• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

key auto ile ilgili

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

msa1234 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tps auto oluyor ama key autoyu yapmıyor sorun bendemi yoksa beceremedim
    key oto ayrı TPS oto ayrı Key oto için hangi uydulara bakıyorsun onları yaz senin seyrettiğin uydudaki paketleri yazalım hotbird se TPS oto yapacaksın Key otoda hotbird de Cyfra paketi SRG paketi benim bildiğim
    bunlar saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
      key oto ayrı TPS oto ayrı Key oto için hangi uydulara bakıyorsun onları yaz senin seyrettiğin uydudaki paketleri yazalım hotbird se TPS oto yapacaksın Key otoda hotbird de Cyfra paketi SRG paketi benim bildiğim
      bunlar saygılar
      hotbird var simdilik o paketlerde denerim hocam

Yorum yap

acemiligim için kusura bakmayın
        ne demek bizde anamızın karnında öğrenmedik hepimiz acemilik çektik önemli olan anlaşılabilirlik soruların olursa
        herzaman buradayız başka yerde konu açma buradan devam et herkez yardımcı olur saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

hotbird var simdilik o paketlerde denerim hocam
          dene sonucu bildir aceleye gerek yok yavaş yavaş
          heyecanlanmadan tamammı görüşmek üzere saygılar

Yorum yap

izninizle birsey daha soracam elle key girmek için link vardı bulamadım bi türlü örn wiew sifrelerini polsat vs hangi menuden girecektim beceremedim

Yorum yap

menü+modül menüsü+Key Düzeni+şifre tipi oradan Seca Ok altta isim ekle sil diye bütün şifreler böyle saygılar

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                menü+modül menüsü+Key Düzeni+şifre tipi oradan Seca Ok altta isim ekle sil diye bütün şifreler böyle saygılar
                yardımlarınız için tsk saygılarımla...................

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=113

bü linktende forum yetkililerinin vermiş olduğu devamlı güncellenen emu key ve softcam ler
                  var oradan takip edersin saygılar

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                    bunlar saygılar
                    Hotbirdde sadece Srg Swiss ve Tps paketi auto yapar. Diğerleri auto yapmaz.

Yorum yap

izninizle birsey daha soracam elle key girmek için link vardı bulamadım bi türlü örn wiew sifrelerini polsat vs hangi menuden girecektim beceremedim
                      Elle Cw key girmek istiyorsan aşağıdaki linke bak.

http://www.mach1digital.com/mach1for...55&postcount=1

Yorum yap

Arkadaslar Sormak Istiyorum Suan Astradan D+ Premiere Seyrediyorum Fakat Polsat Calismiyor Nedeni Nedir Acaba .simdiden Tsk Ilginiz Icin Saolin

Yorum yap

fari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkadaslar Sormak Istiyorum Suan Astradan D+ Premiere Seyrediyorum Fakat Polsat Calismiyor Nedeni Nedir Acaba .simdiden Tsk Ilginiz Icin Saolin
                          Arkadaşım sorunun için kullandığın marka modelide yazarsan daha iyi olur

Yorum yap

Next Cx 2000 Super Plus Arkadasim

Yorum yap

fari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Next Cx 2000 Super Plus Arkadasim
                              polsat paketi üzerinde yeşil tuş (key oto update) yaptır açmazsa buradan softcam gönder http://www.mach1digital.com/mach1for...967#post264967

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı
                                polsat paketi üzerinde yeşil tuş (key oto update) yaptır açmazsa buradan softcam gönder http://www.mach1digital.com/mach1for...967#post264967
                                Polsat Next'in hiçbir serisinde şuan auto değildir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X