• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wın xp uzerındeyken Format

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Wın xp uzerındeyken Format

Arkadaslar Wın xp uzerındeyken Format atabılecegım bır program varmı? Pc nın setupundan cdrom ıle basla dıyorum tanımıyor. Boylece format da atamıyorum. Saygılar.

ah be arkadasım aynı dert bende de var yok mu bize yardımcı olacak

Yorum yap

Arkadaşlar bildiğim kadarı ile atılamaz.

Yorum yap

Açılışta cd'yi görmüyorsa cd'de sorun vardır boot'lu değildir. ikinci seçenek te, kurulum cd'sini windowsun içerisinden başlatın kurulumu, ön yükleme dosyalarını yükledikten sonra bilgisayar yeniden başlayacak ve kuruluma devam edebilirsiniz..

Yorum yap

benim sistemimde eski.aynı şey bendede var.anca defalarca denemeden sonra cd yi tanıyor ve öle format atıyorum.bi kac defa denemede yarar var.

Yorum yap

bildiğim kadarı lie işletim sistemi açıkken format ataamazsınız bunu pc açılırken yapabilirsiniz eğer cd yi görmüyorsa bios ayarlarında cd sürücüsü sıralamada 1. sırada seçilmemiştir büyük ihtimalle ondandır.

Yorum yap

windows açıkken format atamassın açıkken windows cd takıp yüklemeyi dene kay:
              kay: :yazyaz: :dedeeee: kay:

Yorum yap

Boot'lu cd oluşturmak zorundasınız. (Orjinal değilse)
                Ayrıca bios ayarlarınında yapılmıs olması gerekmektedir.
                Çogu anakart otomatik olarak tanımaktadır (boot'lu ve sorunsuz cd'leri)
                Yine çoğu anakart ise cd sorunsuz olduğu halde bios ayarları yapılmazsa Xp cd'sini görmemektedir.

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

arkadaşım kurulum FAT32 ise 98başlangıç disketiyle format çekebilirsin.Kurulum NFTS ise yalınız kurulum CD ile yaparsın.bilgine.

Yorum yap

arkadaşlar o zaman win98 cd ile format atın
                    bilgisayarın ilk açılışında setup tan cd room başa alın
                    ondan sonra cd room çalışacaktır

Yorum yap

Yorum yap

kardeşim cd'yı tak kasada yeniden başlat döğmesine bas yeniden başlayacak
                        cd' tanırsa sorun yok tanımazsada cd'den sorun var demektir. kolay gelsin.
                        MSN DURUMU::

Yorum yap

arkadaslar bence partıon magıç programını kullanarak ıstedıgınız ıslemı hdd ye uygulaya bılırsınız kolay gelsın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X