• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• havuzcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm sayın ustalarım ben nasıl server kurulucapını bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum saygılar cihazım 9000 ultra cam pulus saygılar
    SELAM ARKADAŞIM YARDIMCI OLAYIM DİLİMİN DÖNDÜĞÜNCE
    İNTERNETİN TAKILIMI?TAKILI OLARAK FARZ EDİYORUM.MENÜDEN AĞ AYARLARINA GİRİYORUZ.DHPC YAZAN YERİN ÜZERİNDE 1973000 TUŞLARA BASIYORUZ KUMANDADAN,KARŞIMIZA NEWCAMD 1 YAZAN BÖLÜM GELYOR,ALTTA YAPILANDIRMA AYARINA GELİP OK DİYORUZ,KARŞIMIZA CLIENT SETTING YAZAN BÖLÜM CIKIYOR BURAYA 1 NOYA GELİP KIRMIZI TUŞA BASIYORUZ SUNUCU EKLE VEYE DÜZENLE KARŞIMIZA DNS KAPALI YAZAN YER GELİYOR KAPALI YAZAN YERDE SAĞ VEYE SOL TUŞLA AÇIK YAZMASINI SAĞLIYORUZ,URL YAZAN BÖLÜME GELİP OK TUŞUNA BASIYORUZ VE AÇILAN PENCEREYE (cardshare.mt2.cx )yazıyoruz kumandanın tuşlarıyla,kırmızı tuşa basıp kayıt edip çıkıyoruz,sunucu bula gelip okeyliyoruz.işlemimiz bukadar exit diyip çıkabiliriz artık.hayırlı olsun...açacağımız kanallar yukarda yazılı yazılımın yeniyse açmayan kanallara geçiş yaptığında server otamatikman devre dışı kalır dikkat.. bunuda 2006 tuşlayarak açıp kapatabilirsin kanal numarası gibi ok...

Yorum yap

• ellerine sağlık ustam next yazılımları çok harika teşekkürler

Yorum yap

• Tüm emeği geçenlere ve ayrıca Mach 1 hoca'ya çok teşekkürler.
        Bazı kendini bilmezler için,Bizleri bırakmadıkları için ayrıca emeği ve yardımı
        geçen,Herkese tekrar teşekkürler...

Yorum yap

• Emeği geçenlere

Tüm emeği geçenlere ve ayrıca Mach 1 hoca'ya çok teşekkürler.
          Bazı kendini bilmezler için,Bizleri bırakmadıkları için ayrıca emeği ve yardımı
          geçen,Herkese tekrar teşekkürler...

Yorum yap

• muhsin 1 Nickli Üyeden Alıntı
            SELAM ARKADAŞIM YARDIMCI OLAYIM DİLİMİN DÖNDÜĞÜNCE
            İNTERNETİN TAKILIMI?TAKILI OLARAK FARZ EDİYORUM.MENÜDEN AĞ AYARLARINA GİRİYORUZ.DHPC YAZAN YERİN ÜZERİNDE 1973000 TUŞLARA BASIYORUZ KUMANDADAN,KARŞIMIZA NEWCAMD 1 YAZAN BÖLÜM GELYOR,ALTTA YAPILANDIRMA AYARINA GELİP OK DİYORUZ,KARŞIMIZA CLIENT SETTING YAZAN BÖLÜM CIKIYOR BURAYA 1 NOYA GELİP KIRMIZI TUŞA BASIYORUZ SUNUCU EKLE VEYE DÜZENLE KARŞIMIZA DNS KAPALI YAZAN YER GELİYOR KAPALI YAZAN YERDE SAĞ VEYE SOL TUŞLA AÇIK YAZMASINI SAĞLIYORUZ,URL YAZAN BÖLÜME GELİP OK TUŞUNA BASIYORUZ VE AÇILAN PENCEREYE (cardshare.mt2.cx )yazıyoruz kumandanın tuşlarıyla,kırmızı tuşa basıp kayıt edip çıkıyoruz,sunucu bula gelip okeyliyoruz.işlemimiz bukadar exit diyip çıkabiliriz artık.hayırlı olsun...açacağımız kanallar yukarda yazılı yazılımın yeniyse açmayan kanallara geçiş yaptığında server otamatikman devre dışı kalır dikkat.. bunuda 2006 tuşlayarak açıp kapatabilirsin kanal numarası gibi ok...
            yeni adres = next.mt2.cx ve belesciyiz.mt2.cx bunları girersen seyredersin (cardshare.mt2.cx yok artık)

Yorum yap

• şu anda wievler açıkmı acaba bende açmıyo sadece mct ve free lere var
              :firca::iyyy:dunkes: çalış çalış nereye kadar be canım:zzz::mzk::no:

Yorum yap

• geveze_kedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Mahoni79 arkadaşım tekrardan kullanıcı adı veya şifre almayacaksın
                Cardshare veya Newcamd1 kısmına yazacağınız URL adresleri aşağıdaki şekilde olacaktır. iyi seyirler

1 - minam.no-ip.org
                2 - 9000ultra.ath.cx
                ustalar bu serverlar için şifremi almamız gerekiyor?
                TPS için soruyorum bunu, para ödememiz gerekiyormu?kime?nereye?
                1 - belesciyiz.mt2.cx
                2 - next.mt2.cx
                3 - minam.no-ip.org
                4 - 9000ultra.ath.cx
                5 - 059.12.210.168

adreslerinin hepsini new camd1'e girdim. (enbaşta Kullanıcı adı ve şifresi test-test yazdım.)
                mct-redlight çözüyor ancak TPS kanalları üstüne gelince Aes (bilgi mesajı)çalışıyor ve dolayısıyla newcamd1 gidiyor. tekrar 2006 ile girip etkin yapıyorum ama yine aynı oluyor. Sistem bilgisinden 1973 ile kapattım(yazı siyah oldu) ancak sorun değişmedi. Makinayı düğmeden açıp kapadım olmadı.
                TPS için uğraşıyorum, çıkmıyorsa lütfen biri söylesin çıkmaz yeni yazılımı bekle diye. Çıkıyorsa nasıl yapılıyor? püf noktası nedir?
                Selamlar Saygılar
                KARSIYAKA(35½)

Yorum yap

• tps ler açmıyor yazılım bekliyorz
                  Next 9000 Ultra
                  Next 9000 cı
                  Next 9900 cıs
                  SkyStar 2

Yorum yap

• cevbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    tps ler açmıyor yazılım bekliyorz
                    yakında çıkacak

Yorum yap

• pruvat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ustalar bu serverlar için şifremi almamız gerekiyor?
                      TPS için soruyorum bunu, para ödememiz gerekiyormu?kime?nereye?
                      1 - belesciyiz.mt2.cx
                      2 - next.mt2.cx
                      3 - minam.no-ip.org
                      4 - 9000ultra.ath.cx
                      5 - 059.12.210.168

adreslerinin hepsini new camd1'e girdim. (enbaşta Kullanıcı adı ve şifresi test-test yazdım.)
                      mct-redlight çözüyor ancak TPS kanalları üstüne gelince Aes (bilgi mesajı)çalışıyor ve dolayısıyla newcamd1 gidiyor. tekrar 2006 ile girip etkin yapıyorum ama yine aynı oluyor. Sistem bilgisinden 1973 ile kapattım(yazı siyah oldu) ancak sorun değişmedi. Makinayı düğmeden açıp kapadım olmadı.
                      TPS için uğraşıyorum, çıkmıyorsa lütfen biri söylesin çıkmaz yeni yazılımı bekle diye. Çıkıyorsa nasıl yapılıyor? püf noktası nedir?
                      Selamlar Saygılar

arkadaşım tps yazılımı bugünlerde çıkacak boşa ugraşma tps için emunuda tekrar aktifet nevcamd1 açıkken başka bir yayına gecersen ozaman bilgi mesajı çıkıyor ve dolayısıyla newcamd1 gidiyor. tekrar 2006 ile girip aktif etmen gerekir yeni adresler bunlar ULTRA YENİ ADRESLER **server adres belesciyiz.mt2.cx yada next.mt2.cx kullanın

Yorum yap

• tabii çıkacak.şu hesap sorulmalarda olmasa.doktor hocanın sabrını gine taşırmışlar.yazılım verilir niye verilmezsin hesap sormadan olursa.sadece sorunları paylaşmak dileğiyle.

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
                        NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
                        DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
                        DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
                        diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
                        INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
                        _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
                        _NEXT 8500 XPA
                        _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

• ARKADAŞLAR 12 02 2008*hot-bird.uydusu*VE ŞUDAKİKA İTİBARİYLE NEVCAMD1 DURUMU BİLGİNİZE ***

12360 ***viewler AÇIK

12207 freextler AÇIK

12092 mctler + redlightlar AÇIK

12692 dorcel AÇIK

NOT**BUYAYINLAR NEVCAMD1DE AÇMAZ*Redlight USA-MCT Premium-MCT Luxuria-Best-MCT Reality-Full -***view HOT-

ULTRA YENİ ADRESLER **server adres belesciyiz.mt2.cx yada next.mt2.cx kullanın

mach1 hoca ve nebutv hocaya yayınlar için çok teşekkürler

Yorum yap

• ya ben bu işleri anlamıyorum ama bir soru sormak istiyorum next 9000 ultra yazılımı güncel varmı şu anda

Yorum yap

• salamoncuyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ya ben bu işleri anlamıyorum ama bir soru sormak istiyorum next 9000 ultra yazılımı güncel varmı şu anda
                              bu hafta içinde çıkacak arkadaşım.dün beklenıyordu...

Yorum yap

• Ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi olur kanısındayım biraz bekleyip sabırlı olunmalı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X