• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Harici Kumandalarımızı yarıştırıyoruz...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Selamlar,

Minix A2 Neo'dan pek randıman alamadığım için Mele F10 Deluxe sipariş etmiştim ve 25 gündür kullanıyorum.

Özellikleri için tıklayın:

[YOUTUBE]_J1BenK3G_A[/YOUTUBE]

F10 ve F10 Deluxe diye iki modeli var, Deluxe modelinde Akıllı Düğme Öğrenme ve Gyroscope var. Ve alırken Deluxe olmasına özellikle dikkat ediniz.
    Çünkü Akıllı Düğme Öğrenme sayesinde çok fonksiyonlu hüviyete dönüşüyor.

WeTek Play 2 için hem Wireless özelliğini kullanıyorsunuz hem de ADÖ sayesinde açma kapama düğmesini aktarabiliyorsunuz.
    Ve ADÖ sayesinde WP2'yi, Ses Sistemini, TV'yi bu kumandaya geçirip tek kumandaya düşürdüm. Acayip kolaylık oldu bu.
    ADÖ yapmak çok kolay, cidden bu işlerle uğraşan okula başlamamış çocuk bile yapabilir, yeter ki mantığını anlasın.

[YOUTUBE]5G7EHjh2Gg0[/YOUTUBE]

Şarj edilebilir batarya var, pil yok yani, yalnız kumandanın Wireless özelliği iki dakika sonra uykuya geçtiği için çok uzun gideceğini düşünüyorum çünkü 25 gün oldu.

Sesle ilgili sevgili voxi WP2'de sorun oluyor demişti, ancak Deluxe modelinde öyle bir sorun hiç oluşmadı.

Tuşlar Minix A2'ye göre daha yumuşak, ve basma hissi bunda da mevcut.

Kardeşim boyutunu karşılaştırmanız için WP2 kumandasını yanına koyup resimlerini çekti.

Kısaca: Bu kumanda bir nimet oldu benim için, tavsiye ediyorum...

Sevgiler...

Yorum yap

hayırlı günlerde kullanın üstad.
      kaç paradır ustad bu kumanda..
      P9PLUS

Yorum yap

Teşekkürler abi.

Bana maliyeti 25$ oldu.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Selamlar,

Minix A2 Neo'dan pek randıman alamadığım için Mele F10 Deluxe sipariş etmiştim ve 25 gündür kullanıyorum.

Özellikleri için tıklayın:

[YOUTUBE]_J1BenK3G_A[/YOUTUBE]

F10 ve F10 Deluxe diye iki modeli var, Deluxe modelinde Akıllı Düğme Öğrenme ve Gyroscope var. Ve alırken Deluxe olmasına özellikle dikkat ediniz.
          Çünkü Akıllı Düğme Öğrenme sayesinde çok fonksiyonlu hüviyete dönüşüyor.

WeTek Play 2 için hem Wireless özelliğini kullanıyorsunuz hem de ADÖ sayesinde açma kapama düğmesini aktarabiliyorsunuz.
          Ve ADÖ sayesinde WP2'yi, Ses Sistemini, TV'yi bu kumandaya geçirip tek kumandaya düşürdüm. Acayip kolaylık oldu bu.
          ADÖ yapmak çok kolay, cidden bu işlerle uğraşan okula başlamamış çocuk bile yapabilir, yeter ki mantığını anlasın.

[YOUTUBE]5G7EHjh2Gg0[/YOUTUBE]

Şarj edilebilir batarya var, pil yok yani, yalnız kumandanın Wireless özelliği iki dakika sonra uykuya geçtiği için çok uzun gideceğini düşünüyorum çünkü 25 gün oldu.

Sesle ilgili sevgili voxi WP2'de sorun oluyor demişti, ancak Deluxe modelinde öyle bir sorun hiç oluşmadı.

Tuşlar Minix A2'ye göre daha yumuşak, ve basma hissi bunda da mevcut.

Kardeşim boyutunu karşılaştırmanız için WP2 kumandasını yanına koyup resimlerini çekti.

Kısaca: Bu kumanda bir nimet oldu benim için, tavsiye ediyorum...

Sevgiler...
          kardeşim güle güle kullan mikrofonlu oldugu için bendeki direk kumandaya geciyordu sorun için onu demek istedim.
          yoksa başka amaç yoktu ayarlarla alakalı muhakkak algılaması ve tepki mükemmel.
          Sen iyice kavrada bizede gösterirsin
          Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
          Sorumluluk alınmaz
          .
          Saygılar

Yorum yap

Bu da mikrofonlu ama oto olarak geçtiğini görmedim şimdiye dek.

Ama cidden çok kullanışlı, herkese öneriyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

Üstat güle güle iyi günlerde kullan.
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

crazyturk Nickli Üyeden Alıntı
                Bende buna birazm takılıp kaldım ama pahalı olduğu için daha henüz argedeyim.Hemde tatil.
                https://tr.aliexpress.com/item/Rii-i...3-a29bca4f5fff
                bak burda yarı yarıya dahamantıklı kardeşim
                https://tr.aliexpress.com/store/prod...3J8aAi5d8P8HAQ
                Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Sorumluluk alınmaz
                .
                Saygılar

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bu da mikrofonlu ama oto olarak geçtiğini görmedim şimdiye dek.

Ama cidden çok kullanışlı, herkese öneriyorum.

Sevgiler...
                  e2 de iki cihaz yani solo2 de kodi olumlu wetek e2 olumsuz çünkü kodi yok denemeye deger degil.

Sorumluluk alınmaz
                  .
                  Saygılar

Yorum yap

https://tr.aliexpress.com/item/Rii-m...608.0.0.GnjXgX

DELUXE GÖRE ARTISI KULAKLIK GİRİŞİ MEVCUTTUR..

tavsiye ediyorum...
                    WETEK Play 2 4K
                    Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

Sanırım sonunda farklı bir şey bulabildik dokunmatik klavyeli ışıklandırmalı onu bile 3 kademe yapmışlar kafana göre ayarla maus tepki süper .
                      şahsen benim hoşuma gitti iki tane siperiş vermiştik özkaradag kardeşimle beraber .

https://tr.aliexpress.com/item/H1-Fu...5ecc4c4dVjGsH8

Sorumluluk alınmaz
                      .
                      Saygılar

Yorum yap

kurdaki artış nedeniyle orjinal e2 kumandası almış başını gitmiş, e2 olarak kullanabileceğim alternatif bir kumanda önerebilir misiniz arkadaşlar,

selamlar.

Not: Cihaz Wetek Play 1

Yorum yap

Aynen, benim Melee'nin akıllı bölümü bozulduğu için yeni arayışa girdim.

Voxi dostum (sağolsun) bunu bana deyince hemen atladım.

Gelince görüşlerimi yazacağım.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X