HD+Plus,Next Machina 3D Süper

Ufak tefek isteklerimiz var fakat stoklardaki machinaları neredeyse bitiren ve belkide bir daha üretilmeyecek olan machina için destek nereye kadar sürer ve isteklerimiz ne kadar kala alınır bilinmez ama yinede yazmayı uygun buldum;

Kayıt esnasında örneğin reklam başladı pause tuşu ile kaydı durdurduğunuzda ekran donup kalıyor başka tpdeki kanallara geçemediğiniz gibi reklamıda kaydediyor özetlersek kayıt yaparken kayıt pause tuşunun çalışmasını işlevini hakkıyla yerine getirmesini istiyoruz.Yani kayıt başladı reklam geldi pauseye bastım kayıt durdu başka kanallarda gezdim reklam bitti yine pause tuşuna bastığımda kayıt devam etsin.Yaptığınız kaydı next 18500 HD plusda bile izleyememeniz ayrı bir dert..

Kanal silme işlemi sırasında diyelim toplamda 700 kanal sileceksiniz ama bu 700 kanal farklı kanal sırasında ve siz 700 defa kumandanın ok tuşuna basmak zorundasınız bunun yerine kanal silme işlemi sırasında ok tuşuna basılı tutulsa ve silinecek kanallar kutucuklarda işaretlenerek gitse fena mı olur.(sene 2007 baff 6000 fta cihazım hala duruyor onda bile bu özellik var..)

Cihaz:Next Machina 3D Süper
qwe22 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla