• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 Dobratech VVEC20.99 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sayin ozonder35 cevapladigin icin sagol,umarim duzelir....350 dolar odedim bu cihaza ya...

Yorum yap

Ben bu yazılımı süperplus 2000 hdtv ye atsam olurmu nasıl olsa aynı sayılır.

Yorum yap

Değerli arkadaşlar Next 2000 Dobratech artık satılmıyor mu? Çoğu siteden kaldırılmıs bır bılgısı olan var mı ?
        Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

yazilimda Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Değerli arkadaşlar Next 2000 Dobratech artık satılmıyor mu? Çoğu siteden kaldırılmıs bır bılgısı olan var mı ?
            Galiba oyle... Neden toplatilmis? degerli hocalar'in bilgisi varise lutfen nedenini aciklasinlar...

Yorum yap

D.TECH son yazılımda ses sorunu.

Son yazılımda kanal üzerine gelindiğinde ses olmuyor.Kanal geçişlerinde çıt sesi duyuluyor.Kanal değiştirip ses çıkmayan kanala dönüldüğünde ses açılıyor.Bu sorun benim ayarlarımdan kaynaklanabilir mi?Nasıl düzeltebilrim.İyi çalışmalar.

Yorum yap

son yazılımın dobratechle uyumlu
                manhattan passion olanı var mı?

Yorum yap

bu yazılımda bende ses problemi var sizdede varmı?

Yorum yap

balseven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ben bu yazılımı süperplus 2000 hdtv ye atsam olurmu nasıl olsa aynı sayılır.
                    şaka değilse sakın atmayın.

Yorum yap

sakın yüklemeyin ,çünkü genel ses problemi var HD veya SD kanal olması farketmiyor
                      ses kısık zaping yaparken bir anda son ses açılıp yine normale dönüyor HDen ve TRTHD kanallarında ses yok.
                      bunlara rağmen kanal geçişleri öncekine göre hızlı,cccam da daha hızlı bağlanıyor
                      dsmart modülüm var kanallar daha hızlı açılıyor

Yorum yap

Dün akşam kurdum ve 1 saat kadar kullandım.
                        Digiturk yasal kartı okumama sorunu giderilmemiş .
                        Digiturk yasal kart okumama sorunun bittiğini söylemek için bir süre kullanıp görmek gerekiyordu.
                        kullanıp gördük. giderilmemiş.
                        Saygılar

Yorum yap

slm arkadaşlar .ben chz yeni yazılım yükledim .ve test etmeye başladım.bazı arkadaşlar d-smart modül ile test yapmış ama bende yazdıklarıgibi sorun olmadı ama ben yazılım yükledik sonra chz resetledim ve uyduları tekrar tarattım .belkide ses sorunu PID leri degişmiş olabilir.taratınca normale dönmüşte olabilir.Bence chz resetleyip tekrar taratın derim ben. Server ile test ettim ve evet -
                          baglantı hızlı olmuş ve halen test ediyorum.bir gelişme olur ise yine paylasırım

Yorum yap

evet artık yeni cihazlar çıkmak üzere 3d gibi bu nednle artık satılmıyor. manhattan yazılımı var ama next daha iyi şuan
                            next machina 3d

Yorum yap

ermac45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bu yazılımda bende ses problemi var sizdede varmı?
                              secenekler bolumundekı dolbı ses sıstemını degıstır duzelır

yazılım cok guzel olmus ılgılılere tesekkur ederım saygılar

Yorum yap

iyi çalışmalar herkeze .20-99 yazılım test ettim kanal geçiş hızı güzel ccam balantı güzel yanlız chz ilk açılışta görüntü geç geliyor. Sanki ye-15000 hd d-smart chz gibi ve ilk açılışta açılıp kapanıyor hisside yaratıyor. Ve bazı hd yayınlarda ses kesilme olaylarıda var . bende d-smart modül var .trt hd -bbc hd-h men sinama kanallarıda test ettim .Ve başka bir modüllede denedim .aynı chz resetledim tekrar tarattım belki ses pitleri degiştirmişler diye ama malesef ses problemi devam ediyor.En son çagre 20.53 yazılımına geri döndüm. Şuan chz normal çalışıyor .saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X